Ką turi galvoje vaikinas, klausdamas AR AŠ TAU PATINKU? Tvirtai TAIP galiu atsakyti tik tada, kai esu įsimylėjusi… Juk vyrai, per anksti sužinoję, kad sužavėjo, nebesistengia dėl santykių

Žinau bent dešimt tinkamų atsakymų:

– šiandieną su tavim buvo gera,

– man patiko, kad pakvietei mane ..

– pukiai praleidom laiką

– žinoma, patinki, kitaip su tavim nesusitikčiau ir t.t.

Kodėl nepasakyti draugui ko nors malonaus? Ar tai reiškia įsipareigojimą?

13 thoughts on “Ką turi galvoje vaikinas, klausdamas AR AŠ TAU PATINKU? Tvirtai TAIP galiu atsakyti tik tada, kai esu įsimylėjusi… Juk vyrai, per anksti sužinoję, kad sužavėjo, nebesistengia dėl santykių”

 1. Psakyt galima daug maloniu zodziu, bet kai po 2 pasimatymu tave spaudzia atsakyti – ar patinka kaip vyras,ar tesi pazinti?? Buna keblu, gal vyrai greiciau apsisprendzia,man reikia laiko..ir nezinau kiek

  Reply
 2. Vyrai greiciau apsisprendzia del sekso.Klausimas ar as tau patinku kaip vyras? .. greiciau reiskia ar nori myletis su manim,.. bet gali issiaiskinti , sakyk patinki ir ziurek ka jis atsakys.Klausti po dvieju pasimatymu yra visai normalu , gal vaikinas nori tik pasitikslinti ar tau gera su juo..as ir po 5min. galiu pasakyt man zmogus patinka ar ne ..juk tai nieko neipareigoja..

  Reply
 3. Paprasciausias atsikalbinejimas! jau po keliu susitikimu aisku ar jis tau patinka! kitu atveju pilstymai is tuscio i kiaura! pana gal pamels pamels ir dings…

  Reply
 4. Korund, Tau tik melžiančios panos pasitaikydavo? O gal pats sau nustatei kartelę tik su tokiomis bendrauti? Rimtiems santykiams reikia laiko sukurti, ir yra žmonių, nepuolančių kaip drugeliai į ugnį, į glėbį. Tuo juk ir skiriamės nuo gyvūnėlių:).

  Reply
 5. Keista, kad mergina tarp patikimo ir isimylejimo deda lygybes zenkla. Zmogus gali iskart patikti (ir galima jam tai pasakyti, jei klausia), bet nereikia to painioti su isimylejimu – sitie dalykai ne visada eina kartu.

  Reply
 6. Manau, vien uždavus šį klausimą galima suprasti patinki merginai ar ne. Nebūtina sulaukti atsakymo. Na, o jei jis neigiamas (kuo labai abejoju, kodėl mergina tada išvis nori eiti į pasimatymą?), tai kam gaišti laiką? Juk per prievartą mielas nebūsi.

  Reply
 7. Netiesa, kad nesistengia dėl santykių. Asmeniškai sužinojęs teigiamą atsakymą stengčiaus kaip tik labiau. O be to, tokie klausimai šiaip sau nekyla. Ir kaip jau kažkas minėjo – tai labiau pasitikslinimas, o ne spaudimas.

  Reply
 8. taip, as taip pat sutinku su Pranu. Ar vaikinas stengsis ar ne cia priklauso ne nuo tavo atsakymo , o nuo tavo elgesio su juo. Jei matai ,kad santykiai igauna monotonija ir nori ,kad taip nebutu ,pati uzsimink vaikinui, kad tau nuobodu, kad nori ivairoves ar daugiau jo pastangu del judvieju santykiu, tylejimas nieko gero neatnes, vaikinas paklausinejes ir nesulaukes atsakymo gali suprasti ,kad jis tau isvis nepatinka. Galbut ir jam reikia konkretumo, gal nori rimtu santykiu ir nera tikras ar tu to paties nori. Gal jam ir kitos merginos rodo demesi ir jis nezino ,kaip elgtis su tavimi? jei tau jis nepatinka, duos galimbe pasireiksti kitom merginom? 🙂

