Kaip žinoti, kad jūs jos nebedominat

451 0

Dauguma vyrų pripažįsta, kad sunku pasakyti, kas vyksta moters galvoje. Manote, kad puikiai pažįstate savo simpatiją? Gerai pagalvokite, galbūt tik jums atrodo, kad pažįstate?

Kartais bet kurį vyrą tiesiog gali apimti jausmas, kad santykiai su partnere pasikeitė, kad ji nebe tokia rūpestinga, nebe tokia meili, tačiau tiksliai neaišku, kas blogai. Galbūt jūs paprasčiausiai jos nebedominat ir ji jums nieko nebejaučia? Iš tam tikrų moters veiksmų galite nesunkiai suprasti, ar ji dar nori tęsti pažintį su jumis.

Jei pastebėjote nors vieną iš šių žennklų, turėtumėte sunerimti, kad jūsų partnerė nebejaučia to, ką jautė santykių pradžioje:

Ji daug kritiškiau vertina tai, ką sakote, nei įprastai. Pirmomis dienomis ji buvo meili, tačiau kuo toliau, tuo labiau nesutaria su jumis pačiais įvairiausiais klausimais. Moterys dažnai daug daugiau įžvelgia kritinių dalykų ir pasako daug daugiau pastabų nei vyrai, tačiau jei jaučiate, kad jos balse skamba ne tik priekaištai, bet ir asmeninė nuoskauda ar nepagrįsti kaltinimai, verta susirūpinti.

Ji pradeda jumyse įžvelgti vis daugiau ir daugiau neigiamų savybių. Jei ji passakoja, kad svajoja apie sportišką partnerį, o jūs akivaizdžiai toks nesate, tuomet šansų tęsti pažintį turite nedaug.

Ji dažniau kalba apie draugus, kurie išsiskyrė ar kurių pažintis bu. . .

Join the Conversation

×
×