Ilgalaikiai santykiai: kur klysta moterys?

909 0

Kad ir kaip sunku pripažinti dailiosios lyties atstovėms, ir moterys kartais klysta kurdamos ilgalaikius santykius. Tačiau labai noritn klaidų galima išvengti.

Svetainės DarniPora.lt apklausa atskleidė, kad 31% moterų mano, jog santykiai po pirmo pasimatymo neužsimezgė dėl jų kaltės.

Deja, kartais moterys nesupranta, kad elgiasi klaidingai ir daro tas pačias klaidas vėl ir vėl, o po to stebisi, kodėl joms taip nesiseka santykiuose. Pateikiame didžiausių moterų klaidų sąrašą.

1. Mano, kad geresnio ji tikrai neras. Dar ir kaip ras! Jei santykiai nesusiklostė, žinokite, kad nelaimingą meilę tikkrai pamiršite po kelių mėnesių ar kelių pokalbių su geriausia drauge. Nutrūkusius santykius vertinkite kaip šansą sutikti kur kas geresnį partnerį.

2. Tikrina jo elektroninius laiškus ar trumpąsias žinutes telefone. Ar turite rimto pagrindo manyti, kad jis jums gali būti neištikimas? Tuomet kam jums toks vyras?! Na, o jei pagrindo nėra, tokiais poelgiais nežeminkite nei savęs, nei savo mylimojo.

3. Yra įsitikinusios, kad jis turi būti susidomėjęs viskuo, ką ji daro ar sako. Ar jūs tikrai esate labai susidomėjusi, kai jis kalba apie futbolą ar žvejybą? Ne? Tuomet nesitikėkite iš jo to paties, kai pasakojate apie tai, kokią suknelę nusipirko jūsų draugė.

4. Nesikalba. Jei norite sukurti darnius santykius, labai svarbu pasidalinti visais jausmais su savo partneriu. Jei pykstate ant jo, kad jis vakarėlyje nusišypsojo pažįstamai, tai

ip jam ir pasakykite.

5. Laukia, kol princas ant balto žirgo jas ras, pačios nepajudindamos nė piršto. Nepamirškite, kad randa tas, kas ieško. Riterių laikai jau seniai praeityje – jei norite sukurti laimingus santykius, turite įdėti pastangų.

6. Mano, kad sukūrus harmoningus santykius nebereikia stengtis. O, kad viskas būtų taip paprasta. Deja, realybė dažniausiai būna kur kas kitokia. Jei norite išsaugoti harmoningus ilgalaikius santykius, turite stengtis visada ir. . .

Join the Conversation

×
×