Venera nuo Marso toli?

Ar moterys tikrai iš Veneros, o vyrai iš Marso? Naujausiais duomenimis, ši informacija yra šiek tiek perdėta. Kartais moterys padaro tai, kas atrodo vyrams nesuprantama arba atvirkščiai. Pamėginkime paanalizuoti moters bei vyro fiziologinius skirtumus, kurie slypi žmogaus organizme.

Moterims greičiau darosi šalta

Moterims daug greičiau pasidaro šalta. Ir tai ne tik dėl noro įsigyti naujus kailinius ar madingą kailinę liemenę. Tai yra dėl tos priežasties, jog moteris turi mažiau raumenų, reikalingų organizmą šildyti.

Moterų labiau išvystyta klausa bei intuicija

Ši savybė yra ypatingai svarbi moterims, kurios jau yra tapusios mamomis. Kai naktį ima verkti vaikelis, mama pati pirmoji pribėga ir pasižiūri kodėl mažylis neramus, o tuo tarpu tėvelis nereaguoja į tokias, kaip jam atrodytų, smulkmenėles. Taigi, tarkime ačiū evoliucijai, kuri išvystė moterį jautresnę.

Moterys nuovokesnės

Moters smegenų pusrutulyje, kuris yra atsakingas už jausmus, turi 100% daugiau nervinių ląstelių. Taip pat, kairysis ir dešinysis pusrutuliai yra labiau susiję vienas su kitu, nei vyrų. Dėl šios priežasties, moterys sugeba atlikti kelis darbus vienu metu ir joms tai nesukelia problemų.

Šiuo metu Jūs matote 52% šio straipsnio.
Matomi 197 žodžiai iš 380 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?