parketas

2616 0

PARKETAS.

grindys, grindų dangos – tai lentų ar kitoks klojinys patalpoje: Lentų, parketo, linoleumo, marmuro grindys. Grindų rūšių yra įvairių.

Kas yra parketinės gringys?

Parketas – klasika kuri nesensta. Mediena suteikia parketui daug teigiamų savybių – tai natūrali, nesanstanti, ekologiška, stipri ir laiko išbandyta grindų danga, kuria galima pritaikyti bet kurios paskirties patalpoms.

Būtent parketas išlaiko šilumą, yra ilgaamžiškas, turi teigiamą poveikį sveikatai ir aplinkai ekologiniu atžvilgiu. Jo dangos lygus paviršius nekaupia dulkių, jos lengvai nuvalomos.

Parketo yra įvairių medienos rūšių, o taip pat ir įvairų tipų. Prradedame nuo medienos pasiūlos.

Lietuvoje dažniausiai pasitaikantis parketas yra vienetinio ąžuolo arba uosio. Taip pat vis populiarsnis mūsų šalyje tampa ir klevo parketas, kuris jau daugelį metų yra vertinamas užsienio šalyse. Skroblo parketas – tai naujoviškas produktas iš medienos, kuri yra vertinama net tarp senųjų lietuvos meistrų.

Skirtingos medienos rūšys turi skirtingas fizines, mechanines savybes bei spalvą. Klientus dažniausiai domina, kuri mediena yra tvirčiausia. Tam yra pateikiamos santykinės vidutinio medienos kietumo lentelės, jose dažniausiai ąžuolas yra prilyginamas 100. Palgal santykinį kietumą, medieną gaalime išdėstyti taip: pušis – 42; beržas – 67; vyšnia – 85; bukas – 97; ąžuolas – 100; uosis – 105; klevas – 123; raudonmedis – 144. Medienos kietumą galime palyginti skaičiais, tačiau norint išsirinkti tinkamos struktūros bei spalvos parketą, reikia pasitikėti savo skoniu ir žinoti kokį kambario mikroklimata Jūs norite sukurti.

Įvairios medienos rūšys, suteikia patalpoms sk

kirtingų n

. . .

Join the Conversation

×
×