7 priežastys, kodėl vyras nori skirtis

Priežasčių, kodėl vyrai nusprendžia nutraukti ilgalaikius santykius, gali būti daug ir labai įvairių. Pateikiame 7 dažniausiai pasitaikančias priežastis, kodėl vyrai nusprendžia skirtis.

1. Jie yra neištikimi. Žinoma, yra daugybė tokių vyrų, kurie apgaudinėja savo antrąsias puses ir dėl to nejaučia jokios sąžinės graužaties, tad ir skirtis nenori. Tačiau pasitaiko ir kitokių vyrų. Kartais vyrai nusprendžia skirtis todėl, kad buvo ar yra neištikimi savo partnerei, nes juo kankina kaltės jausmas.

2. Jis jaučia, kad jo partnerė nėra su juo atvira. Kai vyras susitikinėja su moterimi, jis nori žinoti, kad gali ja pasitikėti. Vyrai, kaip ir moterys, nemėgsta melo. Nėra skirtumo, ar jūs jam meluojate, kiek jums metų, ar dėl to, kiek partnerių anksčiau esate turėjusi. Jei jis jaučia, kad jūs su juo nesate atvira ir meluojate, jis greičiausiai anksčiau ar vėliau norės nutraukti santykius.

3. Ji per daug jo pavydi. Nėra abejonės, kad nesveikas pavydas griauna santykius. Vyrams nepatinka moterys, kurios visiškai jais nepasitiki ir nuolat kelia pavydo scenas, net tuomet, kai tam nėra jokio pagrindo. Vyrai mėgsta jausti, kad jų santykiai yra saugūs, o jų gyvenimo draugė jais pasitiki, nes tuomet jie jaučiasi įvertinti (tie, „kuriais galima pasitikėti“). Jei moteris nuolat pavyduliauja, vyras gali jausti daug įtampos ir norėti nutraukti santykius.

4. Ji per daug abejinga. Jei vyras užmezga rimtus santykius, jis nori, kad jo moteris bent kartais parodytų savo jausmus ir rimtus ketinimus jo atžvilgiu. Jei moteris labai šalta, nereikia stebėtis, kad jis nusprendė ieškoti kitų santykių.

5. Ji nuolat priekabiauja. Nuolatinės priekabės – tai viena iš priežasčių, kodėl vyrai palieka moteris. Jei norite pasikalbėti su savo gyvenimo draugu, darykite tai ramiai, nekaltinkite jo ir nepriekabiaukite prie jo dėl smulkmenų. Tiesiog ramiai pasakykite, kas jūsų netenkina.

6. Ji nuolat nelaiminga. Blogų dienų pasitaiko visiems. Tačiau jei ji nuolat nelaiminga ir pikta, vyras gali pamanyti, kad ji tiesiog su juo nelaiminga. Tuomet kam ją kankinti?

7. Jis jaučiasi ignoruojamas. Kai vyras jaučia, kad jo antroji pusė jo nevertina, tai, žinoma, yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl jis gali nuspręsti nutraukti santykius. Galbūt dažniau vertėtų pasakyti, kodėl jis nuostabus ir pats geriausias!