Roko legenda – OZZY OSBOURNE. Biografija.

Ozzy Osbourne’as – roko legenda, metalo tėvas… Apie jį žino visas pasaulis: šį dainininką pažysta nuo tolimų Japonijos krantų iki Amerikos. Ozzy Osbourne’as – kultinės satanistinio roko grupės “Black Sabbath” (Juodasis šeštadienis) vokalistas. Savo muzikoje jis šlovina visas okultizmo ir satanizmo apeigas – nuo juodųjų mišių iki žmonių aukojimo. Ozzy būdinga agresija, neapykanta, save jis vadina “tamsos valdovu” ir scenoje nevengia nukąsti galvos kokiai virpančiai iš baimės vištai, o valgyti šikšnosparnius praktiškai tapo jo kasdienybe… Tačiau jis yra viešai pareiškęs, kad neturi nieko bendro su satanizmu.John Michael Osbourne gimė John Thomas Osbourne ir jo žmonos Lillian šeimoje, guodžio 3 dieną, 1948 metais, Birminge, Anglijoje. John’as Thomas buvo profesionalus stalius, o Lillian dirbo mašinų gamykloje.

John’as buvo vienas iš 3 brolių ir 3 seserų. Kai jis mokėsi mokykloje, buvo vadinamas “Ozzy”, tai buvo jo pavardės sutrumpinimas. Ozzy’s gimė labai neturtingoje šeimoje. Jis turėjo labai mažai drabužių. Tiesą sakant, viename inteviu jis pasakė, kad turejo tik vienus marškinius, vienas kelnes ir vieną švarką. Taip pat Ozzy’s turėjo miegoti vienoje lovoje kartu su 3 savo seserimis ir 2 broliais. Būdamas 15, Ozzy’s išeina iš mokyklos ir pradeda dirbti santechniko padėjėju. Šis darbas netrunka ilgai, ir Ozzy’s pereina dirbti į skerdyklą. Čia jis išmoksta 250 galvijų į dieną skerdimo ir avių vilnos kirpimo. Šis darbas trunka kelis mėnesius, kol Ozzy’ui jis atsibosta ir jis pradeda dirbti ten pat, kur ir jo mama, Lucas mašinų gamykloje. Nepatenkintas mažu atlyginimu, Ozzy’s pakreipia savo gyvenimą nusikaltimų keliu. Jis pradeda apiplėšinėti mažas drabužių parduotuves ir namus. Policija jį pagauna ir uždaro į Winson Green kalėjimą, kuriame jis praleidžia 6 savaites už įsilaužinėjimą. Per šias 6 savaites Ozzy’s išsitatuiruoja dabar žymiąją savo tatuirutę “O-Z-Z-Y” ant kairės rankos krumplių, žodį “Thanks”(liet. Ačiū) ant delno ir laimingus veidelius and kiekvieno kelio, kad linksmintų jį, kai prabus ryte.

