Kodėl vienišas?

Kiekvienas esame skirtingas. Kiekvienas turime savo požiūrį į gyvenimą. Kartais tie požiūriai nesutampa. Esame priversti nutraukti ilgalaikę draugystę. Bet tai jokiu būdu nereiškia, jog vienišas žmogus yra nelaimingas. Kiekvienas savo laimę kuriame patys.

Vis tik yra nemažai žmonių, kurie neturėdami savo antrosios puselės jaučiasi nelaimingi. Jie trokšta švelnumo, paguodos. Tiesiog yra pasiilgę švelnių santykių. Bet dažnai yra liūdima visai be reikalo.

Vieniši žmonės nesistengia savęs pralinksminti, palepinti, visaip kaip pamaloninti. Apačioje yra pateiktos keturios esminės vienišių klaidos, kurių daryti nevalia. Gyvenimas nuo to tik apkarsta…

Atsiskyrėlis

Žavu, kai žmogus yra intelektualus. Kai jis nuolat gilina žinias, daug protiškai dirba ir pan. Bet STOP. Kaip toks žmogus, kuris nuolat sėdi namie ir skaito knygas, susiras savo antrąją pusę? Nebent kas (neduokdie) apiplėštų namus ir įvyktų stebuklas. Pro duris staiga įžengtų mylimoji ar mylimasis… Bet sutikime, jog tai yra tik bergždžios fantazijos. Realiam gyvenime taip nebūna.

Jei nesi aktyvus, nemėgsti bendrauti su žmonėmis, tai jau yra šiokia tokia problema. Bet vis tik visada yra galimybė susipažinti su Tau patraukliais žmonėmis. Šiuo atveju svarbiausia yra „netupėti“ namie. Juk savo intelektą galima lavinti ir ne namuose! Tam yra skirtos bibliotekos, įvairios parodos.

Galų gale skaityti knygą galima tiek lauko kavinukėje, tiek parke. Visi sutiksime, jog galimybės susipažinti su Tavo sielai artimais žmonėmis išauga kone dvigubai. Juk bet kurią minutę prie Tavęs gali prisėsti simpatiškas priešingos lyties atstovas. Taip pat Tu gali užsirašyti į knygų klubą ar į kokį būrelį. Juk daug šansų, jog juose gali sutikti žmonių, kurių pomėgiai panašūs į Tavo.

„Įsimylėjęs“ minią

Kokia yra tikimybė su Tavim susipažinti, jei esi nuolat apsuptas draugų? Didžiausia klaida yra būti apsuptam moterų, jei esi vyras, ir būti apsuptai vyrų, jei esi moteris. Tai gerokai gąsdina. Tokiu būdu yra tarsi statoma siena tarp Tavęs ir Tavo simpatijos!

Jei esi moteriškos lyties atstovė ir nori pasilinksminti bei „nukabinti“ kokį vyruką rinkis draugiją, kurioje nebūtų vyrų. Juk kuris vyras išdrįs Tave kabinti, jei Tu būsi su kitais?! Šiuo atveju yra visiškai nesvarbu, jei jie yra tiesiog Tavo draugai. Geriausia eiti pasilinksminti su draugėmis arba vienai. Patikėk, tai tikrai veikia!

Bijantis būti atstumtas

Jei Tau kas nors labai patinka, nedelsk ir pati užkalbink savo simpatiją. Nusišypsok ir pasakyk ką nors! Pagalvok, kas gali atsitikti blogiausio? Jei Tau nenusišypsos, tiesiog nueik šalin. Tu privalai sukaupti visą savo drąsą ir parodyti nors kokį simpatijos ženklą. Kitaip gali laukti labai ilgai ir nesulaukti! Nebijok būti atstumtas/atstumta. Nebijok pabandyti!

Klausantis kitų žmonių nuomonės

Jei Tavo simpatija nepatinka tavo draugams, nekreipk į tai dėmesio. Juk tai Tavo pasirinkimas. Jei tas žmogus Tau labai patinka, tiesiog surizikuok. „Išjunk“ visus saugumo „mygtukus“. Pasinerk į santykius! Galbūt tik jis arba ji gali Tave padaryti laimingu…

Anot senos lietuvių patarlės, kas ieško, tas randa. Bet ką daryti, jei ieškoti mylimo žmogaus visiškai nesiseka? Gal neieškoti, o viską palikti spręsti likimui? Bet juk kiekvienas mes esame savo likimo kalviais. Sėdėsi ir lauksi, o belaukdamas nieko ir nesulauksi.