Vyresnė moteris + jaunesnis vyras = ?

Vyresnė moteris turi didesnę gyvenimo patirtį nei jos jaunesnis draugas, o tai reiškia jog ji patyrė daugiau emocinio skausmo, kuris verčia į pasaulį žvelgti kiek ciniškiau. Ar moteris gali patikėti jaunesnio vyro nuoširdumu, jei turi karčios patirties? Sunkiai, todėl ir kankinasi savo įtarinėjimuose.

Nors amžiaus skirtumas gali sukelti problemų, vis tik tai nėra pagrindinis dalykas santykiuose. Daug svarbiau, kad vyras ir moteris gyvenime judėtų ta pačia kryptimi ir puoselėtų abiem svarbias vertybes. Taigi Jums rinktis, ar kursite gyvenimą atitinkantį visuomenės normas, ar vad dovausitės širdimi.
 
Pastaraisiais dešimtmečiais moderniame pasaulyje vis labiau ryškėja įdomi tendencija – dabar moterys dažniau nei mūsų mamos ar močiutės kuria šeimas su jaunesniais vyrais. Atrodytų liberalioje visuomenėje tai neturėtų sulaukti išskirtinio dėmesio. Tačiau kol Holivudo gražuolės raudonu kilimu drąsiai žengia įsikibusios keliolika metų jaunesniems partneriams į parankes, Lietuvoje tokios poros vis dar dažnai sulaukia neigiamos aplinkinių reakcijos. Atmetę stereotipus, pasigilinkime, kas tokias poras suveda ir kas išskiria.
 
Vyresnė moteris=patirtis
 
Paprastai kai mezgami santykiai su vyresne moterimi, tikimasi, kad ji bus labiau emociškai subrendusi ir pas stovesnė nei bendraamžės ar jaunesnės merginos. Tokiam vyrui reikia patyrusios ir ištikimos draugės, kuri savarankiškai siekia tikslų ir mėgaujasi savo laimėjimais. Bendravimas su gyvenimo mačiusia vyresne moterimi jam gali būti įdomesnis nei su nepatyrusiomis bendraamžėmis.
 
Nemalonumų dažnai kyla, kai akivaizdžiai išoriškai mat
tomas amžiaus skirtumas. Moteris patiria ypač daug streso, kai yra tikimybė, kad ji bus palaikyta savo draugo motina. Tačiau ši problema tampa vis mažiau aktuali tobulėjant medicinai ir taikant naujus mokslo atradimus, kurie padeda išsaugoti jaunatvišką išvaizdą.
 
Berniukai “žaisliukai”?
 
Atsikratę stereotipinio mąstymo, kad patyrusi suvedžiojo naivų jaunuolį, galėsime pažvelgti į situaciją iš kitos pusės – ne visada moteris būna pažinties iniciatorė. Juk kartais tokiose porose dominuoja vyras.
 
Paprastai į porą, kurioje moteris vyresnė, žiūrima atsargiai ir kritiškai. To priežastis – įsitikinimas, kad jei moteris vyresnė, ji neieško rimto gyvenimo draugo, tik jauno meilužio. Su tokiu pat įtarimu visuomenė žvelgia ir į poras, kuriose yra atvirkščiai, – kai vyras žymiai vyresnis už merginą, daugelio nuomone, jis su ja tik žaidžia. Tačiau mitas apie „berniukus-žaisliukus“ tikrai neatspindi visų ne bendraamžių porų san ntykių modelio.
 
Jei amžiaus skirtumas labai didelis, gali kilti problemų dėl to, kad partneriai užaugo skirtingose kartose. Akivaizdus pavyzdys: skirtinga mėgstama muzika.
 
Kuo traukia jaunesnis?
 
Dažnai jaunesnius draugus pasirenka aktyvios, gyvenimu besidžiaugiančios moterys, perkopusios ketvirtą dešimtį, bet širdyje išlikusios jaunesnės už savo amžiaus vyrus. Jas žavi jaunų partnerių lankstumas ir spontaniškumas. Užmezgusios nuoširdžius santykius tokios moterys tiesiog „pražysta“ ir atjaunėja.
 
Kitos ieško mažiau darbe pasiekusio vyro, kuris galėtų namuose rūpintis vaikais, kol jos sėkmingai sieks karjeros. Lietuvoje tai tebėra retai pasitaikanti situacija, tačiau šalyse, kur
r gyvesnės feminizmo idėjos, tokios šeimos jau taip nebestebina.
 
Baimės
 
Ko bijo moterys, draugaudamos su jaunesniu vyru? Čia problemos dažniausiai atsiranda dėl moters nepasitikėjimo savimi – ji negali patikėti, kad tikrai patinka jaunam vyrui! Ir net draugaudama su juo ilgą laiką yra įsitikinusi, kad anksčiau ar vėliau bus palikta dėl kitos – jaunesnės. Šie moters kompleksai neretai tampa poros skyrybų priežastimi: vyras nebegali pakęsti nuolatinio perdėto partnerės pavydumo bei įtarinėjimų, todėl iš tiesų nutraukia santykius.

 

Vyresnė moteris turi didesnę gyvenimo patirtį nei jos jaunesnis draugas, o tai reiškia jog ji patyrė daugiau emocinio skausmo, kuris verčia į pasaulį žvelgti kiek ciniškiau. Ar moteris gali patikėti jaunesnio vyro nuoširdumu, jei turi karčios patirties? Sunkiai, todėl ir kankinasi savo įtarinėjimuose.

Nors amžiaus skirtumas gali sukelti problemų, vis tik tai nėra pagrindinis dalykas santykiuose. Daug svarbiau, kad vyras ir moteris gyvenime judėtų ta pačia kryptimi ir puoselėtų abiem svarbias vertybes. Taigi Jums rinktis, ar kursite gyvenimą atitinkantį visuomenės normas, ar vadovausitės širdimi.

128 thoughts on “Vyresnė moteris + jaunesnis vyras = ?”

