1 iš 4 vyrų sapnuoja buvusias merginas

Pavydžioms moterims yra ko nerimauti – naujausias tyrimas parodė, kad 1 iš 4 vyrų dažnai sapnuoja savo buvusias merginas. Didžioji dalis buvusiąsias sapnavusių vyrų teigė, kad, nepaisant sapnų, yra patenkinti savo dabartiniais santykiais labiau nei buvusiais.

Merginos ir moterys galvoja, kad jų partneriai sapnuoja jas, bet iš tiesų net 26 proc. vyrų nuolat sapnuoja savo bendradarbes, buvusias merginas ir net uošves. Tyrimas taip pat atskleidė, kad dauguma moterų sapnuoja savo tėvus ir esamus ar būsimus vaikus. Šį sapnų tyrimą atliko „Premier Inn“, apklaususi 2 tūkst. britų. Trečdalis moterų pripažino, kad sapnai dažnai turi įtakos jų poelgiams.

20 proc. visų respondentų sakė, kad jie sapnuoja žmones, kurių nėra gyvenime sutikę. Kasdieninis stresas ir įtampa taip pat paveikia sapnus. 31 proc. žmonių sako, kad sapnuoja nerimą keliančius dienos įvykius. 20 proc. britų sapnuoja su darbu susijusias problemas ir bendradarbius.

„Premier Inn“ atstovė Claire Haigh sako: „Sapnai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, kurios, deja, negalime kontroliuoti“.

Sapnų ekspertė Davina MacKail teigia: „Sapnai padeda mums išmokti, suvokti ir apdoroti emocijas. Natūralu, kad susapnavę košmarą jaučiame įtampą ir būname sudirgę. Sapnai stengiasi pasiūlyti mums susidariusių problemų išeitis.“