madagaskaro recenzija

Recenzija
Mylimi aktoriai – animaciniai herojai?

2005-aisiais metais Jungtinėse Amerikos Valstijose pasirodė ilgai lauktas filmas „Madagaskaras“. Kompanijai „Dreamworks“ animacinis filmas nesukėlė didelių kūrybinių kančių, kadangi prieš tai patirties pasisėmė sukurę tokius filmus kaip „Skruzdeliukas Z“, „Visa tiesa apie ryklį“ ir abi „Šreko“ dalis. Filmo režisieriai: Eric Darnell ir Tom McGrath. Pagrindiniai aktoriai: Ben Stiller, Chris Rod, David Schwimer ir kiti.

„Madagaskaras“ – animacinė nuotykių komedija. Tai smagių nuotykių ir isimintinų personažų istorija apie vieno zoologijos sodo gyventojus, kuriuos užvaldė neapsakomas noras sužinoti, kas vyksta užž tvoros.

Filme puikią nuotaiką palaiko animaciniai herojai: liūtas Aleksas, žirafa Melmanas, zebriukas Martinas ir begemotė Glorija. Įdomiausia tai, kad Madonna pabijojo įgarsinti animacinę heroję begemotę Gloriją. Įpusėjus animacinės juostos kūrimo darbams dainininkė atsisakė dalyvauti šiame projekte. Pasitraukimo priežastys viešai neskelbiamos, tačiau manoma, jog pop princesė bijojo būti sutapatinta su stora begemote. Teko Madonnai laimės „Geišos išpažintyje“ ieškoti, tačiau šį kartą jos režisieriams neprireikė. Anaiptol vieną animacinį herojų nepabūgo įgarsinti serialo „Draugai“ žvaigždė Rosas. Aktorius prisipažįsta, kad po projekto įgarsinimo jis dar illgai buvo pamiršęs savo tikrąjį balsą. Taip pat aktorių, kurie įgarsino filmą saraše, galima sutikti ne vieną žinomą garsenybę.

Nuostabiausia tai, kad „Madagaskaras“ pritraukia visos šeimos dėmesį ir sukelia intrigą nuo pat pirmų animacinio filmo minučių. Vienintelis filmo trūkumas – subtitrai. Jei fi

ilmas būtų įgarsintas lietuvių aktorių, tokių kaip V. Šapranauskas arba R. Kazlas, Lietuvoje sukeltų didesnį susidomėjimą.

„Madagaskaras“ tobulas animacinis filmas pasiilgusiems geros juoko dozės.

Leave a Comment