 1. Įdomus straipsnis.
  Man 35 metai, esu netekėjusi. Yra tekę su jaunesniais vyrais draugaut. Daugiausiai buvo 6 metais jaunesnis. Gal per mažas amžiaus skirtumas, bet nepastebėjau skirtumų nuo bendravimo su bendraamžiais. Tik jo giminėms aš nelabai patikau, pagrinde dėl to ir išsiskyrėm.

  Reply
 2. Agne, amžius turbūt buvo ne pagrindinis dalykas. Jis prieš mane ilgai draugavo su mergina, kuri už mane 10 metų jaunesnė. Ją draugo šeima jau priėmė į savo šeimą, su jos tėvais bičiuliavosi. Tai žinoma, liko nepatenkinti, kai jis paliko tą merginą, ir atsivedė į namus mane. Dažnai iš jo tėvų išgirsdavau kandžių replikų, dėl amžiaus irgi…

  Reply
 3. 15 m. jaunesnis tai jau daug… Bet kodėl tiek kompleksų ir įtarinėjimų? Lažybos, išnaudojimas… Taip ir atsiskleidžia mūsų baimės, kad pasijuoks…

  Reply
 4. Manau, kad psichikos sutrikimų diagnozuoti vien dėl susižavėjimo vyresne moterimi negalima 😉 Neseniai skaičiau Irving'o knygą "Našlė vieneriems metams". Ten gana įdomi meilės istorija tarp pauglio ir suaugusios moters aprašyta. Visaip gyvenime nutinka.
  O apie jūsų minėtą draugę bendravusią su vyresniu vyru galiu pasakyti, kad tik užjausti galima dėl gėdos prisipažinti, kad tas vyras jos vaikinas. Man 24 m., draugui 36m. ir man net į galvą neateina kažką slėpti. Beje, tarp savo draugių esu ne vienintelė, turintį daugiau kaip 10 m. vyresnį draugą. Iš pradžių ir man, ir tėvams, ir draugams buvo keista toks amžiaus skirtumas, bet priprato visi ir problemos nebėra.

  Reply
 5. Manau, kad gyvenimo būdas ir sveikata daugiau priklauso nuo paties žmogaus prigimties ir pomėgių, o metai čia ne rodiklis 😉

  Reply
 6. Teisingas straipsnis. Nuo jaunyst??s turiu pasisekim?? su jaunesniais vyrais. Ir kuo vyresn?? dariausi, tuo jaunesni jie buvo. Paskutinysis 15m. jaunesnis. Bendradarbis. Po vieno pavykusio projekto pri??jo ir pasak??: ??inai, kad esi tikras krokodilas? Buvai Merilyn Menson koncerte? Taip? Gaila, kad nesusitikome …Po to prasid??jo: praeidamas su??nab??d??davo, kad gerai atrodau, kad esu pati stilingiausia, kai niekas nematydavo, stengdavosi paliesti rank??, pe??ius… Nesupratau, kas jam darosi. K??? Ne??ino kiek man met??? Gal??jo pas panas kadr?? skyriuje su??inoti. O gal tai la??ybos? Vienos ??vent??s metu nebeatstojo, ple??kino foto vien?? po kitos. Bendradarbiai pradejo gudriai ??ypsotis. Gal vaik?? dar??el?? ruo??iesi atidaryti?- klaus??. Ne, tik pataisos kolonij??, – rod??iau dantis a??. Prad??jau vengti. Po gero pusme??io susid??r??me kaktomu??a prekybos centre. Ne??inau, kod??l, bet sutikau kartu i??gerti kavos. ??sikalb??jome. Paliktas ??monos d??l turtingesnio ir gerokai vyresnio vyro. Sako, nebijok man??s, man patinka vyresn??s moterys. Aaa… vadinasi i??siai??kino kadr?? skyriuje mano am??i??… O kiek tau met??, – klausiu. 28m. , – atsako. Ko??maras..galvoju…..O kiek manai man met??? … Na….., kokie 35 m….??ypsosi… Man pasidaro bloga, kertu desert?? did??iuliais kasniais, reikia kuo grei??iau tai baigti…K??, daugiau? – klausia jis. 38? ??inai, man 45 m. ??ypsena jo veide dingsta. Meluoji?! Pauz??…. Po to pradeda, bet ??inai, jei sielos giminigos, tai am??ius neturi reik??m??s. Ka??kur gird??ta dainel??… reikia b??gti… Jis per??jo dirbti kitur. Po 2 m. v??l susid??r??me kaktomu??a toje pa??ioje vietoje. Gavau geresn?? darb??, k?? tik i?? Italijos, … Venecija…… sportuoju reguliariai, – gyr??si pla??iai ??ypsodamasis. Po to staiga,- nuveikiam k?? nors kartu – va??iuojam ?? Nid?? savaigaliui. Arba … einam ?? koncert??… Bjork matei? Ne? ??adu ?? Bocelli koncert?? eiti, sakau. Aaaa… a?? savo mamai irgi bilietus nupirkau… Mamai…?

  Reply
 7. Ties?? sakant jaunesnis 17 m. Kaip galima normaliai reaguoti ?? tok?? vyr??, jei mano pa??ios vaikui 19 m. A?? netgi esu pagalvojusi, kad jis turi koki?? nors psichologini?? problem?? ar net psichikos sutrikim??. Prisimenu save 23 -25 m. am??iaus. Draug?? bendravo su 35 m vyru. Jai buvo g??da prisipa??inti, tod??l pristatydavo j?? mums kaip savo d??d??. K?? a?? galiu jam duoti? Jam reikia normalios moters, ??eimos, vaik??. Tai ?? mano planus ne??eina. Pasinaudoti situacija (pa??i??r??kit, kokia a?? ??aunuol?? – turiu jaun?? meilu????) ir leisti, kad tai b??t?? 1 nakties, 1 m??n. ar 1 met?? meil??s istorija? Esu pasteb??jusi tendencij??, kad kaip kurios moterys, ypa?? po skyryb??, ??uoliuoja i?? vienos lovos ?? kit??, ir tarsi bando ??rodyti, kad jos vis dar geid??iamos ir pan.. Man tai nepriimtina. Esu ir pati pasijuokusi i?? pana??i?? istorij??. Nesakau, kad fizi??kai jis man??s netraukia. Kaip gali netraukti jaunas ir gra??us k??nas,jaunatvi??kas spontani??kumas? Bet…. a?? m??gstu tikrus dalykus, nors j?? gyvenime n??ra tiek daug…. Prie?? kelias dienas buvo vaiko mokyklos i??leistuv??s. Su jo klasiokais leidom??s liftu ??emyn. Paklausiau, k?? jie foje pamir??o. Vaikinai pa??maik??tavo, kad jiems jau tr??ksta moter??. Pasakiau, kad ten ma??iau tik kelias pensininkes. Jie atsak??, kad jei 40- met??s ir dar turtingos, tai gerai. Kod??l, – i??p??tusi akis paklausiau. Taigi studijos gresia , – lakoni??kai atsak?? vienas j??…..

