Flirto menas

Pavydi draugei, kuri moka flirtuoti ir sugeba vienu mirktelėjimu pakerėti greta sėdintį vyruką? O kas neleidžia Tau išmokti šio meno?

Tad nuo ko pradėti, jei greta tavęs biure ar auditorijoje sėdi vaikinas, kurį Tu pažįsti, kuris pažįsta Tave, bet nedrįsti jo užkalbinti…?

Būtinai pasisveikink. Įėjusi į kabinetą ar auditoriją, būtinai pasisveikinusi ištark ir JO vardą. Tai padariusi, iškart sulauksi atsako, o gal net jis Tave užkalbins ir paklaus, kaip esi nusiteikusi šiandien? Jei jis to nepadarys, išdrįsk užkalbinti pati.

Klausykis ką jis kalba. Jei jis Tau ar Tavo draugėms pasakoja savaitgalio istorijas, būtinai ko nors jo paklausk. Kiek žuvų pagavo? Prie kokio ežero važiavo? Kelių cilindrų jo automobilio variklis? O kaip sergančios močiutės sveikata? Būk dėmesinga jam ir jį supančiai aplinkai.

Paliesk jį. Kai ko nors nežinai ar nesupranti, paprašyk, kad Tavo svajonių objektas Tau paaiškintų. Kol jis varto Tavo knygą, konspektus ar ieško programos kompiuteryje, „atsitiktinai” paliesk jį, o kai jis padės tau ir jau nueidinės, būtinai padėkodama paliesk jo ranką.

Elkis žaismingai. Radusi smagų anekdotą, būtinai jį perskaityk, paklausk, koks jo Zodiako ženklas ir įvesk rytinę tradiciją perskaityti visų, kabinete sėdinčių, horoskopus.