Frazės, kurių vyras neturėtų sakyti mylimajai

Mes, vyrai, kartais prišnekame kvailiausių dalykų. Tai patvirtino tarptautinė moterų apklausa. Pripažinkime: čia yra daugiau nei krislelis tiesos. Vyrai kartais pasako idiotiškų dalykų. Ir liūdniausia, kad jie sako tai, ką mano.

Taip jau yra, kad mes ne visada žinome, ką darome ir kodėl. Todėl mums daugeliu atvejų geriau pirma pagalvoti prieš praveriant burną. Už nekalto posakio taurios damos gali įžvelgti sprogstamąją medžiagą.

Štai kai kurie posakiai, kurie jums geruoju nesibaigs ir kurių jokiu būdu negalima ištarti.

„Tu nesveikai reaguoji!“

Nors šis posakis jūsų subjektyviu požiūriu yra teisingas, jokia moteris su jumis nesutiks. Kad išvengtumėte jos pykčio protrūkio, verčiau pasakykite: „Nenorėčiau jaustis kaltas, kad tu susijaudinai, bet gal geriau nukreipkime mūsų energiją į problemos sprendimą.“

„Tai nelogiška, ką sakai!“

Dar kartą galima pasakyti, kad daugeliu atvejų jūs teisus, bet toks posakis jūsų švelniąją katytę akimirksniu pavers furija. Atmeskite logiką į šalį ir pasistenkite suprasti ginčo esmę, kad galėtumėte pasiūlyti sprendimą. Galbūt ji sutiks su jūsų pasiūlymu. Bet kuriuo atveju duokite jai daugiau laiko pasvarstyti.

„Kas tau įkalė tai į galvą, gal tavo motina?“

Kartais jums gali atrodyti, kad prieš jus stovi ne žmona, o uošvė. Net jei manote, kad netinkamą valgio receptą, tam tikrus poelgius ar žodžius žmona perėmė iš savo motinos, niekada jai to nesakykite. Ji supras, kad priekaištaujate, jog ji nesugeba savarankiškai mąstyti.

„Tai – didžiausia kvailystė, kokią tik esu girdėjęs“

Moterys laiko mus paprasto sukirpimo būtybėmis, jos sugeba vyrus nuolat nustebinti savo stulbinančiu naivumu. Net jeigu viena ar kita jūsų damos pastaba jums atrodo be galo paika ar net visai kvaila, niekada jai to nesakykite. Pradėkite vardinti teigiamus jūsų žmonos idėjos aspektus. Ir pereikite prie pasiūlymo trūkumų. Taip jūs galėsite ramiai atkalbėti ją nuo kvailos idėjos, nenukentėdamas pats.