Vyrų prioritetai

Jeigu kažkas abejojo, kad kelias į vyro širdį eina per jo skrandį, galime išsklaidyti abejones. Naujausių Australijos mokslininkų tyrimų metu buvo įrodyta: maistas šiuolaikinių vyrų gyvenime užima kur kas svarbesnę vietą nei buvo manyta.

Spręskite patys. Eksperimente dalyvavo 10000 australų. Jiems buvo pasiūlyta įvertinti, kiek malonumo jiems suteikia tam tikri įvykiai arba veikla. Pasirodo, kad mėgavimasis lytiniais santykiais nepakliuvo net į dešimtuką!

Pirma vieta – maistas! Antra – emocijos, sukeltos asmeninių pasiekimų (paprasčiau – mėgavimosi savo „kietumu“), trečia – malonumai, teikiami poilsio…

Su kuo susiję tokie prioritetai bando išsiaiškinti mokslininkai. Jie pabrėžia, kad Froido teorija geriausiai apibūdina minėtą fenomeną: tikėtina, kad suaugę vyrai patys to nesuvokdami „neria“ į vaikystę, asocijuodami savo sutuoktinę su motina, kuri visada pamaitins ir pagirdys…

Tačiau tai dar ne baisiausia! Vakarų mokslininkai išsiaiškino, kad šiuolaikiniai vyrai turi gan konkrečius prioritetus. Ir minėti prioritetai per pastarąjį šimtmetį ženkliai pasikeitė bei be jokių abejonių gali tapti žmonijos išnykimo priežastimi!

Pasirodo, kad didmiesčių gyventojams kur kas svarbiau turėti kompiuterį, didelės spartos internetą, palydovinę televiziją bei mikrobangų krosnelę. Tvirti ir stabilūs santykiai su priešinga lytim praranda savo vertę!

Vyrai iki 30 metų į pirmą vietą iškelia galimybę įsigyti nuosavą automobilį (71% apklaustų). Kalbant apie „širdies damą“, vaisingo amžiaus vyrai, deja, skiria jai kur kas mažiau dėmesio nei naujovėms iš technologijų pasaulio!

Be abejo, tokios tendencijos gali padaryti nepataisomos žalos demografinei ekonomiškai išsivysčiusių šalių padėčiai, todėl mokslininkai susirūpinę seka vartotojų visuomenės tendencijas.

Japonijoje, remiantis apklausomis, buvo nustatyta, kad labai daug vyrų yra „žolėdžiai“, t.y. jie gyvena panašų į moterų gyvenimo stilių ir net būdami jauni nejaučia sekso poreikio!

Žinutė moterims: „Gal vis dėlto vertėtų atidžiau žiūrėti, kuo minta/yra maitinamas Jūsų svajonių vyras?“