  Reply
 8. Agne, kai tau 24 m., o jam 36 m. atrodo viskas tvarkoje. Abu jauni ??ydintys ??mon??s. Pavojaus varpai pradeda gausti tada, kai tau 35 m., o jam beveik 50. Jauna ??ydinti subrendusi moteris ir pusam??is vyras. O kai tau 45 m., o jam beveik 60 m. jau avarija. Man sunku save ??sivaizduoti su tokio am??iaus vyru. A?? dar darau bazili??ko u??pakaliuko pratimus, o jis drybso ant sofkut??s ir skund??iasi radikulitu…Nors kai pagalvoji, R. Redfordas ar R. Bransonas man ??av??s bet kuriame am??iuje…. Tur b??t svarbiausia, kaip straipsnyje para??yta – jud??ti ta pa??ia kryptimi ir puosel??ti abiem svarbias vertybes.

  Reply
 9. Neisivaizduoju saves su jaunesniu vyru.Tikriausiai tureciau buti jam mama ar kazkas pan.Gerokai vyresnis vyras – irgi nekazkas.Neapsieisi be jo pavydo priepuoliu, ar per dideles globos.Geriausiai , manau , vidurys , vyras keliais metais vyresnis . Nors taisykliu , aisku , cia nepadarysi..

  Reply
 10. Na as jei draugauciau, ko gero butu mna pati draugystes pradzia baisesne, tarkim ji 20-30m vyresne. Nuo ko bendraut pradet, butu kiekviena diena kupina baimes, tarkim pats esu nepatyres gyvenime nieko sunkaus, tai jau vadinuos kaip ir nesubrendes ir gali kilt vien del to ivairiu kliuciu, na ir kaip kaip gi igaut ta patirti?

  Reply
 11. Et, nespjaukim i vandeni.. As irgi sakiau:niekada niekada su jaunesniu… Ir se tau. Bet, nors neilgai (nezinau kiek tai tesis), pabusiu laiminga. Skraidau 🙂 Ir nereikia nieko smerkt-gyvenimas kartais nepaiso jokios logikos..

  Reply
 12. Nemanau, kad vyresn??ms moterims aktualus patyrimas. Tai neb??tinai turi sietis su sunkumais. Jaunesni vyrai moterims duoda tai, k?? vyresni pamir??ta – gyvenimo d??iaugsm??. Va, parvalsavau tiesiogine ??io ??od??io prasme i?? naktinio klubo…. K?? mano buvusysis kalb??t?? – k?? ??ia i??sigalvoji (atseit, baisu, jei a?? noriu vals?? ??okti viduryje gatv??s… b??dama visi??kai blaiva… ) ??mon??s pamatys, k?? pasakys… O jeigu po operos a?? si??lau daryti prat??sim?? ir patikrinti Latino pab??…Tai jau ne – miegoti , nes juk reikia pails??ti ir ??iaip nes??mon?? ka??kur u??pakal?? kraipyti.. O jaunesniam vyrui n?? sakyti nereikia, jis tuoj k?? nors sugalvoja… Ir baim??s ??ia jokios. Mane prad??iai krokodilu pavadino, v??liau smaugliuku. Ir nieko… man patiko……nes ??irdies gilumoje manau, kad esu dievo karvyt??….

  Reply
 13. Aciu, Agne. Bet manau, kad kritimus jau galiu istvert . Ir norisi dar pasidziaugt gyvenimu… Ir kas gi sugalvojo taisykles???

  Reply
 14. As tik uz jaunesnius vyrus ir ne 2 ar 5 metais.Statistika rodo,kad moterys gyvena ilgiau,reiskia,kad jos yra gyvybingesnes ir pajegesnes visais atzvilgiais.Tai kodel jos turi trunyti su kriostelejusiais diedais,Juk gyvenam moters eroje,tad ir dziaukimes ka duoda gamta,o gal tai Dievo valia?

  Reply
 15. Metai neparodo ??mogaus brandos. Teko matyti, kad vyresni vyrai elgiasi kaip "suvaik??j?? berniukai", ir kaip jauni, dar visai jauni vaikinai ??i??ri ?? gyvenim?? kaip kokie "i??mintingi seniai". Infantilumas n??ra am??iaus po??ymis. O moteriai tiek met??, ant kiek jinai atrodo. Tod??l vystantis kosmetologijai, manau, moter?? i??tekan??i?? u?? jaunesni?? vyr?? daug??s.

  Reply
 16. Nustebinote, Agne….nesuprantu, kaip galima ??i??r??ti serialus… ypa?? jaunam ??mogui. Gal kartais ir "Nekviest?? meil?? ??i??rite"? Bijau, kad su tokiu gyvenimo b??du iki pensijos nedatrauksite: hipodinamija, vir??svoris garantuoti. O bajerio mano istorijoje jokio. ??sivaizduokite: tyli naktis, ??moni?? beveik n??ra ir sukasi trys poros ant baltosios linijos valso ??ingsneliu…. Romantika…

  Reply
 17. as irgi uz jaunesnius vyrus .40 m. moters fiziologija atitinka 30 m. vyro. Okas is tu seniu? Jaunesnis vyras skatina moteri pasitemt.Nors visur buna isimciu.

