Netradicinis skaičius įdomių faktų apie vyrus

Per savaitgalį sukaupiau kiek netradicinį skaičių faktų apie vyrus. Kai kurie jų linksmi, kiti moksliniai, treti subjektyvūs, bet jų egzistavimą paneigti sunku… Smagaus skaitymo!

1. Vyrai mėgsta kepti virš laužo. Jie gamina maistą, kai gresia pavojus (šiuo atveju nudegti).

2. Vyrai, kurie nešioja auskarus, yra geriau pasiruošę vedyboms, nes jie jau yra patyrę skausmą ir pirkę papuošalus.

3. Vyrai labai pasitiki savimi. Vyras, žiūrėdamas sportą, labai susikaupia, nes mano, kad taip netgi labai padeda savo palaikomai komandai. Kai komanda pralaimi, vyrai “moko” žaidėjus žaisti tiesiog sėdėdami patogiame fotelyje savo namuose.

4. Vyrai mėgsta mobiliuosius telefonus su daug mygtukų. Tai padeda jiems jaustis svarbiems.

5. Vyras privalo pirmasis perskaityti rytinį laikraštį. Nebūti pirmu ir nesužinoti svarbių faktų anksčiau už kitus žaloja vyrų psichiką.

6. Baisiausi 6 žodžiai vyrui – “mums reikia pasikalbėti apie mūsų santykius”.

7. Vyrai yra savotiškai jautrūs. Jei vyras uždegė laužą, bet paskutinė malka nesudegė, jis tai priims kaip savo klaidą.

8. Vyrų kūno temperatūra aukštesnė. Taigi, damos, jei sugedo Jūsų centrinio šildymo sistema, miegokite šalia vyro – tai lyg nešiojamas šildytuvas, kuris knarkia.

9. Dauguma vyrų nekenčia tampytis po parduotuves, todėl dauguma parduotuvių vyrams būna pirmajame prekybos centro aukšte, kuo arčiau įėjimo.

10. Jei vyras pagamino moteriai salotas ir jose yra 3 ir daugiau salotų rūšių – jis rimtai nusiteikęs.

11. Joks vyras nesugebės patikti moteriai visą laiką. Net Ričardas Gyras kartais norėtų būti toks kaip Ričardas Gyras.

12. Jei susirenka 4 vyrų ar didesnė vyriška kompanija – jie kalbasi apie sportą.

13. Vyrai mažiau sentimentalūs. Moterys daug labiau linkę “vėl pažiūrėti tą filmą, kurį žiūrėjo, kai pirmą kartą buvo kartu kine”.

14. Vyrai yra labiau pastabūs aplinkai nei sau. Jiems daug labiau rūpi klausimai “Kaip laikosi mano automobilis?” ar “Kaži kaip sekėsi Kauno Žalgiriui?” nei “Ar aš ją myliu?” ar “Įdomu, ar aš pakankamai dvasiškai ir kūrybiškai atsiskleidęs?..”

15. Berniukams pasitikėjimo įpučia tai, kad jie augdami tapatina save su superherojais. Merginų pasitikėjimas savimi daug mažesnis. Dėl to pasaulis kaltina Barbes…

16. Vyrams irgi būna menopauzė. Tik ji daug smagesnė nei moterų ir pasižymi pasimatymais su jaunomis panelėmis ir motociklų vairavimu.

17. Vyrai VISKĄ pamiršta. Moterys viską prisimena. Beje dėl tos pačios priežasties vyrai labai mėgsta žiūrėti pakartojimus per sporto transliacijas, jie tiesiog pamiršta dalykus, kuriuos ką tik matė.