Verslo planas

Mūsų firmos teikiamos plaukų kirpimo paslaugos yra perspektyvi veikla, kadangi net 80% gyventojų mano, kad tai labai svarbios ir reikalingos paslaugos, be kurių sunku būtų ir įsaivazduoti savo gyvenimą. Visi, o ypač moterys, kasdien nori atrodyti gražiai, o pastebimiausi rezultatai, norint pasikeisti, matosi apsilankius kirpykloje. Paslaugas nuspręsta tiekti ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų savybes, nustačius potencialią rinką, paskaičiavus numatomą pelną.
Be reklamos pradedanti įmonė vargu ar pasieks pageidaujamų rezultatų, todėl būtina paruošti reklamos planą, paskaičiuoti kiek reikėtų ir kiek galima skirti lėšų jai. Re eklamos tikslas – atkreipti potencialių klientų dėmesį į tai, kad atsirado nauja firma ir kokie jos privalumai prieš kitas tokio pat tipo firmas. Akcentuosime kokybišką darbą klientui patogiu laiku ir už jam priimtiną kainą, taip pat pabrėšime, kad taikomos įvairios nuolaidos.
Reklamos išlaido svyruoja nuo 60lt iki 120 lt tai sudaro vidutiniškai 90 lt per mėnesį, per metus 1080 lt.
Verslui pradėti pasinaudosime banko paslaugomis. Paimsime iš banko 6000lt paskolą su 10% palūkanomis vieniems metams.
Lėšos bus panaudotos įrankiams pirkti. Jei bus gauta paskola, įmonė pradės savo veiklą. Ki irpykla būtų įrengta gyvenamojo namo pirmo aukšto bute. Tai labai patogi vieta, kadangi gatvė, kurioje stovis šis namas, yra viena iš pagrindinių, taip pat gana judri, joje nėra gausu reklaminių iškabų, todėl bus galima efektyvinti reklamą.
Įmonėje dirbs 2 profesionalūs kirpėjai ir sa

avininkas. Mokamas atlyginimas sudarytų apie 20% nuo apyvartos.
Mūsų įmonės pagrindinai artimiausi tikslai būtų:
· Įsitvirtinti rinkoje.
· Užtikrinti pastovias darbo vietas darbuotojams.
· Užmegzti ilgalaikius patikimus ryšius su didmenininkais.
· Sudominti kuo didesnį klientų skaičių.

Mūsų tolimesni įmonės tikslai būtų:
· Nukonkuruoti konkurentus geresnės kokybės ir žemesnės kainos pagalba.
· Mažinti kiek įmanoma sąnaudas.
· Kelti paslaugos kokybę.
· Domėtis technologijos tobulinimu.
· Pasiekti maksimalų pelną iš kurio galėtųme kaupti kapitalą tolimesnei verslo plėtotei.

Norint užtikrinti savo veiklos sėkmingumą, būtina detaliai išanalizuoti rinką. Mes atlikome atsitiktinę apklausą paštu, telefonu bei pokalbiais. Daugelis – net 80% apklaustųjų, šią paslaugą mielai rinktųsi, 12% ją rinktųsi jei būtų nepriekaištinga kokybė ir tik 8% ji visai nereikalinga.

Nustatant kainas bus taikoma įsiskverbimo į rinką strategija. Todėl bus nuolat stebimos kainos rinkoje bei konkurentų kainos. Mūsų mieste paslaugos bus teikiamos žemiausiomis kainomis, kadangi buvo rastas didmenininkas, teikiantis žaliavas už mažesnę kainą, ir ka ad dėl to nenukentėtų kokybė. Skaičiuojant kainą bus remiamasi tokia formule: žaliavos + darbas + pelnas.
Numatomos vidutiniškos įplaukos per dieną 400lt, per mėnesį 10000 – 11000lt.
Iš jų:
medžiagoms skiriama apie 20%
darbuotojų atlyginimams apie 20%
savininkui atitenka apie 60%, iš kurių jis moka mokesčius.

Išlaidos:
Algos 2240 lt
Medžiagos 2240 lt
Patalpų nuoma 450 lt
Telefono išlaidos 100 lt
Mekesčiai ,,Sodrai” 1904 lt
Reklama 90 lt

Iš viso: 7024 lt

Pajamos per mėnesį sudaro 4176 lt (11200 lt – 7024lt)
Kadangi IĮ pelno mokesčio nereikia mokėti – tai grynas įmonės pelnas bus 4176 lt per mėnesį. Per metus grynas įmonės pelnas sudarys apie 50 000 lt (šiais paskaičiavimais 50112 lt pe

er metus), išskyrus, pirmaisiais įmonės gyvavimo metais kai įmonės pelnas per metus sumažės 6600 lt, nes reikės grąžinti paskolą bankui.

REZIUME

Šiame verslo plane apžvelgiama IĮ veikla, kurios tikslas yra įsteigti plaukų kirpimo ir modeliavimo paslaugas.
Atsižvelgiant į tai, kad bendras ekonomikos smukimas lėtėja, turėtų augti mokių gyventojų dalis, kuriai reikia tokių paslaugų. Todėl yra tikimasi, kad šios IĮ veikla sulauks sėkmės.

Leave a Comment