  Reply
 18. Tiesa pasakius man tai labai aktuali tema pasidare, nes paskutiniu metu susilaukiau labai nemazai demesio is jaunesniu vyru t.y. 8-10 metu jaunesniu. Tikrai nezinojau kaip reaguoti, kilo visokiu minciu, kad vien del sexo ar dar ko nors…bet paskui pagalvojau, kodel as tokia nepasitikinti savimi? Matyt kazkas traukia tuos vyrus prie manes, jei jie atkreipia demesi i mane kaip i moteri ir nekreipia demesio i metus. Gerus puse metu bendraujam su vyru, kuris 9metais jaunesnis…kartais jauciasi tas skirtumas, bet retokai, taigi apsiraminau ir nesuku sau daugiau galvos del amziau skirtumo 🙂

  Reply
 19. xxx, kai kurie žmonės ir jaunystėj tokių bajerių nenori 😉 Aš pasibaigus studentavimo laikams pradėjau skirti daugiau laiko tiesiog mėgstamų serialų žiūrėjimui ir ramiam poilsiui gamtoje, nors iki pensijos man dar labai toli 🙂 Tiesiog pamėgau ramų gyvenimo būdą.

  Reply
 20. Agne, ir dėl to, kad vyresnė ir dėl savo charakterio. Esu savarankiška, iniciatyvi ir protinga moteris. Kai tokios bendrauja su jaunesniais vyrais, patys žinot, ką žmonės galvoja… Apsuko gudri ragana jaunam naiviam galvą…

  Reply
 21. IR VISTIK VYRAS NETURETU BUTI DAUG JAUNESNIS: MAXIMUM 6 METAI. JEI DIDESNIS SKIRTUMAS-MARIOS PROBLEMU: NUO MOTERS NEPASITIKĖJIMO SAVIMI IKI VYRO-SŪNELIO KOMPLEKSO…PAGALIAU, PORA BENDRAUTI TURI LYGIAVERTISKAIS PAGRINDAIS T.Y. PATARTI GALI NE TIK MOTERIS VYRUI, BET IR VYRAS MOTERIAI…KA GALI PATARTI MOTERIAI DAUG JAUNESTIS VYRAS? ANALOGISKAS ATVEJIS IR TUO ATVEJU, KAI MOTERIS JAUNESNE UZ VYRA…

  Reply
 22. Gyvename jau 8 menesius su vaikinu,kuris 16m. jaunesnis už mane.Mylime vienas kitą ir jokių išskaičiavimų mūsų santykiuose nėra.Žinoma,praėjau nesaldų kelią,kol dabar žymiai ramiau galiu gyventi.Reikia turėti pakankamai kantrybės.Ir niekada nepaisyti aplinkinių nuomonės.
  Sėkmės visiems,kurie taipogi gyvena nepaisydami amžiaus skirtumo.

  Reply
 23. Vida, kodėl taip manote? Ar iš asmeninės patirties? Kodėl maksimum 6, o ne, pavyzdziui, 5 metai? Mano mama už tėvą vyresnė 5 metais ir problemų dėl skirtingo amžiaus pas juos niekada nebuvo.

  Reply
 24. Orinta, o kiek Jums metų? Man tikrai sunku įsivaizduoti tokią porą, juk jis beveik galėtų būti Jūsų sūnus… Stereotipai mano galvoje kužda, kad jis mamytės sūnelio tipo vyras, o Jūs valdinga moteris. Neįsižeiskit, bet tokia pirma mintis. Džiaugiuosi, jei jums abiems kažkokiu būdu išeina būti kartu, nepaisant tokio didelio amžiaus skirtumo 🙂

  Reply
 25. Labas,visiems noriu papasakoti savo istorija,kuri man pribloske galutinai.Su savo vyru isgyvenau 10 metu,tacaiu jisai visa ta laika turejo vyresne moteri,ir dar 20 metu vyresne.patikekit jinai musu gyvenima padare kosmaru.Dabar gyvenu vien ir auginu sunu kuriam 6 metai,jinai isarde musu seima ir patenkinta suka lizda toliau.Buvo daug kebliu situaciju,priekaistu,bet viena diena neiskenciau ir isejau pati.O jisai po siai dienai su ja gyvena…..niekaip nesuprantu vyresniu moteru,kurios gali lysti i jauna seima ir atimti teva,aisku nors jos turi vaikus savo,vos ne musu metu…tai pasakykit,koia ten mastysena ju???tai nejaugi vyresne moterys nelaiko saves moterimi ir gali gultis vos ne su vaiku i viena lova.Tai kur morale kaip moters….?

  Reply
 26. sveikos mielosios noreciau jusus paklausti kaip jus i toki varianta man 27 o jam 22 metai? Atrodo graziai sutariame, jauciame simpatija vienas kitasm, galime isisipasakoti…. Nazinau ka daryti….

  Reply
 27. Karina, man neatrodo, kad tai būtų labai didelis amžiaus skirtumas. Mano mama vyresnė už tėvą 5 metais, bet problemų dėl amžiaus niekada nekilo.

  Reply
 28. Amžius nesvarbu. Svarbu tarpusavio supratimas. Aš santuokoje su jaunesniu 6 m. vyru 12 metų. Kai pasiklausau aplinkinių, problemos tos pačios kaip ir tradicinėse šeimose.

  Reply
 29. man 23 jai 36,gyvenam kartu.viskas buvo puiku,tesiog dievinom viens kita…tik dabar viskas apsiverte,atsalo ta nuostabi mergaite man:( as ja lb myliu,del to ir sunku iskest ta salti is jos puses:( niekada netikejau,kad mes su tuo susidursim.planavom pradet vaikeli sia vasara,bet….nusprendziau issikyrt tik nzn kaip tai padaryt.sunku…

  Reply
 30. Agne,visu pirma malonu,kad atrasei,nes maniau nesulauksiu niekeno atsakymo.man ji lb svarbi,bet atrodo,kad kiekviena diena vis tolstam viens nuo kito.kiekviena diena vis nauji pykcei.gal as jau netoks supratingas pagal jos amziu,bet juk visalaik sttengiuos ir noriu,kad tarp musu butu viskas ok.nezinau,pagal mane gal ne,o gal ir jo.ji dabar pradejo taip orgumentuout,jog amzius mano toks.

