Ženklai, kad jūsų santuokai lemta žlugti

Mažai kas prieš tuokdamasis susimąsto, kad tik maždaug kas antrai porai lemta nugyventi drauge visą gyvenimą. Tiesą sakant, kai kurie ženklai jau gyvenimo pradžioje rodo, kad santuokai lemta žlugti. Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt įspėja, kad į kai kuriuos santykių aspektus reikėtų atkreipti dėmesį, jei norite išsaugoti santuoką.

Taigi ženklai, kad jūsų santuokai lemta žlugti:

1. Nemokate pyktis. Jei spręsdami konfliktus pasitelkiate sarkazmą, negatyvią kritiką ir įžeidinėjimus, turite daug šansų išsiskirti. Mokėjimas spręsti konfliktus, išsakyti nuoskaudas ir kritiką vienas kito atžvilgiu yra tiesiog privalomas harmoninguose santykiuose.

2. Jūs arba partneris esate labai sunkaus charakterio. Panieka, pažeminimai, arši kritika, savanaudiškumas ir nenoras eiti į kompromisus – tai visas rinkinys charakterio savybių, kurios veda ne kur kitur, o link skyrybų.

3. Vengiate prisilietimų. Kūno kalba dažnai pasakoma kur kas daugiau nei žodžiais. Jei niekada neprisiglaudžiate prie partnerio ir niekada jo (jos) neapkabinate, viešoje vietoje niekada nepabučiuojate, jūsų antroji pusė gali jaustis nemylima. Meilės trūkumas santykiuose yra labai svarbi skyrybų priežastis.

4. Vienas iš jūsų nemoka atleisti. Blogi prisiminimai dažniausiai labai pablogina santykius. Nė vienas nesame tobuli ir turbūt bent kartą gyvenime kaip nors esame įskaudinę savo mylimą žmogų. Tad ilgalaikiuose santykiuose labai svarbu mokėti atleisti. Tiesiog negalite būti artimi su žmogumi, kuriam turite nuoskaudų, o jei tarp jūsų nėra artimo emocinio ryšio, laukite skyrybų.

5. Jūsų šeimoje sprendimus dažniausiai priima vienas žmogus. Partneriai vienas kito nuomonės turėtų klausti bet kokioje situacijoje. Harmoninguose santykiuose abu partneriai yra vienodai svarbūs. Jei jūsų šeimoje tik vienas žmogus viską sprendžia, labai tikėtina, kad nebūsite kartu iki gyvenimo pabaigos.

6. Teikiate pirmenybę kitiems. Santuoka – tai pirmiausia dviejų žmonių sąjunga. Jūsų sutuoktinis turėtų būti jums artimiausias žmogus pasaulyje. Jei taip nėra ir teikiate pirmenybę kažkam kitam, tuomet neverta nė tikėtis, kad tas, su kuriuo susituokėte, senatvėje paduos jums stiklinę vandens.

7. Nepamenate, kada paskutinį kartą mylėjotės. Dažnai juokaujama, kad susituokusios poros nustoja mylėtis, nes bet kada gali tai padaryti, todėl dingsta aistra. Tačiau iš tiesų nebenorima mylėtis tuomet, kai emocionaliai nutolstama nuo partnerio. Kitaip tariant, kai susitikinėjote, vaikščiodavote į pasimatymus, tikriausiai nemažai kalbėdavotės. Deja, kai žmonės pradeda kartu gyventi, dažnai vienas kitą ima suvokti kaip savaime suprantamą dalyką ir nustoja kalbėtis, todėl ima tolti vienas nuo kito.

8. Jūs nežinote, kodėl jūsų antroji pusė išsirinko jus ir kodėl jūs išsirinkote jį. Jei manote, kad su savo antrąja puse susituokėte visiškai atsitiktinai ir jis (ji) niekuo nesiskiria nuo kitų vyrų (moterų), kyla pavojus nuvertinti savo sutuoktinį, o tai jūsų santykiams tik pakenks.