Ozzy’s labai mėgo grupę “THE BEATLES”. Jis norėjo būti būtent toks kaip jie. Vieną kartą, beieškodamas darbo, Ozzy’s sutinka savo seną draugą, kuris buvo ką tik sukūręs grupę “Approach”. Ši grupė neturėjo vokalisto, taigi Ozzy’s pasako, kad jis yra daininkas. Grupė “Approach” jam nepatinka, tagi jis ją palieka ir prisijungia prie kitos, kuri vadinasi “Music Machine”. Šioje grupėje Ozzy’s taip pat ilgai neužsibūna, jis ir jo draugas Terrance’as Butler’is (dabar zinomas kaip “Geezer”) suformuoja grupę pavadinimu “Rare Breed”. Ši gupė netampa sėkminga, taigi Ozzy’s ideda skelbimą į vietinį laikraštį, kuriame parašyta, kad:OZZY ZIG – VOKALISTAS – KURIA GRUPĘTuo tarpu du vaikinai, kurių vardai Bill’as Ward’as ir Tony’s Iommi’s, sukuria grupę pavadinimu “The Rest”, kuri vėliau persivadina į “Mythology”. Taigi jie pamato Ozzy’o skelbimą ir pagalvoja, kad tai gali būti tas pats Ozzy’s, kuris mušdavosi žaidimų aikštelėje, būdamas jaunesnis. Taigi jie randa adresą, ir pasirodo, kad tai tas pats Ozzy’s. Jie visi susieina ir sukuria grupę, pavadintą “Polka Tulk”. Ji sudaryta iš 6 žmonių: Ozzy’o Osbourne’o, Bill’o Ward’o, Tony’o Iommi’o, Geezer’o Butler’o, Jimmy’o Phillips’o ir Clark’o. Jie groja bliuzo/džiazo stiliaus muziką, kuri nepatinka Philips’ui ir Clark’ui, taigi jie išeina iš grupės. O “Polka Tulk” pasivadina “Earth”. Grupė koncertuoja labai mažai ir uždirba nedaug pinigų. Vieną dieną Geezer praeina pro teatrą, kuriame vaidinamas spektaklis, pavadintas “Black Sabbath” (liet. Juodasis šeštadienis). Geezer, grižęs namo, pasitaria su kitais grupės nariais, ir visi nusprendžia pervadint savo grupę į “Black Sabbath”, kuri turi būti tamsi, baisi ir nauja grupė. Ji pradeda groti mažuose klubuose ir įgauna populiarumo. Jim’as Simpson’as tampa nauju grupės vadybininku. Tada grupė pradeda groti daugybėje klubų, bet ji nepatenkinta auditorija, kuri jų nesiklauso. Tuomet jie nusprendžia, kad grupė gros tokią muziką, kuri bus labai garsi, kad žmonės negalės išgirst net savo minčių, o turės klausyt jos nors per jėgą.
1970 metų vasario mėnesį, 13 dieną, penktadienį, išeina “Black Sabbath” albumas “Black Sabbath”. Išleidus šį albumą, grupės gerbėjų ratas vis auga, o jame atsiranda labai daug savamokslių raganų ir satanistų. Vieną kartą grupė yra paprašoma koncertuoti satanistiškoje ceremonijoje. 1970 metais, spalio mėnesį, grupė išleidžia savo antrą albumą “Parnoid”. Albumas pasiekia 1 vietą. Gruodžio mėnesį primasis “Black Sabbath” albumas tampa platininiu. Ozzy’s veda Thelma Mayfair. Kovo mėnesį antras albumas “Paranoid” pasiekia 12 vietą U.S. populiariausių dainų top’e. Parduota 4 milijonai šio albumo kopijų. 1971 metų pabaigoje išleidžiamas trečias albumas “Master Of Reality”. Kelios dainos šiame albume buvo tokios, kurios neprieštaravo religijai, tačiau kitų žodžiuose vyravo blogis. Rugsėjo mėnesį albumas pasiekia 5 vietą U.K. populiariausių dainų top’e ir 8 U.S. Jis pasiekia platininio statusą ankščiau nei pirmasis albumas. Ketvirtasis “Black Sabbath” albumas pavadintas “Volume 4”. Taip pat šiais metais Ozzy_s susilaukia dukters vardu Jessica Starshine Osbourne. 1974 metais išleidžiamas dar vienas albumas – “Sabbath Bloody Sabbath”. Buvo parduota apie milijonas kopijų. 1975 metais “Black Sabbath” lieka be antro vadybininko. Išleidžimas albumas “Sabotage”. Taip pat gimsta pirmas Ozzy’o sūnus Louis Jon Osbourne. 1976 metais išeina albumas “We Sold Our Souls For Rock And Roll”, kuris pasiekia 35 vietą U.K. ir 48 vietą U.S. populiariausių dainų sąraše. Grupė pasisamdo naują vadybininką Don’ą Arden’ą. Taip Ozzy’s sutinka Sharon Arden (dabar Sharon Osbourne). Don’as yra Sharon tėvas. 1976 metų pabaigoje išleidžiamas “Technical Ecstasy” albumas.1997 metais Ozzy’s pradeda vartoti narkotikus ir alkoholį. Taip pat miršta jo tėvas, taigi Ozzy’s atsiduria depresijoje. Daininkas paskelbia, kad jis palieka “Black Sabbath”.

1978 metais “Black Sabbath” priima naują vokalistą, bet netrukus Ozzy’s vėl grižta į grupę. Taip pat šiais metais išleidžiamas albumas “Never Say Die”. Ozzy’s dedikuoja daina “Junior_s Eyes” mirusiam tėvui.