  Reply
 31. P.S AGNE,noreciau,kad pakomentuotum ir gal ka patartum temoje “seksualinis gyvenimas seimoje”,gal but ne visai mano atrasymas susijes su ta tema,bet ieskau patarimu:) dar karta aciu

  Reply
 32. Bambyze, nėra už ką 😉
  Man atrodo, kad kiek besistengtum išsaugoti draugystę, ne visada tai pavyksta. Kartais moteris atšąla, kartais tiesiog žmonės būna per daug skirtingi. Gal dėl to skirtingumo ir nepanašaus pasaulio suvokimo iš tiesų kaltas amžius. Juk nedaug yra porų, kur moteris daug vyresnė… Aš siūlyčiau neskubėti skirtis, dar pasiaiškinti ir kalbėtis. Bet jei reikalai nesitaisys, matyt kiekvienam teks pasukti skirtingais keliais.
  Sėkmės.

  Reply
 33. Bambyze,manau,kad jinai kompleksuoja del savo maziaus,o gal dar kas ir kokia pasaipele ismete…..na zinok nesuprantu tokiu santykiu su vyresne moterimi,juk amziaus skirtumas,poziuris i gyvenima….skirtingas,na as nesakau,isimciu buna,bet….

  Reply
 34. Va ir man jau matyt atejo tas amzius keistas. Jauciuos dar jauna, nors pasas rodo ka kita. Ir netraukia tie gerokai vyresni vyrai nors tu ka, na maksimum 5 metais vyresni, o jei daugiau, tai turi buti gerai prisiziurejes, neapsileides..Tokiu vienetai. Va pamatau koki simpatiska jaunuoli, ir mastau, kad taip 10 meteliu nusimetus. deja :), reikia tenkintis kas yra.. O siaip tai buvau ziauriai isimylejusi jaunesni, ir jis man is pradziu rode demesi, bet suzinojo kiek man metu, tai pabego…:)). Skirtumas buvo 10 metu. Buvo sunku ji pamirsti… Nesitikejau kad taip man galetu atsitikti…Puikiai zinau, kad tai jau butu absurdas, 10 metu jaunesnis vaikinas..

  Reply
 35. Neturiu jokiu nusistatymu pries amziu ir nuosirdziai manau, kad jei sielos kartu dainuoja, tai koks skirtumas, kiek kam metu.

  …bet gyvenime nesu turejusi jaunesnio vaikino. Absoliuciai visi buvo jaunesni – skirtumas ne itin didelis, vos nuo keliu menesiu iki 8 metu :). Ir tie 8 metai – kai man 26, jam 18, tai kas cia tokio :). Net lovoj niekada neturejau vyresnio. Be jokiu isankstiniu nusistatymu taip isejo. Mano mama vyresne uz teti. Mociute – uz seneli, 7 metais. Gal cia paveldima.

  Su drauge daznai pasijuokiam – vyras turi buti jaunesnis, nes moterys ilgiau gyvena. Kuri gi nori paskui tapt nasle. O del 10 metu skirtumo… jei dabartinis draugas staiga prisipazintu apgaves, ir paaisketu, kad 10-cia metu jaunesnis (na ok, mano atveju taip buti dabar negali, bet visgi – jeigu), tai tikrai nebutu tragedija. Myleciau ji ir toliau.

  Reply
 36. Kas cia man daros, dar neissisakiau :).

  Kad neateina tas amzius keistas, kaip Simonai. Jis visada buna. Gal tik, kadangi dar neturiu 30-ties, tie amziaus skirtumai mazesni pasitaike. Kai buvau 16-kos, patiko 14-metis. Kai buvau 23, patiko 20-ties metu zmogus, kai buvau 26 – 20-metis, kai 27 – 19-metis. Dabar turiu 3 metais jaunesni drauga. Si karta skirtumo kaip ir nera, ir nesijaucia. Ir ne tik patinka, myliu ta zmogu “is dusios” :).

  Zinot, kas keista? Ogi tai, kad jei kam nors pasakau, kad draugas 3 (tik) metais jaunesnis, kazkodel nuskamba “nu va, dar ir jaunesnis uz tave”. Savo atveju tokio skirtumo net skirtumu nelaikau, juokinga daros. Bet nezinau, kaip reaguociau, jei tai butu 15 metu jaunesnis vyras.

  Ir dar.. dabar, isejus i gatve, “pasikabinti” visiskai zalia jaunuoli daug lengviau, nei tada, kai pati tokia zalia buvau :). Jaunuoliai, gal pasakysit, kodel ant vyresniu kabinates? 😀

  Reply
 37. ai, Jurga, ten kur rasiau apie jaunesni, tai meile buvo vienpuse… Nesu tikra kad jis man kazka panasaus jaute, gal is pradziu patikau, kol nesuzinojo kiek metu, ir pabego…O gal ir ne del to visai, as juk nezinau tiesos, niekada daugiau jo nemaciau. Net rimtai draugaut nebuvom pradeje. :)) Tik ilgai nepamirsau jo. Man pora metu skirtumas tikrai nieko nereiskia. Kiek sudetingiau, jei daugiau nei kokie penki metai… Nors daug moteru dabar prisiziuri save, ir atrodo jaunesnes. Ir dar vienas keistas dalykas.Gatveje jaunesni kazkaip nekalbina, o tik cia internete. Kuo tai galima paaiskinti butu…

