3 žingsniai, kaip pagreitinti pokyčius gyvenime

Ar Naujųjų metų naktį kaip ir kasmet pasižadėjote sau dažniau vaikščioti į pasimatymus, pradėti lankyti šokių pamokas ir mesti rūkyti? Kaip ir kiekvienais metais jau prabėgo daugiau nei savaitė, o jūs vis dar neužsirašėte į šokių pamokas ir nebuvote nė viename pasimatyme? Pateikiame tris patarimus, ką daryti, kad pagaliau ryžtumėtės ką nors keisti savo gyvenime.

Kai pasižadame sau, kad nuo šiol gyvensime kitaip, tikimės, kad taip ir bus. Tačiau mūsų mąstymas ir gebėjimas organizuoti savo laiką nepasikeičia, todėl įgyvendinti savo ketinimus, gali būti labai sunku. Pateikiame tris paprastus patarimus, kurie paskatins jus imtis permainų savo gyvenime:

1. Aiškiai įvardinkite sau, kokių tikslų norite pasiekti ar kokias savo charakterio savybes pakeisti. Apgalvokite ir pasirašykite sau bent po du būdus, kaip galėtumėte pasiekti savo tikslų. Taip pat pasirašykite, kaip pasikeis jūsų gyvenimas, kaip jis pagerės, kai pasieksite šių savo tikslų.

2. Suplanuokite savo veiksmus. Pasirašykite smulkų savo veiksmų planą. Būtina šį planą suskirstyti į trumpalaikius ir ilgalaikius veiksmus. Jei ką nors atliekate, būtinai pasižymėkite. Taip matysite, kiek jau padarėte ir kiek dar reiktų pasistengti.

3. Parenkite atsarginį planą ir susiraskite žmogų, kuris turėtų daugiau patirties ir jums galėtų patarti. Būtina numatyti, ką darysite, jei vieno ar kito dalyko nepavyks įgyvendinti. Todėl numatykite, atsarginį planą, kurio imsitės, jei pirmasis planas nepavyks.

Taip pat labai svarbu rasti žmogų (ar žmones), kuris padėtų jums įgyvendinti savo siekius. Tas žmogus turėtų būti jums pavyzdys, jis turėtų jus palaikyti, patarti ir paskatinti aktyviau imtis veiksmų. Šiuo žmogumi gali būti ir jūsų antroji pusė. Pasikalbėkite su juo (ar ja), pasakykite, ko siekiate, paprašykite palaikymo.

Comments are closed.