1979 metais Ozzy’s praleidžia apie 6 mėnesius viešbučio kambaryje, gerdamas nesustojant po “Black Sabbath” iširimo. Pagaliau Sharon Arden pastato Ozzy ant kojų, pamačiusi, kokioj liūdnoj jis būklėj. 1980 metais Ozzy’s sukuria kitą grupę, pavadinta “Blizzard of Ozz”, kurią sudaro Randy’s Rhoads’as, Bob’as Daisly’s ir Lee Kerslake’as. Ozzy’s bando gauti kontraktą, tačiau juo nelabai kas domisi. Sharon nori padėti Ozzy’ui ir pasiūlo nusinešus tis balandžius į įrašų studiją juos paleisti. Tačiau Ozzy’s tądien kaip ir visada buvo per daug išgėręs. Nuėjęs į irašų studiją jis du balandžius paleidžia, o trečiam nukanda galvą. Ozzy’s išmetamas iš susitikimo. Spauda, sužinojusi tai, pavadina Ozzy bepročiu, pamišėliu. Tačiau kad ir kaip įrašų kompanija yra pasipiktinusi tokiu Ozzy’o poelgiu, jie išleidžia Ozzy’o albumą “Blizzard of Ozz”, pasiekusį 7 vietą U.K. ir 21 vietą U.S. top’uose. Jis tampa platininiu. 1981 metais Ozzy’s išsiskiria su savo žmona Thelma ir išleidžia dar vieną albumą “Diary of a Madman”. Po kelių savaičių nuo albumo išleidimo, Kerslake ir Daisly yra nušaunami dėl piniginių problemų, o jų vietą užima Tomy’s Aldridge’as ir Rudy’s Sarzo. Į Ozzy’o koncertus įtraukiama ir publika. Kiekvieno šou gale jis svaido mėsą ir kitas atliekas į auditoriją, o publika taip pat tai daro. Ozzy’s viename interviu yra sakęs: “Mes turėjome išmest šį vyruką, nes jis bandė patekt į koncertą su jaučio galva!”. 1982 metų sausio 20 dienos koncerte kažkas paleidžia į scena gyvą šikšnospranį. Ozzy’s, manydamas, kad tai plastikinis šikšnospranis (aišku, jis buvo girtas, kad galėjo pagalvoti, kad tai netikras) pagauna jį ir nukanda jam galvą. Šikšnospranis pradeda judint sparnus, ir Ozzy’s supranta, kad tai gyvas padaras. Po koncerto Ozzy’s nuvežamas į ligoninę, kur jį paskiepija. Ozzy’s šį įvykį apibūdina kaip patį baisiausią ir skaudžiausią eksperimentą jo gyvenime. Tuo pačiu metu vasario mėnesi Ozzy’s nuvyksta į Teksasą. Prisigėręs viešbučio kambaryje, jis nusprendžia apsirengti kaip moteris ir išeina nusifotografuoti. Ozzy’s pasodinamas į kalėjimą, nes sugadina vieną dalį Alamo pastato. 1982 metų kovo 19 diena gali būti pažymėta kaip liūdniausia diena Ozzy Osbourne’o gyvenime. Randy’s Rhoads’as žūva tragiškoje lėktuvo katastrofoje. Daug žmonių nežino to, kad Ozzy’s bandė gelbėt Randy degančiame pastate, ir kai jis jį ištraukė, Randy’s buvo dar gyvas, tačiau mirė pakeliui į ligoninę.

1982 metų rugpjūčio 4 dieną Ozzy’s veda Sharon tropikų saloje. Ozzy’ui nepatinka havajiška grupė, grojanti per jo vestuves, taigi jis juos išvaro ir sudainuoja su savo grupe dainą “Goodbye to Romance”, “Paranoid” ir kelias senas Beatles dainas. Ozzy’s yra priverstas išleisti dar viena albumą, pavadinimu “Speak of the Devil”. Tai turi būti Randy Rhoads’o pagerbimas, tačiau Ozzy’s mano, kad tai per anksti. Netrukus po albumo “Speak of the Devil” išleidimo Ozzy’s nusiskuta galvą plikai. Daug žmonių mano, kad tai dėl to, kad nukandus šikšnosparnio galvą, atlikėjui ima slinkt plaukai. Tačiau Ozzy’s ne kartą yra sakęs, kad tai padarė todėl, kad dėl įvairių gelių ir aliejų plaukams, jie tapo silpni, jiems padaryta daug žalos. 1983 metais Ozzy’s nusifilmuoja dainos “Bark at the Moon” video klipe, kuris užima apie 8 valandas, nes Ozzy’s turi atrodyti kaip vilkas, o taip padaryti buvo labai sunku. 1984 metais, lapkričio mėnesį Ozzy’s nuvyksta į Betty Ford reabilitacijos centrą, norėdamas išsigydyti nuo alkoholizmo. Tais pačiais metais, spalio 27 dieną, Ozzy’s dar kartą tampa tėvu – gimsta dukra Kelly. 1985 metų rugpjūčio mėnesio 15 dieną Ozzy’s susijungia su iširusia jo grupe “Black Sabbath” tam, kad sukurti 3 dainas gyvam koncertui.