  Reply
 38. Sveiki,
  noriu paklaust Kristinos. Koks skirtumas kokia moteris isskiria seima: vyresne uz vyra ar jaunesne? Patikekit, jokio. mano seima isskyre 12m uz mane jaunesne p. Saule, kuri 4 metus terorizavo mane ir mano vaikus…esme, kad isskyre. Ir pavydziu as jai mokejimo uzmigdyt sazine. Issiskyre pati, o kai manasis vis dar kovojo su visokiom baimem, paeme, pastojo ir baigta…aisku gal butu ir nepastojus, bet grese ismetomas is darbo(jau antra karta, o tik 2-a darboviete ir buvo) del tokiu santykiu…dabar motinyste gerai apmokama, per pora metu susiras darba, o as savais mokesciais ja remsiu, islaikydama savo 2 vaikus ir alimentu negaudama ne grasio…
  Pasaulis liko be morales…reiktu tokiems kompensuot moraline zala, tai pagalvotu ka daro…

  Reply
 39. Noriu nepriklausomai nuo amziaus.
  Psixologiskai vyrams patinka vyresnes moterys. Ir fiziologiskai toks derinys labiau tinkamas.
  Taciau realiai skirtumo gal ir nera ir ne amzius svarbu. Jei kalbeti apie seksa, vyresne partnere gal ir geriau, bet jei apie seima,- tai ieskociau kaunesnes merginos.

  Reply
 40. Noreciau intymiu santykiu su zavia 40-mete, bet realybe yra tokia, kad ir musu 30-metes atrodo kaip pensininkes. Man paciam 30 m. Bet kai paziuriu i savo bendraamzes, jos uz mano motina prasciau atrodo. Kas darosi moterys Lietuvos? Ir rezultatas toks kad bendrauju su 22-27 m merginomis. Ir atsakymas- kodel vyrai ziuri i jaunesnes, nes kazkaip bendraamzes ar vyresnes prastai atrodo. Nors yra 40-50 m. labai zaviu moteru, bet ju vienetai.

  Reply
 41. Nu ir nesamone, kad 30 metes basios:(man 31, o duoda 10 metu maziau, daug demesio susilaukiu is jaunesniu, o vyresni darmajedai ir isnaudotojai, tinginiai elai bandziai.jaunesniu mamos labai piktos ir smeizia visaip – “vargsa vaika isvede is kelio”, o kad jie patys griuna po koju….o vyresni itk ir zino siurbt alu, nors pilvai ir taip kaip nesciuju, ziuret telika ir bambet….baisu….jau geriau but vienai nei su tokiais.savanaudiska mastyt, kad jei del sex tai vyresne, jei del seimos – jaunesnes reik, tai parodo, kad kokia beturetum – ieskosi meiluzes, nerimta firma…

  Reply
 42. Elena, as juk rasiau, kad ne amzius svarbu. Ir dar pridesiu, kad ir ne isvaizda svarbiausia. Ir visoms pasakysiu, jei vyras randa savo zmogu jis tikrai neieskos meiluzes. Ir isvis nepateisinu tokio dalyko kaip meiluze ar gyvenimo su zmogumi kuris nesuteikia pilnavertes laimes. O del amziaus skirtumo, tai manau jei yra tarkim 10 metu skirtumas, tai sudetinga butu seima kurti. Ir jei as isivaizduoju seksa su 40 mete, tai seimos neisivaizduoju. kaip ir su 20 mete nepulciau kurti seimos. Ir isvis yra prostitucija kai vyrai veda 15 ar 20 metu jaunesnes merginas.
  Nesakau kad 30 metes baisios visos, bet kurios nebaisios yra vedusios ir jau po pora vaiku turi. Arba jau issiskyrusios. Arba davasiskai sergancios. Ir tikrai vienisu 30 meciu issilavinusiu ir simpatisku yra labai mazai. Is patirties galiu paskyti.
  ps: o pati ar esi rimta firma? jei budama 31 tik vaikus is kelio vedi? 😉
  pss: TV visai neziuriu, alaus negeriu, finasines paramos neieskau ir neteikiu. Susipazinkime 🙂

  Reply
 43. Zygfridai, negalima taip nepagrįstai įžeidinėti 30-mečių! Moterys Lietuvoje vienos gražiausių pasaulyje, nesvarbu 20-metės, ar 30-metės. Jei tamstai gražu tik žalia jauyste, tai taip ir sakyk, o ne įžeidinėk 30-metes!

  Reply
 44. Nu Zygfridai ir pavarei… Musu 30metes tikrai nera tokios jau netikusios kaip tau atrodo. Kazkaip kreivai ziuri… O kad issiskyrusi, kur cia problema.

  Reply
 45. Agne, kur as rasau, kad ieskau jaunystes? Atrodo atvirksciai rasiau. Ir kas paske, kad lietuvaites graziausios. Sutikciau, jei kalbetume apie Europa. Bet faktas, kad lietuves moterys yra nevalyvos, neprisiziuri saves, didzioji dalis neturi aprangos stiliaus ir rengiasi kaip gatvines, nera emancipuotos, nera aktyvios ir gana nuobodzios lovoje. Ir nepulkite irodineti kokios jus puikios, mentalitetas toks Lietuvoje. Ir dar lietuves yra matereliastes ir ribotos. Ir visos situos dalykus neigia. Ir jus visos neigsite ir irodinesite kokios esat puikios, sededamos prie kompo. Tik noriu Jums mielosios pasakyti, kad jei einate i pasimatyma: tai nusiprauskite ir galva isplaukite, ir rankas bei kojas nusiskuskite. Ir pries seksa reikia praustis. Ir jei plaukus dazote- tai dazykite pastoviai, o ne kas puse metu, ir nuo peroksidiniu plauku normaliems vyrams bloga. Ir nuo roziniu bei tigriniu rubu. Ir sijonus bei suknes nesiokite, bent kaip silta. Ir vyrui kartais pacios paskambinkite. Ir jei ko nenorite- nedarykite. O jei norite- siekite to.
  ps: jei moteris issiskyrusi ar turi vaiku, tai nera jokia problema vyrui. tiesiog noriu pasakyti, kad didzioji dalis 30 meciu moteru jau turi laimingas ar nelabai seimas ir neiesko pazinciu. o kurios yra vienisos, tos likusios, tai tikrai yra nekokios… Ir seip jau manau, kad puikios moterys nebuna vienisos.

