Pažintys internetu: kaip išsiskirti iš tūkstančių panašių anketų

Daugelis pažinčių svetainių reklamuoja, kad sukurti anketą labai paprasta ir užtrunka vos kelias minutes. Vardas, miestas, amžius, dar keli klausimai ir štai – tu jau tūkstančio anketų jūroje. Deja, dažniausiai visos jos yra labai panašios, tad, jei norite išsiskirti ir pritraukti daugiau dėmesio, turite šiek tiek pasistengti.

Jūsų anketa tikrai išsiskirs iš kitų, jei:

 • Išryškinsite savo asmenybės bruožus. Pamirškite visus “esu draugiška(-as) ir ieškau antrosios pusės“ bei panašius tekstus. Pagalvokite, ar rastumėte žmogų, kuris galėtų apie save pasakyti „esu nedraugiškas ir neieškau antros pusės“? Jei jau užsiregistravote pažinčių svetainėje, akivaizdu, kad ieškote gyvenimo partnerio ar partnerės ir tikriausiai jis/ji turėtų būti žavus(-i), ištikimas(-a), suprantantis(-i), rūpestingas(-a)… Bet juk apie tai svajoja visi. Pagalvokite, kokios būdo savybės iš esmės jus išskiria iš kitų žmonių? Jei reikėtų tris žodžius įrašyti į savo vizitinę kortelę, kokie tai būtų žodžiai?
 • Tekstas atspindės jūsų asmenybę ir požiūrį į gyvenimą. Net jei nesate užkietėjęs plunksnos meistras, verta pagalvoti apie prisistatymą, kuris atskleistų jūsų požiūrį į gyvenimą.
  Šiuo metu Jūs matote 55% šio straipsnio.
  Matomi 217 žodžiai iš 397 žodžių.
  Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
  El. bankininkyste - 1,45 Eur.
  Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
  Turite atrakinimo kodą?

Comments are closed.