“Romeo ir Dziuljeta”

Šioje knygoje yra rašoma apie neišsenkančią dviejų žmonių meilę vienas kitam. Apie meilę, kuri buvo nesėkminga, apie tokią meilę, dėl kurios du jauni, gyvybe ir jaunyste trykštantys žmonės paliko pasaulį, sukėlė daug skausmo ir rūpesčių savo artimiesiems.
Veiksmas šioje knygoje vyksta maždaug viduramžiais, kai nebuvo nei elektros, nei automobilių ir viską valdė kunigaikščiai. Ši romantinė tragedija įvyko Italijoje, neveltui sakoma, kad tai meilės ir romantikos šalis.
V. Šekspyro knygoje yra labai daug veikėjų. Vieni iš jų, tai amžini ir regis nesutaikomi priešai- Moontekiai ir Kapulėčiai. Montekai buvo Romeo, jo tėvai, ir draugai. Kapulėčiai, tai Džiuljeta, jos tėvai, auklė ir kt. iš viso šito galime drąsiai teigti, kad šios dvi šeimos niekada nesutarė. Dažnai nustatinėdavo aplinkinius vieną prieš kitą. Tačiau auklė ir vienuolis buvo vieni tų žmonių, kuriems nerūpėjo kas yra Kapulečiai ar Montekai.
Ši knyga gali sudominti kiekvieną skaitovą. „Romeo ir Džiuljeta“ knyga yra parašyta eiliuotai. Todėl, manau, kad galime drąsiai teigti, kad būtent, tai žmones intriguoja skaityti šią romantinę knygą. 

Leave a Comment