Buvę kartais sugrįžta

Praėjus mėnesiui nuo išsiskyrimo su partneriu ar skyrybų su sutuoktiniu, moteris dažniausiai ima suprasti, kad laisvė – žinoma, geras dalykas, tačiau vis dėlto norėtųsi turėti vyrą šalia.

Tolimesni veiksmai priklauso nuo moters charakterio ir principų.

Тos, kurios laikosi aktyvios gyvenimo pozicijos, užbraukia praeitį ir atverčia naują gyvenimo puslapį – ieško naujos pažinties su stipriosios lyties atstovu.

Labiau pasyvios moterys neskuba dėti kryžiaus ant praėjusių santykių ir toliau susitikinėja su savo buvusiu, kurie tampa savotiškais meilužiais. Kuo patrauklūs ir kuo pavojingas seksas su buvusiu mylimuoju?

Yra kelios pri iežastys, dėl kurių moterys ilgisi savo buvusių vyrų.

“Aš nesuprantu, kodėl mes išsiskyrėme”

Jas apima tų laikų nostalgija, kai viskas buvo labai gerai ir gražu. Juk žmogui įprasta pamiršti kas buvo blogai, o atmintyje lieka šviesiausios gyvenimo akimirkos. Tačiau tuo metu buvusio partnerio ydos ir įpročiai buvo nepakenčiami, o dabar tapo nereikšmingi.

Tai ypatingai stipriai pasireiškia, jei dabartinė situacija asmeniniame gyvenime moters netenkina. Jos siela ieško šilumos, o kūnas – glamonių.

“Тaip, kaip jis, manęs daugiau niekas nepažįsta”

Tai – visiškai natūrali reakcija: noras grįžti ten, kas ger rai pažįstama iki panagių. Yra daugybė porų, tvirtinančių, kad kartu jie gali būti tik lovoje. Jei moteris su savo buvusiu susitikinėjo ar gyveno kartu ilgą laiką, jis tikrai gerai pažįsta buvusią žmoną ar partnerę. Juk galima buvo nesivaržant ir nusirengti, ir

nebijoti pasakyti, koks seksas patinka.

“Кaip jis galėjo mane pamiršti?”

Tai – elementarus pavydas. Juo labiau, kai išgirsta, kad buvęs vyras dėl skyrybų nesirauna plaukų nuo galvos, o aktyviai susitikinėja su kitomis.

Jei buvusi žmona susitikusi su buvusiu vyru ir paflirtuoja, kuris kartais baigiasi lovoje, tačiau paskui jis išeina, palikdamas kartėlį. Net jei buvęs vyras išsiskirs ir su nauja savo drauge, gal net kurį laiką susitikinės su buvusia žmona, tačiau greičiausiai ji bus tik atsarginis variantas.

Kaip bebūtų gaila, bet kai tik horizonte pasirodys nauja moteris, buvusi žmona, deja, vėl liks vienatvėje.

Intymūs santykiai su buvusiais mylimaisiais – tai ne taip jau ir blogai, jei sugebėsite kontroliuoti savo emocijas. Tačiau dauguma moterų to nesugeba daryti.

Каip išvengti tolimesnių pergyvenimų, priėmus teisingą sprendimą?

Reikėtų sąžiningai atsakyti sau štai į šiuos pen nkis klausimus:

1. Ar man suteikia skausmo santykiai su buvusiu mylimuoju?

2. Ar aš kartoju anksčiau padarytas klaidas, atnaujinusi santykius?

3. Ar man jis reikalingas tik seksualiniams poreikiams patenkinti, ar kažką daugiau jaučiu jam?

4. Каip pasikeis mano gyvenimas, jei aš ir toliau susitikinėsiu su tuo žmogumi?

5. Ar aš galiu tikėtis intymiais santykiais atstatyti ankstesnius santykius?

Dabar paanalizuokite savo atsakymus. Gali būti, kad jūsų pasirinktas kelias – ne pats geriausias.

Seksologas Liudvikas Petravičius

0 thoughts on “Buvę kartais sugrįžta”

 1. Patikekit sena meile tikrai nerudyja….pats ta zinau ir patyriau….jeigu zmogu mylejai is visos sirdies, gerbei ji, aukojaisi del jo…tai tu jo niekada nepamirsi ir visada nesiosiesi ji savo sirdyje….
  Taip man taip nutiko…nesakau, kad meile atgijo…nes ji buvo visada, tik kazkur giliai paslepta, kad neskaudintu, nezeistu….
  Patikekit galiu pasakyti tik tiek dabar, kad mums prireike keturiu metu, kad suprastumem, kad mes tikrai mylim ir mylejom vienas kita…uzteko tik vieno nekalto pokalbio vel pajust, atgaivint ta tyra ir beprotiskai grazia meile….suprast, kad tau reikia to zmogaus….
  Uzteko savaites, kad nusprestumem susituokt, nes abu tvirtai sirdyje jauciam, kad esame laimingi, sugrize i savo uosta, pas savo zmogu, pas savo meile….
  Maniau, kad tik filme tokie dalykai buna, bet patikekit meile tikrai daro stebuklus, ir niekada negali zinoti kokia ji bus ir kada ji ateis….is naujo….atgims ir suzydes nuostabiausiais ziedais…..

  Reply
 2. Aš ir tiku tokiais dalykais. Jei meilė ji negali niekur pabėgti. ji tiesiog užsimaskuoji ir kai ateina laikas vėl pasirodo. tik šiam stipriam jausmui reikia laiko, kad tikrai tuo įsitikintum.

  Reply

Leave a Comment