Skyrybų planuotoja

Privatūs detektyvai – tai taip paslaptinga ir romantiška. Filmų ir detektyvinių romanų herojai atrodo beveik nerealios būtybės, kuriuos sutikti tiesiog gatvėje praktiškai neįmanoma.

Tuo tarpu privačių detektyvų agentūros sėkmingai dirba ir turi daug užsakymų. Ir neverta galvoti, kad jei esi paprastas žmogelis, o ne politikas ar verslo ryklys – tu nieko nedomini. Galbūt kaip tik dabar, kai skaitai šį tekstą ir svajingai krapštai nosį, kažkas tave stebi.

Paslapčių nebeliko

Daugiausiai darbo privatiems sekliams duoda savo partnerio ištikimybe suabejoję klientai, tiksliau klientės. Nes net 2/3 klientų, sumaniusių pašnipinėti savvo antrą pusę, yra moterys.

Šiandien užklupti savo antrą pusę, svetimaujančią su kitu (ar kita), netgi pačiu karščiausiu momentu, ne problema. Smagius žaidimus ir akrobatiką lovoje užfiksuos šiuolaikinė sekimo technika: pasiklausymo aparatūra, galingi teleobjektyvai.

Vėliau, apžiūrinėjant šią medžiagą su visais suinteresuotais asmenimis, brangusis galės nusistebėti, kiek toli tokia technika pažengusi į priekį, ir kaip meistriškai meilužei pavykdavo nuslėpti savo celiulitą.

Taigi keletas foto iš įvykio lovos, ir žmona teismui turi vaizdingų įrodymų, padėsiančių nuskalpuoti vargšelį iki bankroto. Tokiais atvejais teismo dažniausiai net nebūna – siekdamas išvvengti nuostolių vyras sutinka viską sutvarkyti tyliai ir be papildomo viešumo. Taip pigiau. Viskam praėjus brangiausias galvoja, kad galės lengviau atsikvėpti. Anaiptol.

Nes netrukus klientės (vėl dauguma – moterys!) ėmė pageidauti papildomų paslaugų. Išsiaiškinusios, kad vyras smaginasi su kita, gavusios iš to mat

terialinę kompensaciją, nori ir moralinės. Užsakoma visiškai sugriauti jo smagų gyvenimą.

Skyrybų planuotojai

Tuomet į pagalbą ateina skyrybų planuotojai, skirtingai negu sekliai, dirbantys viešai, ir galintys turėti netgi labai artimą kontaktą su savo „ganomąja avele“. Tai labai gražios, aktorinių sugebėjimų turinčios merginos arba tokie patys vyrukai. Beje, pastariesiems tokiam reikalui išduodami nemaži kišenpinigiai asistavimui.

Populiariausia paslauga – išskirti į kairę nuklydusį vyrelį su jo meiluže (arba moterį su jos meilužiu). Veikimo principas toks:

  • Tapti trečiąja vyro-meilužės santykiuose.
  • Priversti vyrą įsimylėti save ir palikti senąją meilužę.
  • Dingti be pėdsakų, palikus sudaužytą nelaimėlio širdį.

Priklausomai nuo kliento sunkumo, operacija užtrunka 1-3 mėnesius. Paprastai vyrus sugundyti lengviau negu moteris, kurios gana įtarios.

Net 90 procentų vyrų linkę įkliūti – keli pasimatymai, ir senoji meilužė negrįžtamai pamiršta.

Jaunesnė, gražesnė, įdomesnė ir tokia artima (žmonos instruktažas apie vyrelio silpnybes ir pommėgius) tampa gyvenimo prasme ir esme.

Kai tik tikslas pasiektas – nauja mylimoji dingsta iš akių. Telefonas nebeveikia, butas – išnuomotas kitam, darbovietė netikra, vardas – spėkit. Po tokių gyvenimo smūgių audros palaužti kreiseriai paprastai nuleidę bures linkę sugrįžti į gimtąjį uostą, t.y pas senąją, bet tokią artimą žmoną. Ir tada jau ji sprendžia – priimti jį atgal, ar ne.

Paslaugų spektras plečiasi

Nors meilužės atbaidymas – populiariausia skyrybų planuotojams užsakoma paslauga, tačiau yra ir kitokių pageidavimų.

Kai kas užsako „fiktyvų meilužį“. Keletas užuominų apie tai, kad žmona gali turėti mei

ilužį, neaiškūs telefono skambučiai, pasipuošusi žmona, ir pats nuotykių mėgėjas pavirsta į įtarų seklį. Vietoje to, kad lėktų pas meilužę, sėdi namie ir gano savo žmoną, mėgindamas atbaidyti neegzistuojantį priešininką. Staiga pabodusi žmona vėl pasidaro įdomi ir geidžiama.

Labai populiarus dalykas – sugriauti žmogaus reputaciją. Galima paskleisti gandus jo gyvenamoje vietoje, tarp verslo partnerių. Galima tiesiog padaryti taip, kad jį atleistų iš darbo jam nelabai supratus, kaip tai įvyko. Arba šantažuoti jaunystės klaidomis, pasinaudojus agentūros surinkta informacija apie audringą praeitį.

Jaunesni žmonės neretai užsako išardyti numatomas vestuves, kuriose jie nefigūruoja kaip pagrindiniai dalyviai. Tinka viskas kas efektyvu: būsimo jaunikio diskreditavimas ar suviliojimas, blogos informacijos pakišimas nuotakos tėvams (slepiama narkomanija, paveldimos psichinės ligos, krūva nesantuokinių vaikų, nesava mirtimi „mirusios“ ankstesnės draugės, įtartini draugai, nemokami mokesčiai ir t.t.).

Paklausi visame pasaulyje

Pirmiausia ši skyrybų planuotojų (ang. breaker-uppers) paslauga paplito JAV, kur privačių seklių verslas išplėtotas geriausiai, vėliau Europoje ir visame pasaulyje.

Netikėtai ši paslauga tapo labai paklausi Japonijoje – šalyje, kur apskritai nepriimta viešai demonstruoti savo jausmų ir aiškintis santykių. Stengiantis „neprarasti veido“ reikalai tvarkomi tyliai, o profesionalūs santykių griovėjai, čia vadinami vakaresaseja, turi daug užsakymų – užtenka atsiversti bet kurį skelbimų laikraštį.

Galbūt ir Lietuvoje greitai pamatysime laikraštyje skelbimą su panašiu tekstu „Vyras turi meilužę, o tu jautiesi įskaudinta? Paskambink mums, ir

patyrę profesionalai privers jį ją pamiršti!“

0 thoughts on “Skyrybų planuotoja”

  1. o kaip elgtis su tokia kuri spec.isskyria seima,traukia is jos pinigus,vaikus daveda iki sveikatos sutrikimu,ir dar saiposi kokie jie isdvese!!!!…………protas nenesa kaip tokias …zeme nesioja.juolab zino kad su tuo vyru negyvens 25 metai skirtumas-dukters drauge)))

    Reply

Leave a Comment