Moterys vienodos, moterys skirtingos

Visos moterys skirtingos, ir visos savotiškai žavios. Tačiau pas mus šariato įstatymai negalioja, todėl turime rinktis vieną iš milijonų…

Moterų pasaulis toks įvairus: jos būna ir rimtos, ir pašėlusios, ir išmintingos, ir naivios. Supažindiname su pagrindiniais damų tipais, o kuris iš jų mieliausias jūsų širdžiai – spręskite patys.

Lėlė Barbė

Ši lėlytė graži, niekas to nenuginčys. Apie savo žavesį ji gerai nutuokia ir nesivaržo juo piktnaudžiauti. Šios moters išvaizda – nepriekaištinga, ji visuomet prisimena, kad „sutinkama pagal drabužį“ ir beatodairiškai seka mada, nuolat keičia savo garderobą. Jos šūkis: „Kiekvieną dieną atrodyk naujai“.

Susipažinti su ja nesunku. Ji pati jus suras, svarbiausia – susitikimo metu atrodyti pakankamai vyrišku. Ir jokiu būdu dėl nieko nesiskųsti – Barbei nepatinka nevykėliai.

Barbė – moteris stimulas. Gyvendamas su ja galite būti užtikrintas dėl savo profesinio tobulėjimo – ji jus tiesiog privers pasiekti viršūnę. Jei kalbėtume apie buitį, ja reikės pasirūpinti pačiam, tačiau ir čia jos kontrolės neišvengsite.

Namisėda

Vyro svajonė. Priežastys aiškios: namuose tvarkinga, jauku, kiekvieną dieną laukia pietūs iš trijų patiekalų, o už namų slenksčio – visiška laisvė. Pliusai visur: kelti skandalų nemoka, flirtuoti su svetimais vyrais neketina, kažko reikalauti, demonstruoti užsispyrimą nesugeba ir nenori. Ko dar reikia laimei?

Rengiasi labai paprastai, kad neatkreiptų į save dėmesio ir nepabrėžtų savo temperamento ir seksualumo. Namisėdai būdingas kaltės jausmas, ji jaučiasi skolinga, todėl yra atlaidi vyriškoms silpnybėms ir mylimajam atleis jei ir ne viską, tai daug ką.

Lemtinga moteris

Visa jos išorė kuriama vienu tikslu: būti pastebimai ir pastebėtai. Perspėjimas vyrams: jeigu pajutote, kad esate apkerėtas lemtingos moters, pasistenkite to neparodyti. Pastebės – jūs jai nustosite egzistuoti ir sukelsite tik nuobodulį.

Iš prigimties šios moterys negali būti stebėtojomis, jų gyvenimo kredo: „Gyventi aistrų verpetuose“. Jūs rizikuojate kartu su ja atsidurti audrų epicentre, juk ji bet kokia kaina nori viską išbandyti, bodisi vienodumo ir rutinos.

Lemtinga moteris tiksliai žino ko nori ir nekreipia dėmesio į visokias smulkmenas, pavyzdžiui šeimininkavimą namuose. Jai reikalingi dievinimo ir prisirišimo liudijimai – dovanos ir jausmų jūra.

Trapi romantiška būtybė

Iš išorės atrodo subtili ir trapi. Demonstruoja bejėgiškumą, savo silpnumu tiesiog užburia. Greta tokios moters jautiesi galingu užtarėju. Ji visiškai neprisitaikiusi prie gyvenimo, be jūsų jai sunku priimti bet kokį sprendimą ir net žingsnį žengti. Šiam tipui būdingos įvairios baimės, jos linkusios į hipochondriją. Priežastys paprastos: atsakomybės baimė ir nemokėjimas realiai žvelgti į gyvenimą Taigi būkite visuomet pasirengęs pasiūlyti atsiremti į savo tvirtus pečius, padaryti už ją darbus ir priimti jai svarbius sprendimus.

Gyvenimiškas tokių moterų kredo: „Vyras atsakingas už tuos, kuriuos prisijaukino“. Dėl to greta jos esantis vyriškis kažkodėl jaučia kaltę. Būkite budrūs, neleiskite, kad jos ašaros ir priekaištai sugadintų jums gyvenimą.

Savas vaikinas su sijonu

Šio tipo moterys sugeba padaryti ir daro viską, ką sugebate jūs, be jokių kompleksų ir ribų. Ji sava iki begalybės. Gali ir pasivaržyti su jumis savo jėga, ir nesusiraukusi degtinės gurkštelėti, iš esmės -ji labai vyriška. Rengiasi ne madingai, bet patogiai. Mielai bendrauja, dažnai pati rodo iniciatyvą. Užmezgant pažintį jai nesvarbu nei vyro išvaizda, nei iškalba. Buities rutinoje ji nėra įnoringa, todėl puikiai tiks į gyvenimo drauges mėgstantiems keliones, iškylas su gausiu būriu draugų. Draugų, beje, ji turi daug, ir didžioji dalis – vyriškos lyties.

Veiklos moters

Protinga, nepriklausoma ir apsirūpinusi. Vyrus vertina kritiškai. Darbas šiai moteriai itin svarbus. Darydama karjerą iškelia sau realius tikslus. Tokių vyriškų savybių kaip atkaklumas, užsispyrimas, gebėjimas siekti tikslo, ji turi netgi per daug. Puikiai moka užmegzti dalykinius kontaktus ir nėra linkusi dalintis garbe ir pinigais.

Tikra moteris

Turi visų anksčiau paminėtų tipų privalumus ir trūkumus. Yra pakankamai seksuali ir graži, turi užtektinai gyvenimiškos išminties ir netgi skaniai gamina. O svarbiausia – myli jus, jūs jai esate svarbus. O jūs dėl tokios moters esate pasirengęs viskam, netgi paaukoti savo gyvybę.