  Reply
 46. Zygfridas visiškai teisus. Reikia ir mums pripažinti, kad nesame tobulos. Tačiau, jei nebutų BEVEIK tobulų moterų, nesklandytų gandai apie mūsų krašte gyvenančias gražias moteris. Kiekvienas teiginys yra santykinis. Mes atrodome nuostabios, jei vyras užsuka pvz. iš Vokietijos ir jam moters neskustos pažastys nei kiek netrukdo. Pati būnu ten dažnai ir nors moteris esu, bet negaliu atsistebėti vokiečių moterų neprisižiūrėjimu ir skonio nebuvimu, o ką jau kalbėti apie nesamą grožį… Taip pat norėčiau akmenuką mesti į vyrų daržą. Dirbu gide, todėl prisiklausau užsieniečių vertinimų, pagrindinis iš jų nuostaba, kodėl mes tokios gražios, o vyrai tokie apsileidę… Čia ne mano nuomonė, dar kartą pabrėžiu. Dabar dėl jaunesnių vyrų. Mėgautis dėmesio nori kiekviena, bet ne kiekviena gali. Aš džiaugiuosi, kad mano išvaizda, gyvenimo būdas leidžia turėti jaunesnius draugus ar meilužius. Nenoriu bendrauti su vyresniais, nes jie man nuobodūs: mažiau aktyvūs, spontaniški, energingi ir t.t. Man neįdomu sėdėti kažkokioj sodo pirtelėje, aš ne pensininkė. Kodėl jaunesni vyrai neveda pagyvenusių “mamų”? Dėl to, kad jie nori susilaukti savo vaikų, juk tai taip paprasta…

  Reply
 47. Zygfridai, nežinau, kur tokių moterų daug randi. Lietuvaitės geros moterys. Paklausk užsieniečių, kurie iš kitų šalių čia atvažiuoja pagyventi.
  Dėl stiliaus. Mūsų merginos tikrai visomoj rengiasi labai gražiai ir stilingai. Nevaikšto apsmukusiais treningais ir nelygintais rūbais kaip kai kuriose šalyse įprasta.

  P.S. Rankų neskusiu. Būsiu nevala 🙂

  Reply
 48. Urte, tai jei su vokietėmis palyginus mes gražios ir tvarkingos, tai su kuo lyginant apsileidusios? Su kažkuo juk reikia palyginti, kad įvertinti ar kažkoks reiškinys geras ar blogas. Ar tik ne per aukšti reikalavimai lietuvėms iškelti ir ar iš jų nesitikima, kad jos bus visomis prasmėmis tobulos…

  Reply
 49. Agne. Palyginkime su slavemis. Ne tomis kur kalvariju gt ceburekus pardavineja. Bet pvz is Maskvos ar Pyterio- nors ten didmiesciai uztersti, bet tarkim pilna moteru apie 35 kurios geriau atrodo nei 25 lietuves, ir vyrus medzioja aktyviai. O lietuvaites isivaizduja princesemis, nors is savo kaimisko mastymo neisbrenda…
  Agne, ar tu matai kokie atvaziuoja uzsenieciai i Lietuva? Tie kuriems vietos savo salyje nera. Nusene italiuksciai kurie cia su savo socialine pasalpa jauciais gerai pas mus ir medzioja kaimietukes, kurios pakankamai pasileidusios. Uzsenieciai kuriems ju salyje normali moteris nerodys demesio…

  Reply
 50. Zygfridai, nematau prasmės toliau diskutuoti šia tema. Tik žinokit, kad tokia nepagarba aplinkinėms moterims jums garbės nedaro.

  Reply
 51. Agne, as moku gerbti ir myleti moteri. Ir esu dar is tu senoviniu kvailu vyru, kurie tiki meile. Bet tikrai nesizavesiu ir nedievinsiu kiekvienos shavalkos. Ir manau, kad vyras turi gerbti save, kaip ir moteris turi gerbti save.

  ps: tai kokia kita tema diskutuosime? as juk cia del taves 😉

  Reply
 52. Man atrodo cia beletristika. Manau kas 10 metu karta keiciasi. Ir tu asmeniskai sprendi ar priimt tos kartos taisykles. Jei tau priimtina vienos ar kitokios “taisykles kodel gi ne”. Nesvarbu tik reikia suprasti kad ne viena puse kazkuri stengtis turi del laimes ir geru santykiu. Siaip zmoniu nepakeisi. Reikia susirasti zmogu gera, kuris bent sazine turi. 🙂

