Velykinės mintys

Anksčiau kažkaip nesureikšmindavau Velykų, galbūt dėl to, kad nesu bažnyčios fanatikė, bet kažkaip šiemet atsirado laukimas širdy.

Galbūt dėl to, kad prisirinkau gražių velykinio stalo dekoravimo idėjų. Noriu ir kviečių pirkti žolytės, ir karpyti padėkliukus po lėkštėmis, ir lankstyti servetėles ir “dekupažuoti” kiaušinius. Tikiuosi mano velykinis entuziazmas nepriges iki Velykų 🙂

O Jūs mielieji, kokiomis nuotaikomis gyvenate? Jaučiate pavasarį? Renkate žibutes, pumpurėlius? Pasiilgote žalumos? Nuvalėte dulkes nuo dviračio? Jau buvote sodyboje? O gal ant palangės sodinate salotas ir krapus? Pakilo noras? Susiradote meilę? Pasidalinkite, kuo gyvenate šį pavasarį?

Ir dar svarstau, gal jau reikėtų renginuko pavasario klyksmui išreikšti? Labai noriu vasarai įsibėgėjus suorganizuoti žygį su dviračiais prie Žaliųjų ežerų, o dabar svarstau apie degustacijas, greitus pasimatymus arba tiesiog žaidimų vakarą. Jei turite kokių nors minčių, rašykite drąsiai. Galbūt būtent viena iš jų padės užbaigti pavasario renginio viziją.

Gražių Velykų švenčių ir atgimimo širdyje! Prisiminkite vaikystę ir paridenkite margutį vieną kitą, juk taip smagu…

Kris

Comments are closed.