Priversk jį paskambinti

1402 0

„Aš tau paskambinsiu“ – ši legendinė vyrukų atsisveikinimo frazė jau seniai tapo legenda. O paskambins jis iš tikrųjų, ar ne – daugumai merginų prilygsta hamletiškam „būti ar nebūti?“ Ką gali padaryti tu, kad jis tikrai paskambintų?

1. Neįpareigojantis SMS. Būk apdairi: duodama jam savo telefoną paprašyk padiktuoti savąjį. Tada, nesulaukusi skambučio „per protingą laiką“, t.y. per 1-2 paras nuo jūsų pažinties, gali nusiųsti jam SMS. Paminėk jame jūsų pokalbio detales (pvz. jei tada, kai smagiai plepėjotės, niekaip negalėjai prisiminti kokios nors dainos ar knygos pavadinimo, dabbar gali išsiųsti žinutę: „Prisiminiau! Daina, apie kurią kalbėjau, buvo „November Rain!“) Jei tave sudominęs vaikinas drovus – taip jį padrąsinsi. Arba tiesiog priminsi apie save.

2. Kintanti informacija. Nusiųsk jam žinutę, kad keičiasi tavo telefono numeris. Juk visai paprasta ta proga nusipirkti naują išankstinio mokėjimo kortelę su nauju numeriu.

3. Ieškok kitų kelių. Jei nenori jam siųsti SMS arba neturi jo telefono – gali pamėginti susirasti tau patikusį vaikinuką socialiniuose tinkluose: klasė.lt, Facebook, Netlog, Twitter ir kt. Nusiųsk jam žinutę internetu, pasiprašyk į draugus.

4. Paskambink jam pati. O jjei nesiryžti tiesiog paskambinti – sugalvok pretekstą: galbūt po jūsų paskutinio pokalbio tau ki. . .

Join the Conversation