Vyrams nepatinka ištižėlės?

Kad sužavėtumėte jums patikusį vyra, vien tik geros išvaizdos neužtenka. Konkurencija šiuo klausimu Lietuvoje labai didelė ir visos stengiasi atrodyti kuo nuostabiau, lyg deivės.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad patraukli moteris tai nėra vien ta, kurios tobulas veidas, tobula apranga, šukuosena ir makiažas. Ar nesate pastebėjusios, kad atrodytų iš pirmo žvilgsnio ne taip gerai atrodanti mergina gauna žymiai daugiau dėmesio nei jūs? Taip gali būti todėl, kad jūs nepasitikite savimi. Galbūt nesate įdomi, o gal nemokate savęs tinkamai pateikti, gal esate linkusi savve nuvertinti, pati netikite savimi, tad kodėl kiti turi jumis tikėti ir jumis žavėtis? Taigi, kitas žingsnis yra išsiaiškinti, kaip pateikti save kitiems.

Sakoma, kad moterys yra dailioji, silpnoji lytis, sukelianti vyrams norą mumis rūpintis. Na, tikras džentelmenas tikrai pasirūpins mumis, jei mes negalėsime pakeisti nuleistos mašinos padangos, pagelbės nelaimėje, kada mus išties reikės pagalbos, bet joks vyras nepakęs silpnos būtybės, kuri įsikibusi laikysis tik jo, kad ir kokia daili ji būtų. Pagalvokite pačios – norėtumėte vyro, kuriuo reikia rūpintis nuolat kiekviename žinngsnyje, ir kuris negali rūpintis jumis tiek pat? Tokio vyro, negalima linkėti net priešei – rūpinsitės ne tik juo, bet dar ir savimi. Niekam nereikia naštos. Taigi gerai pagalvokite, kaip atrodote iš šono?

Suvokusios, kaip atrodote kitų akyse, suprasite, kokį įspūdį paliekate api

ie save. Jeigu jums nėra lengva save vertinti iš šono, paklauskite, ką apie jus mano kiti. Neverta pulti skambinti visiems pažįstamiems ir artimiesiems. Tiesiog pagalvokite, kurie jūsų aplinkos žmonės yra pakankamai objektyvūs, kad pasakytų, kokį įspūdį jūs jiems paliekate. Beje, tai nebūtinai turi būti žmogus, kuris jus pažįsta labai ilgą laiką, pavyzdžiui, geriausia draugė. Tai gali būti žmogus, su kuriuo visai neseniai susipažinote. Toks žmogus geriausiai pasakys, kaip jūs atrodote kitiems.

Dažnai žmonės nepasako karčios tiesos, ją nutyli ir tiesiog su mumis nebebendrauja. Jeigu jūs pastebėjote, kad jums labai nesiseka su vyrais, o veidrodėlis tikrai nemeluoja, kad esate nuostabi, teks pačiai ieškoti priežasčių. Gal esate iš tų moterų, kurios nuolatos reikalauja dėmesio, užuojautos, gailesčio, meilės, šilumos, gal jums vyras reikalingas kaip sauugumo garantas? Jei taip yra, tuomet, kai susirasite (o gal jau turite vyrą) ir jis bus toks, kuris suteiks jums to, ko norite: saugumą ar gailestį, pinigų, statusą, labai stebėsitės, kad tas vyras nėra tas vienintelis, nes jūs norite daugiau. Mes lengvai galime rasti tai, ko mums reikia, bet kad rastumėme tai, ko norime, apie ką svajojame, reikia ne tik noro. Reikia daug pastangų. Trumpiau tariant – norint susirasti svajonių vyrą, reikia būti svajonių moterimi.

Kaip teigia psichologai, geros mergaitės mažai ką dom

mina. Labiausiai sekasi toms, kurios yra stiprios ir visai neprimena pasakų personažų kaip vargšė našlaitė ar mieganti gražuolė. Stiprios moterys traukia vyrus, nes jie patiki, kad užkariavus tokią moterį jiems labai pasiseks. Stipri moteris, tai ne ta, kuri gali rūpintis viskuo už du. Stipri moteris, visų pirma, yra ta, kuri sugeba pasirūpinti savimi, yra nepriklausoma finansiškai, geba reikšti mintis ir turi savo nuomonę, pagrįstą argumentais. Būti stipria – pasirinkti savo gyvenime kelią, eiti juo, siekti tikslų ir nelaukti, kad kažkas viską apie ką svajojame, atneš mums ant padėklo.

Taigi, jeigu žinote, kokio vyro norite, pažiūrėkite, ar esate tinkama partnerė tam vyrui. Neužtenka būti gražiu žaisliuku, nes visada gali atsirasti gražesnis. Kad taip neatsitiktų, bet kokį žmogų galima sužavėti savo vidumi, tiesiog būti savimi tiesiog mokant tinkamai save pateikti. Kiekvienas iš mūsų galime nuolatos tobulėti, tereikia mokėti pamatyti save iš šono ir norėti keistis bei turėti valios tobulėjimui. Taip pat svarbu tikėti savimi ir pasitikėti, nes žmones žavi ir traukia tie, kurie žygiuoja gyvenime iškelta galva ir žino, ko nori. Nelaukite, kol į duris paskambins princas, o vakare krikštamotė jus pavers princese. Mes kiekvienas galime sukurti stebuklą patys.

0 thoughts on “Vyrams nepatinka ištižėlės?”

  1. nesamonė, man pvz patinka silpnos moterys. Malonu yra jomis rūpintis. Iš viso, kas tokius beletristinius straipsnius parenka?

    Reply

Leave a Comment