Pažintys internetu: kaip išsiskirti iš tūkstančių panašių anketų

985 1

Daugelis pažinčių svetainių reklamuoja, kad sukurti anketą labai paprasta ir užtrunka vos kelias minutes. Vardas, miestas, amžius, dar keli klausimai ir štai – tu jau tūkstančio anketų jūroje. Deja, dažniausiai visos jos yra labai panašios, tad, jei norite išsiskirti ir pritraukti daugiau dėmesio, turite šiek tiek pasistengti.

Jūsų anketa tikrai išsiskirs iš kitų, jei:

 • Išryškinsite savo asmenybės bruožus. Pamirškite visus “esu draugiška(-as) ir ieškau antrosios pusės“ bei panašius tekstus. Pagalvokite, ar rastumėte žmogų, kuris galėtų apie save pasakyti „esu nedraugiškas ir neieškau antros pusės“? Jeei jau užsiregistravote pažinčių svetainėje, akivaizdu, kad ieškote gyvenimo partnerio ar partnerės ir tikriausiai jis/ji turėtų būti žavus(-i), ištikimas(-a), suprantantis(-i), rūpestingas(-a). Bet juk apie tai svajoja visi. Pagalvokite, kokios būdo savybės iš esmės jus išskiria iš kitų žmonių? Jei reikėtų tris žodžius įrašyti į savo vizitinę kortelę, kokie tai būtų žodžiai?
 • Tekstas atspindės jūsų asmenybę ir požiūrį į gyvenimą. Net jei nesate užkietėjęs plunksnos meistras, verta pagalvoti apie prisistatymą, kuris atskleistų jūsų požiūrį į gyvenimą. Jei nežinote, ką parašyti, visada galite panaudoti žinomų žmonių frazes, kuurios atspindi Jūsų pasaulėžiūrą. Tiesa, tik nepamirškite nurodyti frazės autoriaus.
 • Atidžiai rinksitės nuotraukas. Stenkitės viešinti naujausias nuotraukas, nes jos geriausiai jus atspindi šiuo gyvenimo etapu. Taip p

. . .

 • Priversite kitą nusišypsoti – dalinkitės anekdotais arba linksmomis nu
  uotraukomis.
  Įvairios svetainės, kuriose galite rasti linksmų pasakojimų ar nuotraukų, dabar labai populiarios. Priversti ką nors nusišypsoti yra vienas iš veiksmingiausių būdų sudaryti gerą įspūdį ir puikus pretekstas užmegzti naują pažintį.
 • Join the Conversation

  1 comment

  1.    Reply

   Istrinkite jo laiskus, sunaikinkite nuotraukas, istrinkite numeri is telefono ir visus jo pranesimus, uzblokuokite ji visuose socialiniuose tinkluose. Jus negalite likti draugais, kad ir kaip ziauriai tai skambetu, taciau tai geriausias budas issiskirti su vedusiu vyru.

  ×
  ×