7 Marilyn Monroe patarimai apie meilę ir moteriškumą

591 0

Jau daugiau kaip penkis dešimtmečius jos nebėra, tačiau apie ją vis dar tiek daug kalbama. Ji žavinga, patraukli, graži, talentinga. Jai pakakdavo tik vieno žvilgsnio, kad suviliotų bet kurį vyrą. Ko galime pasimokyti iš Marilyn Monroe?

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt siūlo prisiminti keletą Marilyn Monroe frazių apie meilę ir moteriškumą.

1. „Kai buvau maža, niekas man nesakė, kad esu graži. Visoms mergaitėms turi būti sakoma, kad jos yra gražios, net jei jos nėra“. Kiekvienas žmogus yra savaip gražus ir kiekvienas turi apie tai žiinoti. Įsivaizduokite, kokios laimingos būtų moterys, jei joms tai kas nors dažniau pasakytų ir jei apdorotos fotomodelių nuotraukos nekurtų nerealaus moters įvaizdžio viešojoje erdvėje.

2. „Aš neprieštarauju gyventi vyro pasaulyje tol, kol jame galiu būti moteris“. Ji tikrai žinojo, kaip kiekvienoje situacijoje išlikti moteriška. Net jei ne visiems ši moteris patinka, reikia pripažinti, kad ji buvo tikrai labai žavinga.

3. „Aš taip pat turiu jausmus. Aš esu žmogus. Viskas, ko trokštu, tai būti mylima“. Nepaisant kiekvieno žmogaus asmeninių tikslų ir svajonių, turbūt kiekvienas iš mūūsų norime būti mylimas. Taigi galbūt mylimiesiems dažniau reikėtų priminti, ką jiems jaučiame.

4. „Daryti k. . .

Join the Conversation

×
×