Motyvacinis laiškas

Motyvacinis laiškas

L. JOT- o Prezidentui

Vardas ,pavardė

Gyvenamoji vieta

Tel nr.

El.paštas

2006-12-06

Norėčiau pasiūlyti savo kandidatūrą Jūsų organizuojamai atrankai į Pasaulinį jaunimo sąskrydį, kuris vyks 2006-12-26-31d. Briuselyje. Galiu atstovauti savo šaliai ir pristatyti Lietuvos jaunimo problemas ir privalumus. Šiuo metu mūsų šalyje jaunimas turi labai daug problemų, todėl norėčiau jaunimui padėti jas išspręsti. Vis daugėja paauglių, kurie vartoja įvairiausius svaigalus. Vakarėlių ar švenčių metu paaugliai nebegali atsisakyti svaigalų. Jiems atrodo, kad alkoholis ar narkotikai veikia, kaip linksmumo dozė. Taip pat iškilo didelė problema, kad rūkančios meerginos statistikos duomenimis lenkia vyrus. Manau, kad paaugliams reikėtų susimąstyti apie savo gyvenimą ir ateitį.

Aš mokausi (nurodykite mokyklos pavadinimą). Turiu polinkį menui.
Per meną išreiškiu savo nuotaiką, jausmus. Besimokindama išmokau siekti užsibrėžto tikslo ir niekada nenuleisti rankų. Visada darbą atlieku laiku. Esu pareiginga, darbšti, komunikabili. Patinka nauji žmonės, labai greitai prisitaikau prie pokyčių. Esu apkeliavusi labai daug pasaulio šalių ir susipažinusi su panašiomis jaunimo problemomis. Tikiuosi, kad mano patirtis ir sugebėjimai padės tinkamai pristatyti savo šalį.

Savo šaliai galėčiau atstovauti kaip žuurnalistė. Visą informaciją pateikčiau savo tautos jaunimui ir tada bandytume spręsti visas problemas. Galbūt išleisiu laikraštį, kuris vadinsis “Lietuvos jaunimo problemos ir privalumai“. Manau, kad jaunimas turėtų šia tema susidomėti.

Tikiuosi, kad pateikta informacija apie mane Jūs sudomino ir pakviesite į Pasaulinį ja

aunimo sąskrydį.Maloniai lauksiu atsakymo.

Pagarbiai Vardas, pavardė

Leave a Comment