.

1985 metais, lapkričio 8 dieną Ozzy’s susilaukia sūnaus, vardu Jack Osbourne. 1986 metais išleidžiamas albumas “The Ultimate Sin”. O 1987 metais nufilmuojamas “The Ultimate sin” video klipas. Koncertas nufilmuojamas Misūryje ir tampa auksiniu.

Išleidžiamas albumas “No Rest For The Wicked”. 1989 metų rugpjūčio 12 dieną Ozzy’s koncertuoja Rusijos festivalyje su tokiais atlikėjais kaip Motley Crue, Bon Jovi, the Scorpions ir Skid Row. Po savaitės, grizęs namo, Ozzy’s randa rusiškos degtinės butelius. Jis išgeria 4.. Tikslūs Ozzy’o žodžiai Sheron buvo tokie: “Mes nusprendėm, kad tau laikas išeit”. Ir jis pradeda vaikytis žmoną. Ji paspaudžia aliarmo mygtuką ir atvažiavusi policija išveža Ozzy. Jis atsibunda kalėjimo kameroje. Policinkai sako, kad jis kėsinosi nužudyti savo žmoną, tačiau Osbourne’as nieko nepamena.

1991 metais išleidžiamas albumas “No More Tears”. Ozzy’s laimi Grammy už dainą “I Don_t Want To Change The World”.

Rugsėjo 14 dieną išeina filmas apie Ozzy, kuris vadinasi “Don_t Blame Me”. Jis pasiekia auksinio statusą. Spalio mėnesį Ozzy’s per koncertą susilaužo koją. Po dar 3 pasirodymų pasigauna infekciją ir yra priverstas atidėti turą. 1992 metais Ozzy’s grižta su sugijusia koja. Birželio mėnesį Ozzy’s pradeda savo atsisveikinimo turą “No more tears”. Jis nusprendžia kuriam laikui baigti muzikinę karjerą ir praleisti daugiau laiko su šeima. Lapkričio 15 dieną, paskutiniame šio turo koncerto gale Ozzy’s parodo užrašą, kuriame parašyta, kad jis dar grįš.. 1993 metais Ozzy’s praleidžia du metus namie su šeima, mėgaudamasis gyvenimu, tačiau tai jam pabosta ir jis vėl pradeda daryti tai, ką moka geriausiai – dainuoti. Jis parašo apie 40 dainų. Kovo 1 dieną, 1994 metais jis laimi Grammy už dainą “I Don_t Want To Change The World”. 1995 metų rugpjūtį Ozzy’s praneša pasauliui, kad jis grįžo ir pasilieka. Jis pradeda turą Meksike. Rugsėjo mėnesį išleidžiamas albumas “Ozzmosis”. Daina “My Little Man” yra dedikuojama Ozzy’o sunui Jack’ui. 1996 metais, rugpjūčio 17 dieną įvyksta Ozzy’o festivalis kartu su grupe Kiss. 1996 metų rusgėjo mėnesį Ozzy’s pradeda “Ozz-fest” – didžiulį metalo muzikos festivalį, kuriame dalyvauja Slayer, Neurosis, Biohazard, Prong, Fear factory, Danzig ir kiti. Tame festivalyje galima pasidaryti tatuiruočių, taip pat įsiverti auskarus į neįprastas kūno vietas ir daryti dar daug dalykų. Per šį festivalį Ozzy’s priverstas nutraukti savo numerius dėl balso problemų. Ozzy’s pradeda bendradarbiauti su įrašų kompanija “Red Ant” ir išleidžia gyvo garso albumą bei video įrašą, pavadintą “The Ozzfest”. Albumas susideda iš dainų, kurias įvairios grupės atliko per šį festivalį. 1997 metais Ozzy’s bendradarbiauja su grupe “Type of O Negative” tam, kad sukurti dainą “Pictures of Matchstick Men”, kuri buvo filmo “Private Parts” (Howard Sterns) garso takelis. Lapkričio mėnesį, 11 dieną, išleidžiamas albumas “The Ozzman Cometh”. Šis albumas dvigubas, jame taip pat yra Ozzy’o duotas interviu, įvairios kompiuterio ekrano užsklandos, žaidimai, filmai ir daugiau.

