Kartojimo uzduotys 12 kl

1.Išrinkite taisyklingus sakinius ir apveskite pasirinkto sakinio numerį. 1. Valytoja dirba ant dviejų etatų. 2. Lietuva turtinga miškų. 3. Užsidėk kepurę. 4. Vietoj to, kad parnešti duonos, jisgrįžo tuščiomis. 5. Nežiūrint į šaltį , iškeliavome. 6. Kad patekus į koncertą, reikėjo bilietų. 7Hidroksidai gaunasi įvairiai.8. Apart deguonies, yra ir kitų medžiagų. 9.Nubėgo 200 metrų. 10. Neužilgo susitiksime. 11. Sponsoriams padedant,suspėjome knygą išleisti. 12. Suskaičiuokite atlyginimus. 13. Daugumoje jie buvo laimingi. 14.Kas liečiamoteris, jos mėgsta puoštis. 15. Jis gerai žino dėstomą dalyką. 16.Mes tavęs nevadiname veidmainiu. 17. Atlikdami bandymą, būkite atidūs. 18.Jei spėsime, dar grįšime šiandien. 19. Mes gyvenome normaliomis sąlygomis. 20. Kylant temperatūrai, rekomenduojamas aspirinas.

2.Įrašykite trūkstamus žodžius ar žodžių dalis.

1.Kiekvienam gera jaustis reikaling- . 2. Jei būsi sąžining- , visi tave gerbs. 3. Reikia sukviesti visus piet- . 4.Yra įvyk- ,kurie pakeičia likimą.5. Sukėlė nemaž- susidomėjim- 6Pasiūla neatitinka paklaus-. 7.Kad nueit- , turime pasiskubinti.8. Metaforos kūrėjų kalbą daro vaizdingesn- . 9.Lektorius prašė juos būti atidesn- . 9,Motris buvo šykšti pinig- .

3.Padėkite trūkstamus skyrybos ženklus.Tokios kaip Liuka vienąkart per šimtą metų gimsta.Užkeliu ją ant kartelės apžergiu dviratį ir važiuojam. Mano dviratis sėda po truputį ant ratlankių braška džeržgia bet aš nelabai girdžiu. Minu įsiklausęs į savo dešinę koją kuri nenori lankstytis ir girgžda nes kaulai tikriausiai čia iššoka iš savo vietų čia vėl atsitaiso. Įvažiuojam į mišką o ten kaipžarnoj tamsu. Kelias visur- į kairę įdešinę ir žinoma verčiamės į griovį.Guliu ir toks nuobodulys užeina nuo tų avarijų kad ir keltis nesinori. Bet kažkas tankiai alsuoja šalia ir atsargiai liečia pirštais lyg kokie paukštukai vaikštinėtų po širdį. Suprask žiūri Liuka ar aš dar gyvas.

4Įrašykite praleistas raidesNumeg-k meg-tinį, bitės dū-s, užg sęs laužas, dr-skomas rūpe-čių, br-stantys j-vai, aukšt-jame kalnel-, ger-jai sesel-, einant-j- susta-dyk, -skilęs kamšč-traukis, pel-ja dži-vėsiai, ka-kodėl r-žosi, t-si pažadą, širdž-i s-lant.

1.Išrinkite taisyklingus sakinius ir apveskite pasirinkto sakinio numerį.

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 368 žodžiai iš 718 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?