7 žingsniai, padėsiantys išgyventi neištikimybę

Ilgalaikiai santykiai gali nutrūkti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Skyrybos visada yra sudėtingas procesas, tačiau dar sunkiau tuomet, kai jos įvyksta dėl neištikimybės. Gera žinia ta, kad laikas gydo visas žaizdas, tereikia truputėlį pastangų.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia 7 žingsnius, kurie padės išgyventi šį nelengvą gyvenimo etapą.

1 žingsnis. Įsitikinkite, kad nebėra jokių šansų išsaugoti santykius. Galbūt jūsų santykiai su mylimu žmogumi nėra tokie, kokių norėtumėte. Galbūt net turite jo ar jos neištikimybės įrodymų. Bet kuriuo atveju prieš nutraukdami santykius turėtumėte išbandyti visus būdus juos išsaugoti. Jei problemų nepavyksta išspręsti patiems, ieškokite profesionalios pagalbos. Tai padės jums abiem suprasti, ką jaučiate vienas kitam ir kodėl vienas iš jūsų nuklydo į kairę.

Tiesą sakant, po neištikimybės santykius įmanoma tęsti tik tuo atveju, jei abu partneriai nori išsaugoti santykius bei yra pasiryžę dėl to stengtis, jei tas, kuris išdavė, sutinka niekada nebesimatyti su tuo, su kuriuo išdavė, ir jei tas, kuris buvo išduotas, gali nuoširdžiai atleisti. Jei šios trys sąlygos dėl kokių nors priežasčių negali būti įvykdytos, skyrybos greičiausiai bus neišvengiamos. Taigi jei visgi tvirtai nusprendėte, kad santykių išsaugoti nepavyks, pasistenkite, kad skyrybos būtų kuo paprastesnės. Tai padaryti padės tolesni žingsniai.

2 žingsnis. Nebijokite užduoti jums rūpimų klausimų. Blogiausia, ką galite padaryti susidūrę su partnerio neištikimybe, tai apsimesti, kad nieko nenutiko. Jei norite greičiau išgyventi šią nemalonią situaciją ir pasiruošti naujiems santykiams, nebijokite pažiūrėti tiesai į akis ir ieškoti atsakymų, kurie jums yra svarbūs. Dažniausiai pirmas klausimas, kuris rūpi neištikimybę patyrusiems žmonėms, yra kodėl jis (ji) taip pasielgė. Net jei nebeturite vilties išsaugoti santykių, užduokite šį klausimą buvusiam ar buvusiajai. Gali būti, kad atsakymas nebus itin malonus, tačiau jūs turite teisę jį žinoti.

3 žingsnis. Išlaisvinkite savo emocijas. Jūsų reakcija į neištikimybę greičiausiai priklauso nuo to, ar sužinojote šį faktą netikėtai, ar kurį laiką įtarėte. Normalu, jei šiuo metu jaučiate pyktį, apmaudą, širdgėlą ir kitus panašius jausmus. Neslėpkite savo jausmų, o pasistenkite juos pergyventi. Stebėkite, kaip keičiasi jūsų jausmai.

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 405 žodžiai iš 800 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?