Regejimo astrumo konspektas

Untitled

Kaip natūraliai stiprinti ir atstatyti regėjimą

Regėjimas

Regėjimasyra viena svarbiausių organizmo funkcijų ir jei tuo netikit taipabandykite bent dieną pagyventi užristomis akimis tai tada tikraiįsitikinsite, kad akys yra labai brangios ir jas reikia saugoti irprižiūrėti. Deja , daugelis žmoniu  į tai nekreipia dėmesio kolregėjimas labai nusilpsta ir tada jau labai sunku jį atstatyti.

Akiniai žaloja akis

Kadangi šiandieną dauguma mūsų visą dieną sėdi prie kompiuterių ir dėl to su akiųproblemomis susiduria vis daugiau žmonių. Žiūrint į vieną taškąiš arti (pvz kompiuterio monitorių) , akių raumenis išsitempia irper ilgą laiką nusilpsta ir išsivysto trumparegyste – Miopija. Šiąproblemą dauguma bando taisyti nešiodamiakinius ar kontaktineslenses, bet tai labai trumparegiškas sprendimas.

Nes akiniaitik dar labiau nusilpnina akis ir po kelerių metu jau reikiastipresnių akinių dar po kiek laiko reikia dar stipresnių it t.t ,kol žmones toliau savo nosies nebemato.

Kontaktinius lešius dar blogiau nei akiniai, nes jos dar ir neleidžia akims kvėpuoti ir net gali sukelti alerginę reakciją

Arįmanoma atstatyti nusilpusi regėjimą?

Taip irlabai nusilpusį regėjimą galimą atstatyti, tik aišku reikiaįdėti daug pastangų ir darbo, ko daugelis nenori daryti irpasirenką lengviausią bet ne geriausią sprendimą.

Akimsnaudingi vitaminai, mineralai ir augalai

Kadangi akysnuolat gauna ultravioletinių spindulių(saulės ir kompiuteriųmonitorių) tai akims reikia antioksidantų: vit. A, C ir E, taipgreipfrutųsėklų ekstrakto (labai stiprus antioksidantas) beiluteino.

Iš kartopasakau , kad tik aukštos kokybės vitaminai ir papildai. Nesdauguma jų(90%) neduoda jokios naudos ir yra tik pinigų švaistymas.Kaip atskirti ir pasirinkti aukštos kokybes papildus parašysiuartimiausioje ateityje o jei esat labai smalsus atsiuskit emailą –info@lifecoachandy.co.uk

ir sužinosit ankščiau.

Mėlynės

Akims labainaudingos mėlynės todėl ypač vasarą siūliau jų valgyti kiektik norit. Mėlynės labai padeda užtikrinti gerą regėjimątamsoje todėl per antrąjį pasaulinį karą britų lakūnams priešskrydį duodavo mėlynių. Taip pat tyrimai parodė , kad mėlynėsstiprina regėjimą ir regėjimoaštrumą, nes mėlynės turi labaidaug antioksidantų ir kitų naudingų medžiagų. Galima vartotimėlynių ekstraktą, bet tik žinoma geros kokybės taip pat išmėlynių išvestas ir sukultūrintas šilauoges.

Luteinas

Luteinastaip pat labai naudingas akims.Jis mažiną riziką gauti kataraktą –lęšiukopadrumstėjimas, kuris gali sukelti regėjimo problemų Luteinas yra dominuojantis karotinas akies tinklainėje. Luteinas apsaugo tinklainę nuo šviesos ir oksidacijos. Jis  yra randamas daugelyje vaisų irdaržovių, ypač gausu morkose, pomidoruose, mango, žalios spalvoslapinėse daržovėse ir kt.

Neblogasakims gerinti papildas yra Vision 20/20` tačiau jis yra ganabrangus. Tai vienas geriausių papildų akims kurį esu atradęs,tačiau pats papildas pagal mano labai aukštus standartus nėra bepriekaištų. Lietuvojegalima būtų pabandyti mėlynių ekstrakto tik reikia žiūrėti, kad papildas būtų kuo mažiau visokių pagalbinių medžiagų.