  Reply
 9. Nežinau, kaip būna po dviejų pasimatymų, bet aš noriu papasakoti savo istoriją. daug kam ji atrodys keista, gal kvaila, bet yra tokia kokia yra. Prieš daug metų kai buvau vaikas, gal kokių 12 metų, mane įsimylėjo vienas berniukas… jis visais būdais manęs siekė, mergino mane kokius 8 metus, o aš niekaip, nepatinki ir viskas… nežinau kodėl, bet stengdavausi jį pažeminti, pastumti, sudaužyti jo akinukus ir t.t. ir kai jau buvau panelė pasitaikė jam proga mane palydėti iš šokių namo ir aišku, kaip dažnai tokiais atvejais būna pabučiavo mane… aišku jis buvo kaip ant sparnų, kitą dieną atėjo mane pakviesti į pasimatymą, o aš pasakiau, kad eisiu su visais kitais vyrais tik ne su juo… aišku santykiai nutrūko, aš apie jį nieko nežinojau, nežinojau kaip jis ir kur gyvena, ką veikia. Čia pasitaikė visagalis internetas, kurio pagalba aš jį visai neseniai susiradau, pradėjo bendrauti iš pradžių telefonu paskui jis atvažiavo, aišku jis vedęs turi šeimą ir t.t. buvo pirmas pasimatymas, taip kaip ir turi būti, buvo ir antrasis, aš neišlaikiau jį įsimylėjau, o jam atgimė seni jausmai, tačiau santykiai tęstis begalybę negali ir jis man sako reikia nutraukti santykius aš vedęs ir t.t. aišku jis teisus, aš pasakiau jam, kad jį myliu, jis taip pat sakosi mane myli. Aišku aš sunkiai išgyvenau išsiskyrimą, verkiau dvi dienas, po dienos jis skambina ir sako noriu tavęs, myliu ir negaliu be tavęs… ir ką… ką daryti ir jis ir aš suprantame, kad tai nėra gerai jo šeimos atžvilgiu taip elgtis, bet vis tiek skambina, rašo sms… taip, kad svarstyti ar pasakyti, kad patinka ar ne labai sunku ir aiškinti, kad vyrai tai sužinoję nesistengia dėl santykių negalima… stengiasi dar ir kaip, tik jie nemoka, taip, kaip mes moterys reaguoti emocionaliai, jie žino, kad jeigu moteriai patinka tai ta moteris jo, ir jam priklauso, čia jis gali būti ramus, kad niekas kitas jo moters nenusives, todėl ir atrodo, mums, moterims, kad jie atšalo iš tikrųjų ne… jie stengiasi nori patikti ir įtikti tik kitaip…

  Reply
 10. Arba jam neskiriama demesio, arba jis turi prelaidu abejot (pagal jusu elgesi), ar jums sako daznai, o is jusu negirdi ir tt ir pns.
  Kad galiausiai vaikinai lakstes is paskos, sustoja ir klausia – tai ar patinku ar ne.
  Ar kaip sake psichologas, tai ir pozitivesniu variantu gali buti. Tik uzsigalvokit, ar ne per mazai bent DUODAD SUPRAST ka jis jums reiskia (o jei nieko – tai irgi reik duot suprast, ir geriausiai zodziais)

  Reply
 11. Jei vyras pasimatymo metu manęs paklaustų, ar jis man patinka ( juk tai taip banalu), tai reikštų,jog tas vyras man visiškai netinka.Mane traukia tik tokie vyrai,kurie sugeba “skaityti” mano mintis.Ir netuščiažodžiauja.

  Reply
 12. Tik kvailys gali uzdavineti tokius klausimus,tai banalu.
  Jau vien tai,kad esate kartu,reiskia,kad vienas kitam patinkate,o jeigu kyla tokie klausimai,atsakymas vienas “jeigu nepatiktum,manes cia nebutu”.

  Reply

Leave a Comment