Šeši būdai tapti geresniu vyru

Visi puikiai žinome tą scenarijų. Iš pradžių jaučiame didžiulį susižavėjimą. Vėliau, kai vyras ir moteris tampa per daug pažįstami, santykiai atšąla.

Nustojate rodyti susidomėjimą vienas kitu, nebevaikščiojate susikibę už rankų, jūs nenorite jos nustebinti, ji nenori sekso, atsiranda nedideli pykčiai, kurie ilgainiui tampa dideli. Staiga, jūs tampate panašūs veikiau į užsispyrusius kambariokus.

Tačiau štai geros naujienos – visa tai gali pasikeisti! Tam reikia įdėti truputį pastangų. Štai šeši būdai, kaip atgaivinti atšalusius santykius ir tapti geresniu vyru.

Sakykite jai komplimentus viešai

Pasakykite, kad ji atrodo nuostabiai ir seksualiai. “Jei merginos įvaizdis yra silpnas, ji nesijaus aistringa ir seksuali”, – teigia knygų autorė Patricija Louv (Patricia Love). Mergina jausis daug geriau, jei komplimentus jai sakyti viešoje erdvėje.

Įdėkite truputį pastangų

Viena geriausių moters savybių yra ta, kad menkiausią jūsų pastangą ji įvertins labai stipriai. Gerbkite tai, ką ji daro. Jei ji suplovė indus, pasakykite: “Ką aš be tavęs daryčiau?” Tai užtruks vos kelias sekundes, bet rezultatas bus stulbinantis.

Pabučiuokite ją kiekvieną rytą

Neišbėkite pro duris neatsisveikinę bučiniu. “Tokie nedideli kontaktai išskiria oksitociną, kuris mažina stresą ir neleidžia pasijusti vienišam”, – teigia Louv. Jei vyras nori kontaktuoti tik intymių akimirkų metu, moteris manys, kad vyras iš jos tenori sekso ir ilgainiui atsiras įtampa. Bučkis ryte, apkabinimas po darbo ir dar vienas bučkis prieš miegą – to pakaks.

Lieskite ją

Neseksualinis prisilietimas yra įtaigus. Kai prasilenkiate kambaryje, švelniai palieskite jos ranką. Kai ji ruošia vakarienę, švelniai pabučiuokite jai į galvą. Kai kartu vakarieniaujate, palieskite jos alkūnę. Jūsų siunčiama žinutė: “Aš esu laimingas vyras.” Ji jausis vertinama.

Nudirbkite namų ruošos darbus

Montkleiro Valstijos universitetas neseniai atliko tyrimą, kuriame paaiškėjo, jog jei vyras atlieka daugiau namų ruošos darbų jis gauna daugiau sekso. Vidutinė moteris namuose dirba dešimčia valandų daugiau už vyrą. “Per daug namų ruošos mažina kraujo tekėjimą į genitalijas, o tai reiškai mažiau sekso”, – teigia Patricija Lov. Beje, kas pasakė, kad plauti indus turi moterys?

Juokitės kartu su ja

Reguliariai vyrai pamiršta šią paprastą tiesą. Sindi Lauper (Cyndi Lauper) kadaise dainavo: „Girls just wanna have fun“. Na tai kas, kad kartais tai, ką ji pasako nėra juokinga. Gerbkite ją. Juokitės kartu su ja. Ir dar svarbiau – juokinkite ją pats (ne kaip klounas, žinoma).