Spalvų testas

Tikriausiai ne vienai teko susidurti su situacija, kuomet randi sau patinkantį daiktą – puikus dydis, gera kaina – tačiau niekaip negali išsirinkti, kokios spalvos jį pirkti – ar nori juodo, raudono, o gal ir žalias visai neblogai žiūrisi?… Pradedant nuo batų, tęsiant rankinėmis, patalyne ar tapetais. Spalvų begalė, tendencijos keičiasi nuolat, dažnai sunku suspėti. Taigi kaip žinoti, kokią spalvą išsirinkti?

Be to, jog žmogus domisi mada, spalvos gali padėti atskleisti ir jo asmenybę, papasakoti, ar jis – žaismingas, ambicingas, kūrybingas. „Logitech“ į pagalbą pasikvietė žymų gyvenimo būdo ekspertą Paulą Darbį, kuris padės išsiaiškinti, ką spalvos sako apie mus ir kaip jos veikia mūsų nuotaiką, darbingumą ir visą kasdienybę.

Testas skirtas kiekvienai, kuri nori į savo gyvenimą įlieti daugiau spalvų ir išsiaiškinti, kuri jų tam tinka labiausiai.

Į klausimus reikėtų atsakyti kuo greičiau ir kuo sąžiningiau. Ilgai nemąstykite ir nesvarstykite, tiesiog atsakykite intuityviai.

Pradedam:

1. Ko tu tikiesi iš savo gyvenimo? a. Malonumų b. Kūrybiškumo c. Populiarumo d. Valdžios e. Laisvės

2. Kaip apibūdintum savo karjerą? a. Nelabai svarbi b. Norėčiau permainų c. Pats laikas mane paaukštinti pareigose d. Pakankamai sėkminga e. Kiekviena tokios pavydėtų!

3. Kaip tu dažniausiai jautiesi? a. Laiminga b. Atsipalaidavusi c. Užsidegusi d. Kontroliuojanti situaciją e. Saugi

4. Kaip apibūdintum savo siekius, tikslus? a. Esu atvira pokyčiams b. Turiu ilgalaikių tikslų, tačiau jie laikas nuo laiko gali kisti c. Viskas nevyksta taip greitai, kaip norėčiau d. Reikia kažko imtis! e. Niekuo neišsiskiriantys

5. Kaip apibūdintum savo gyvenimo kokybę? a. Puiki b. Gyvenimu esu patenkinta c. Mano gyvenimas toks įtemptas ir pilnas veiklos! d. Kol kas esu pasimetusi e. Tiesiog paprastas gyvenimas

6. Apibūdink tave supančius žmones a. Keletas gerų ir protingų bičiulių

b. Kūrybingi ir pašėlę draugai c. Daug ir įvairių kolegų bei draugų d. Įtakingi kontaktai / kolegos e. Visiška įvairovė!

7. Ar jau sutikai gyvenimo meilę? a. Ne, kol kas net neieškau, tiesiog noriu gerai leisti laiką b. Vis dar ieškau visur, kur įmanoma c. Taip, bent jau šiuo metu d. Manau, kad beveik – mūsų santykiai darosi vis rimtesni e. Taip, tikrai suradau savąją „puselę“

8. Kaip kinta tavo energingumas dienos bėgyje? a. Kyla b. Visą dieną panašus c. Krenta d. Dažnai visiškai nebūna energijos e. Nuolat kinta

9. Kaip tu jautiesi? a. Visiškai patenkinta viskuo, ką dabar turiu b. Reikėtų viską permąstyti c. Tiesiog reikia judėti pirmyn d. Noriu paramos ir palaikymo e. Nuolatiniame permainų sūkuryje

10. Kuri iš savybių geriausiai apibūdina tave? a. Malonumų ieškotoja b. Mąstytoja c. Darboholikė d. Ieškanti valdžios ir saugumo e. Prisitaikanti, lengvai bendraujanti

Dabar teliko suskaičiuoti, kokių atsakymų surinkai daugiausiai ir sužinoti, kuri gi spalva tau labiausiai tinka. Atsakymai pasufleruos tavo energiją ir asmenybę atspindinčią spalvą ir leis tau įnešti daugiau šios spalvos į savo kasdienybę.

Daugiausiai atsakymų A: tau labiausiai tinka juoda ir balta. Šios spalvos gali būti ir žemiškos, ir visiškai pritrenkiančios. Jei rinksiesi šias spalvas, gyvenimą vertinsi kaip žaidimą – tau patiks linksmi ir reikalaujantys jėgų dalykai, mėgausiesi dirbdama su paslaugiais, drąsiais ir laimingais žmonėmis. Turėtum rinktis žemei artimas spalvas su metalo spalvos elementais.

Daugiausiai atsakymų B: tau labiausiai tiks mėlyna, kuri nevaržomai leis tekėti tavo kūrybinei energijai. Tau patinka priimti iššūkius, patinka keistis, viską padaryti laiku ir tiesiog spręsti iškylančias problemas. Apskritai turėtum rinktis vandens spalvas.

Daugiausiai atsakymų C: tavo spalva – raudona, tave užveda ugnies galia. Kas dieną tu tiesiog mėgaujiesi savo energija, tau patinka nuolat būti užimtai – kalbėti, pristatinėti, būti spalvingai, nuolat užmegzti naujas pažintis. Tau reikėtų rinktis ugnies spalvas ir medžio energiją.

Daugiausiai atsakymų D: tau labiausiai tinka žalia, ji simbolizuoja augimą ir ambicijas. Gyvenimą įsivaizduoji kaip kopėčias, kuriomis tu kopi tikrai greitai. Tu turi tipišką jausmų ir vertybių rinkinį – mėgsti jausti valdžią ir kontrolę savo rankose. Į spalvų paletę tau reikėtų įtraukti vandens ir medžio spalvas.

Daugiausiai atsakymų E: rožinė – tai spalva, kuri tinka tau. Tau labiau už viską pasaulyje rūpi žmonės, tau reikia šilumos, lanksčių taisyklių, nes labai lengvai prisitaikai ir suki naujais keliais. Tau labai patinka romantika, apsikabinimai ir bučiniai bei, žinoma, bendravimas. Turėtum rinktis žemiškas ar ugnies spalvas.

Ką reiškia kiekviena spalva?

Juoda/ balta (žemė ir metalas) – pagrindinės žemiškos spalvos, reiškiančios lakią vaizduotę, drąsą ir polinkį rizikuoti, aistrą, entuziazmą ir nerūpestingą gyvenimą.

Žalia (medis) – augimas, ambicijos, staigūs gyvenimo pokyčiai, susiję su kasdieniu gyvenimu, darbu, karjera, judėjimu. Žalia reiškia tradicinį skonį, įsitikinimus ir vertybes.

Mėlyna (vanduo) – tekantis vanduo, tekanti energija, nuslūgstanti ir vėl pakylanti. Tai – judėjimas, reikia nuolat matyti pasikeitimus, progresą ir iš naujo atsiveriančius kelius.

Raudona (ugnis) – pozityvumas, ekstravagantiškumas, energija, naujų pažinčių ieškojimas.

Rožinė (žemė ir ugnis) – romantika, šiluma, dvasinis atviraširdiškumas.