1998 metais Ozzy’s suburia savo seną grupę:Zakk’as, Castillo ir Inez. Bet neilgam. Zakk’as, Randy’s ir Inez išeina dar kartą, o sugrižta Holmes’as, Bordin’as ir Trujillio. Gegužės 19 dieną Ozzy’s pradeda turą su originalia “Black Sabbath” grupe. Tačiau Bill’as Ward’as turi problemų su širdimi, taigi pasitraukia iki turo pabaigos. Ji pakeičia Vinny’s Appice’as. Liepos 3 dieną Ozzfest’oje dalyvauja Megadeth, Tool, Limp Bizkit, Sevendust, Coal Chamber, Motorhead, Incubus, The Melvins, Snot, System of a Down ir Monster Voodoo Machine. Turas baigiamas rugpjūčio 1 dieną. Rugsėjo 20 dieną išleidžiamas albumas “Reunion”. Lapkričio mėnesį Ozzy’s bendradarbiauja su Busta Rhymes, nes nori padaryti dainos “Iron Man” rap versiją. Taip pat jis parašo kitą dainą kartu su reperiais DMX, Crystal method, Oll Dirty Batard. Ta daina tampa animacinio filmo “Pietu parkas” garso takeliu. Gruodžio 31 dieną “Black Sabbath” išmeta iš savo turo Arizoną. Turas baigiasi vasario mėnesį, 1999 metais, ir po šio turo Ozzy’ui iškyla problemu su gerkle. 2000 metų sausio 23 dieną “Black Sabbath” laimi Grammy už albume “Reunion” esančią dainą “Iron Man’. Liepos 2 dieną prasideda 2000 metų Ozzfest’a. Ji prasideda Floridoje. Dalyvauja Pantera, Godsmack, Static-X, Incubus, Methods Of Mayhem, P.O.D.,Queens Of the Stone Age, Soulfly, Kittie, Taproot, Primer 55, Shuvel, Pitchshifter, Disturbed, The Deadlights, Slaves On Dope, Reveille & Pumpjack. Spalio 28 dieną Zakk’as Wylde’as paskelbia, kad jis dirbs kartu su Ozzy. Kovo mėnesį “Black Sabbath” praneša, kad jie dar kartą dalyvaus Ozzfest’oje 2001 metais. Taip pat pasakoma, kad yra dirbama prie naujo albumo. Kovo 27 metais išleidžiamas naujas albumas “Ozzfest: Second Stage”. Balandžio 9 dieną “Black Sabbath” dalyvauja muzikinių apdovanojimų šou, kuriame atlieka dainą “Paranoid”. Balandžio 10 dieną Ozzy’o mama miršta nuo diabeto ir inkstų problemų. Ozzy’s sako, kad jis niekada nemanė, kad bus pritrenktas šios žinios, nes jis buvo pritrenktas tada, kai mirė tėvas, ir jis susitaikė, kad mirs ir mama. Jis pasakė, kad ji mirė ramiai, ne taip kaip tėvas, kuris mirė skausmingai. Taip pat Osbourne’as pasakė, kad nenori sulaukti 85 metų.. Birželio mėnesio 8 dieną Ozzfest’a prasideda Čikagoje. Dalyvauja Marilyn Manson, Slipknot, Papa Roach, Linkin Park, Crazy Town, Black Label Society, Disturbed, Mudvayne, Cold, Taproot, Union Underground, Nonpoint, No One, Spineshank, American Head Charge, Pure Rubbish, Hatebreed, Drowning Pool, Systematic, Beautiful Creatures, Boy Hits Car, Godhead & Otep. Rugpjūčio 14 dieną išleidžiamas dar vienas albumas “Ozzfest 2001: The Second Millennium”. Rugpjūčio 25 dieną į radijo eterius patenka naujas singlas per penkerius metus, kuris vadinasi “Get_s Me Through”. Spalio 16 dieną išeina naujas solinis Ozzy Osbourne’o darbas “Down To Earth”. Lapkričio mėnesį Ozzy’s yra priverstas nueiti pas gydytoją, kuris pasako, kad yra problemų su koja, taigi Ozzy’s turi atidėti Merry Mayem turą, tačiau jis koncertuoja tol, kol kojos skausmas tampa nepakeliamas. Lapkričio 23 dieną Rob Zombie nufilmuoja Ozzy’o dainos “Dreamer” video klipą. Lapkričio 29 dieną Ozzy’s pradeda turą.
2002 metų sausio 8 dieną Ozzy’s pradeda turą pristatinėdamas albumą “Down to Earth”. Jis prasideda Japonijoje, po to tęsiasi Korėjoje, Kanadoje, Vokietijoje ir pirmą kartą Aliaskoje. Vasario 15 dieną Ozzy’s koncertuoja Tokijuje. Kovo 5 dieną prasideda serialo “The Osbournes” premjera MTV. Šis serialas sumuša visus iki tol pasiektus rekordus, nurungia kitas televizijas, nes žiūrovų – apie 6 milionai į savaitę.

