Vienišiaus gyvenimo minusai, apie kuriuos niekada nesusimąstėte!

654 0

Manote, kad vienišiaus gyvenimas turi krūvą privalumų? Na, galbūt. Pavyzdžiui, galite sutaupyti pinigų Valentino dienos dovanai. Tačiau gyvenimas be partnerio neabejotinai turi ir labai daug minusų. Jūsų dėmesiui – keletas labiausiai neįtikėtinų vienišiaus minusų.

Rimtų pažinčių svetainės DarniPora.lt atlikta apklausa parodė, kad net 78% apklausoje dalyvavusių moterų ir 69% vyrų mano, kad vienišiaus gyvenimas turi daugiau minusų nei pliusų.

Taigi pateikiame keletą viengungio gyvenimo minusų, apie kuriuos galbūt niekada nesusimąstėte.

Turite gyventi iš mažesnių pajamų. Sutikite, kad išgyventi iš dviejų atlyginimų yra kur kas paprasčiau nei iš vienno. Tačiau ne čia yra didžiausia bėda. Pagalvokite, ar jūsų susituokę bendradarbiai kartais neuždirba daugiau nei jūs ar kiti vieniši kolegos? Norite tikėkite, norite ne, tačiau Kalifornijos (JAV) ir Minesotos (JAV) universitetų tyrėjų atliktas tyrimas atskleidė, kad vedę vyrai uždirba maždaug 27% daugiau nei panašų išsilavinimą bei kvalifikaciją turintys vienišiai.

Yra keletas spėjimų, kodėl taip gali būti. Vienas iš jų – daugelis vadovų sąmoningai ar nesąmoningai kur kas mieliau kelia algą tam darbuotojui, kurio atlyginimas turi pramaitinti šeimą ir vaikus, o ne tam, kuriis pinigus išleidžia šėldamas vakarėliuose iki paryčių.

Turite dirbti daugiau. Pripažinkite, kad vedę darbuotojai turi kur kas daugiau galimybių išsiprašyti laisvą pusdienį: vaiko gimtadienis, sutuoktuvių metinės, tėvų susirinkimas mokykloje. Žinoma, labiau tikėtina, kad per atostogas vadovas pirmiausia iškvies tą darbuotoją, kuris neturi šeim

mos. Logika paprasta: esi vienišas, neturi žmonos ar vaikų, taigi vis tiek nieko neveiki. Na, taip pat reikia pripažinti, kad galų gale planuoti atostogas vienišiams yra kus kas niūriau ir brangiau. Juk net daugelio dalykų (viešbučiai, kruizai ir panašiai) kainos yra pateiktos poroms, o jei pageidausite gyventi ne dviviečiame, o vienviečiame kambaryje, turėsite primokėti.

Valstybinis mechanizmas jūsų greičiausiai niekaip neskatina. Susituokę ir turintys vaikų žmonės dažniausiai yra įvairiai skatinami valstybės. Pavyzdžiui, Lietuvoje priklausomai nuo auginamų vai. . .

Jei esate vienišius, turbūt galvojate, kad tai bent jau padės jums išsaugoti nervus ir tuo pačiu geresnę sveikatą. Deja, turėsime jus nuvilti. Harvardo universiteto (JAV) tyrėjai atskleidė, kad vedę vyrai gyvena ilgiau. Atsakymo, kodėl tyrimas parodė būteent tokius rezultatus, nėra. Spėjama, kad galbūt šeimyninė laimė tiesiog suteikia daug gerų emocijų, o gal turintieji sutuoktinį tiesiog labiau jo skatinami reguliariai lankytis pas gydytojus.

Join the Conversation

×
×