Specialusakių pratimai.

Yra daugspecialių pratimu akims stiprinti.

10-10-10Taisyklė

Sėdintiemsprie kompiuteriu siūlau laikytis 10-10-10 taisyklės , kuri reiškia, kad kas 10 min. Reikia pažiūrėti i bent 10 metru nutolusįobjektą bent 10 sekundžių. Nes žiūrėjimas į tolimąatpalaiduoją akis. O kad jus prisimintumėte tai daryti yra nemokamaprograma kuri kas dešimt min. Primena, kad laikas pailsinti akis.

Galima parsisiųsti išhttp://www.rebuildyourvision.com/vision_defense_free_download.html

Taip pat labai svarbu pastoviai mirksėti, nes tai ‘sutepa’ – sudrėkina akis, kas yra labai svarbu geram regėjimui. Nes kompiuterių monitoriai labai išdžiovina akis.

Darvienas akių pratimas

http://www.rebuildyourvision.com/try_an_exercise/

Žiūrėkiteį paveikslą

Jums reikspieštuko ar tušinuko.

Atsisėskite 30-60 cm nuo monitoriaus  ar ant sienos pakabinto lapo supiešinių. Atsipalaiduokite keletą kartų lėtai ir giliaiįkvėpdami ir iškvėpdami.

Laikykitepieštuką vertikaliai tarp dviejų `akių’ esančių paveiksle 2.5cm atstumu. Pieštuko viršus turi sutapti su paveiksle esančiųakių aukščiu.

Sutelkitežvilgsnį į pieštuko viršų ir lėtai traukit pieštuką prieveido. Traukiant pieštuką arčiau veido jus turėtumėte pamatytitrečią akį viduryje. Jieiš karto jos nematysit taipraktikuokite keletą kartų ir jums pavyks. Kaip pamatysit 3-čiąakį sustokit traukę pieštuką.

Sunkesnisvariantas: Perkelkite žvilgsnį nuo pieštuko galo į vidurinę akįatsiradusia paveiksle. Darykite keletą kartų kol galų gale pavyks

Perkėlusžvilgsnį ant vidurinės akies patraukite pieštuką į šalįišlaikydami žvilgsnį ir koncentraciją į vidurine akįpaveiksle. Stenkitės matyti vidurinę akį kiek galima aiškiau.

Turitepamatyti, kad paveiksle esanti vidurinė akis tapo trimate.

Paskutinisjūsų tikslas yra sutelkti žvilgsnį į paveiksle esančias akisir nenaudojant pieštuko pamatyti viduryje trečią trimatę akį.

Pratimaspaimtasiš http://www.rebuildyourvision.com/try_an_exercise/

Labaigerai vizualizavimas apie kuria išsamiau prašysiu ateityje. O dabartrumpai pasakysiu, kad tai labai paprasta, reikia tik užmerkti akis

ir įsivaizduoti tai ką jus norite pasiekti, pvz. Skaityti be akinių– tai įsivaizduokite save skaitantį be akinių ir taip toliau.

Yra labaidaug angliškų programų akims stiprinti. Juos galite įsigytiinternetiniuose puslapiuose

Akių jogahttp://www.amazon.com/Yoga-Your-Eyes-Meir-Schneider/dp/B0000AGQ6C/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1209405549&sr=8-1Naudojant šiuos pratimus kai kurie net beveik akli žmonės sugebėjo atstatyti

regėjimą.

Dar vienaakių stiprinimo programa http://www.bettervision.com/pbvbook.html

Regėjimo lentelė

Čia yra nuoroda iš kur nemokamai galima parsisiųsti lentelę regėjimui pasitikrinti, taip pat naudojant šią lentelę galimą stebėti savo regėjimo kitimą.

0x01 graphic

0x08 graphic