Balandžio 12 dieną Ozzy’s gauna savo žvaigždę Holivudo “Walk of fame”. Birželio 11 dieną išleidžiamas Osbourne’u šeimos albumas. Birželio 25 dieną išleidžiamas Ozzy’o albumas “Live at Budokan”. Taip pat išeina ir vaizdajuostė. Liepos 2 dieną Ozzy’o žmonai Sharon diagnozuojamas vėžys ir paskiriami trijų mėnesių chemoterapijos kursai. Liepos 28 diena Ozzy’s pasitraukia 3 savaitėm iš Ozzfest’os, nes nori pabūti šalia žmonos, bet rugpjūčio 28 dieną Sharon liepia Ozzy’ui grįžt į Ozzfest’os turą, nes jis ją varo iš proto. Rugsėjo mėnesį Ozzy’o dukra Jessica pagimdo dukterį vardu Isabelle Hobbs, ir Ozzy’s tampa seneliu! Spalio 25 dieną Ozzy’s koncertuoja specialiame koncerte Las Vegase, kuriame dalyvauja 1600 žmonių. Lapkričio 25 dieną prasideda 2 serialo “The Obournes” sezonas MTV televizijoje. Gruodžo 31 dieną Ozzy’s ir jo žmona Sharon atnaujina savo vestuvių įžadus per Naujųjų metų šventę Beverly Hilso viešbutyje. Groja grupė “Village People”.

Ar žinojote, kad.. … Prieš tapdamas dainininku Ozzy turėjo labai daug trumpalaikių darbų. Jis dirbo morge, skerdykloje, vėliau apiplėšinėjo mažas parduotuves, namus ir už tai trumpam sėdo į kalėjimą.… Ozzy turi 6 vaikus. 3 iš pirmos santuokos (vienas įvaikintas) ir 3 iš dabartinės.… Viename koncerte Ozzy nukando galvą šikšnospraniui? Gerbėjas paleido į sceną gyvą šikšnosparnį, o Ozzy pagavo ir nukando jam galvą.… Ozzy nukando galvą ir balandžiui… Jis atsinešė į įrašų kompaniją 3 balandžius norėdamas juos paleisti vos tik įeis, tačiau buvo per daug išgėręs ir, paleidęs 2, tračiam nukando galvą.

… Ozzy yra nušovęs apie 20 viščiukų savo namų vidiniame kieme.… Kažkada Ozzy turėjo apie 17 kačių ir nusprendė jas visas nušauti. Grįžusi namo Ozzy žmona rado atlikėją prie pianino su kruvinais drabužiais. Vienoje rankoje jis laikė peilį, kitje – šautuvą.… Įvykus lėktuvo katastrofai, Ozzy išnešė savo draugą Randy Rhoads iš degančio pasatato, tačiau jis žuvo pakeliui į ligoninę.… Vieną kartą Ozzy smarkiai prisigėręs bandė nužudyti savo žmoną. Ji išsigando ir iškvietė pilociją, kuri išvežė Ozzy. Jis praleido 3 mėnesius kalėjime.… Ozzy dainą “Mama, I’m coming home” parašė savo žmonai Sharon. Jis ją vadina mama.… Ozzy skusdavo antakius kitiems, kol jie miegodavo ir nieko nežinodavo.… Vieną kartą Ozzy neleido pasirodyti Majamio renginyje, nes dėl jo dainos “Suicide Solution” nusižudė paauglys.… Vieną kartą Ozzy pabudo greitkelio viduryje, o aplink jį važinėjo automobiliai. Jis greitai nubėgo prie policijos mašinos, stovėjusios netoliese, o policininkai jį suėmė.