Jaunimo Problemos

Jaunimas nėra blogas, nors taip maniau kol nepradejau rinkti informacijos apie jaunimo problemas. Internete straipsniai su pavadinimais „Jaunimas nesimoko“ „Jaunimas girtauja“ ir daug kitų. Atsivertęs laikraštį respublika pamačiau straipsnius: „Nepilnamečiai jaunuoliai vežami į blaivyklas“ „Jaunuolis žuvo vairuodamas girtas“ „Rasta negyva išprievartauta 16-likmetė“ „Nepilnametis mirė padauginęs narkotikų“

Jūs tikriausiai žinote, kad jaunimas turi daug problemų.

Svarbi poblema yra tai, kad jaunimas visiškai nusimokė, nebelanko pamokų, nedaro namų darbų, nedirba per pamokas, simuluioja. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos duomenimis net 35% mokinių mokosi mažesniu nei 7 vidurkio pažymiais, o 9% mokosi neigiamais pažymiais.

Mažiau svarbi problema yra Jaunuolių nesusišnekejimas su suaugusiais. Tėvai rėkia ant savo vaikų, vaikai ant tėvų, mokytojai ant mokinių. Dabar tai jau yprasta, kad kiaušinis vištą moko. Mokslininkai įrodė, jog pauglystės laikotarpiu vaikai turi pilna energijos, norisi ją išnaudoti, išsilieti, ypač ant tėvų

Svarbiausia problema mano manymu yra žalingų medžiagų vartojimas. Jaunimas vartoja daug alchoholio, rūko, vartoja narkotikus. ESPAD duomenimis 40% jaunimo vartoja alchoholinius gėrimus, o net 95% yra bent kartą pabandę. 25% rūko, o pabandę yra 70%. Narkotinus vartoja tiik 3%, o pabandę yra 9%.

Nuo alchoholio gan dažnai pasitaiko mirties atvejų neseniai laikraštyje Lietuvos rytas perskaičiau straipsnį. „Nuo alchoholio mirė 16-likmetė“ Tame straipsnyje rašė, jog Švęsdama savo gimtadienį su draugais 16-likmetė mirė užspringusi alchoholiu.

Taigi iš to ką pasakiau galima daryti iš

švadą, kad jaunimas apleido mokslus, nesusišneka su suaugusiais ir vartoja žalings medžiagas.

Leave a Comment