  Reply
 53. Laba diena. Nuoširdžiai galiu pasakyti, jog išties įdomūs komentarai ir įdomu bendrauti su žmonėmis, kur nerašinėja paaugliai su gašliais ir nesąmoningais pasisakymais. Kiekvienas jūsų esate vienaip ar kitaip teisu. Ačiū už įdomią diskusiją.
  Gal ir niekam bus neįdomu, tačiau tokia istorija. Mergina, kurios akys, plaukai, kūnas ir…Charakteris tokie jau nuostabūs… Mergina, kuri nebuvo tokia jau ypatinga gražuolė, tačiau ji mane taip traukė. beje, tai tęsėsi nuo 5-os klasės. Vos kai ji buvo atėjusi į mūsų klasę. Aš visada žinojau, kad ji buvo labai pareiginga, tyra ir padori mergina. Ji kasdien mane vis labiau ir labiau traukė, nors pirmuosius 2 metus praktiškai mes nebendravome. Ir….Sprogo bomba tada, kai pradėjome rimčiau bendrauti kaip klasiokai. Įsimylėjau ją. Labai. Nors ji mane traukė fiziškai, tačiau aš net nenorėjau ją nusitempti į lovą. Norėjau tik vieno – tyrų jausmų… Aš žinojau, jog ji rimtai nebendrauja nė su vienu vaikinu. Ji man prisipažino, kad jai esu pats artimiausias ir nuoširdžiausias berniukas, bet…Ji negalėjo manęs mylėti. Sakė, kad aš jai kaip broliukas. Bet pats artimiausias. Aš kiekvieną dieną puoselėjau viltis, kad ji mane ateityje pamils taip, kad kaip ir aš ją myliu. Aš tuo šventai tikėjau. Bet…kažkaip pajutau, kad keikvieną dieną ji nuo manęs tolo. Nors puikiai žinojau, kad jos gyvenime nėra nė vieno vaikino. Ėjau nuo proto. Kai vidury nakties pabundi, pasidedi jos nuotrauką, užsidegi žvakę ir kartoji, kad ji mylės mane tiap, kaip aš ją myliu – o tai išsipildys, pats nejučia susivoki, kad daraisi beprotis. Nebegalėjau tverti daugiau. Buvimas su ja man tapo tikrų tikriausia kančia. Mes klasiokai… Aš išėjau tiesiog į kitą klasę… Mūsų bendravimas tiesiog nutrūko. Nors kartais dar jaučiu, kad ją myliu. Taip pat tyrai ir tikrai.
  Įsimylėjau ją, nepaisant to, kad ji 5 mėnesiai jaunesnė už mane, o mane visada traukė vyresnės moterys. man patiko jos mama. O dabar mąstau – kuri iš jų mane vežė labiau – ji ar jos jaunatviškai atrodanti mamytė. Man patinka moterys, vyresnės už mane, aukštesnės, gražiai apkūnokos. natūralios šviesiaplaukės.
  Nežinau, tačiau mano galva tai nėra “mamytės vaikučio” tipas. Gal gamta taip surėdė…
  Būsiu atviras. Jeigu yra moterų, kurioms įdomu pabendrauti su jaunuoliu – prašau, parašykite 869091031

  Reply
 54. Sveiki, na mano ir giminės šeimoje visada buvo dideli tarp vyrų ir moterų amžių skirtumai, todėl kažkaip gyvenime stengiausi bendrauti su bendraamžiais arba -2_+2, tiesa prieš keliolika metų 10m. vyresnis žmogus norėjo “įeiti” į mano gyvenima, bet kažkaip nesudomino manęs…na, o dabar 11m.jaunesnis…na tiesiog “įsibrovė” į mano gyvenima(nors visada kartojau, tik ne j…).
  P.S na manau tiesiog kartais gyvenimas “pokštus krečia”

  Reply
 55. nevaziuokite ant Zygfrido- jei cia tas pats, su kuriuo bendrauju as- tai nuostabesnio vaikino nerasite! o moteru tikrai yra nevalu, vyru, aisku, daugiau tokiu. jis pasake savo nuomone. tai netaikoma kazkam asmeniskai iskaudinti…
  geru visiems svenciu – susitaikymo ir ramybes!

  ir rasti savaja pusele! ne seni nukriosusi, ir ne pacana gasluna- Au viduriuka!!!!!!

  Reply
 56. Sveikos moterytes ir merginos.Ilgai as skaiciau jusu komentarus ir nusprendziau pats si bei ta parasyti.As taip pat ieskausi vyresnes moters gyvenimui ir nematau cia nieko blogo.Gal amzius ir turi kazkokia riba,bet manau,kad jei gerbi ir myli moteri,tai amzius labai dideles reiksmes ir neturi.

  Reply
 57. Zygfridai, skaitau skaitau, ir gailiuosi, kad man per daug metų. Sėsčiau į tavo mašiną, nes tavo komentarai verčia iš kojų savo tiesumu. Juose tiek teisybės, nors kartais per daug smarkiai pavarai, bet vistiek smagiai. Gal man su galva irgi nėra gerai, bet man patinka jaunesni vyrai, na ne per daug jaunesni.

  Reply
 58. Gale kazkaip visi komentarai nukrypo nuo temos 🙂 Net pamirsau ka tiksliai norejau parasyt, siaip nera gerai kai prasideda izeidinejimai cia.. Del vyresnes moters, ne tik ji gali tureti kompleksu, vyrai irgi gali nerimaut, gali nejaukiai jaustis, pvz. del to kodel butent ji pasirinko jaunesni, nes gali jug rinktis ir is daugiau patyrusiu 🙂 Ta mintis gali ilgai griauzti is vidaus. Palaikau tokius santykius kai amzius skiriasi neryskiai, kiti netradiciniai santykiai kelia daug daug daug abejoniu del tu zmoniu, bet jei jie laimingi tai tegul daro ka nori, niekad nesikisu i tokias situacijas

  Reply
 59. gal kokia moteris noretu paisdykaut su jaunu,pajegiu,gan simpatisku vaikinuku man 16 metu,jei ka sudominau rasikyte meteris iki 30metu.

  Reply
 60. O aš paprasčiausiai išsigandau, kai mane labai įkyriai bandė pakabinti 16 metų jaunesnis vyrukas, čia iš DP. Tiesiog negalėjau patikėti jo gerais ketinimais (o gal jie ir nebuvo geri, bet mergino tai jis labai gražiai…) Ir nusprendžiau kaip sako rusai – neduoti eigos šitiems santykiams… Gal ir padariau klaidą, bet -na, negalėjau patikėti, kad iš to kas nors išeis… Nei dėl savo amžiaus, nei dėl išvaizdos komplekso nejaučiau, tik gal gyvenimo patirties skirtumas baugino…
  Velnias, gal šiandien jau būčiau ir surizikavus…:)))

  Reply
 61. Miela Karina.Jei jus puikiai jauciates kartu,tada pirmyn.Gyvenkit,mylekit ir nekreipkit i tai”ka zmones pasakys”.Tai jusu gyvenimas.As su vyu tuokiaus,kaip jam buvo 19m.,man 24m..Jokio komplekso nejauciau.Isgyvenom santuokoj 20m..Susilaukem 2 nuostabiu vaiku.Issiskyrem tikrai ne del amziaus skirtumo.Visiems sekmes!

  Reply
 62. ir ka galiu pasakyti, vyresne moteris yra super, nesneku apie pencininkes, bet va imkim man 25 o va savaitgali praleidau su 32m moterim neskaitau kad labai didelis skirtumas metu, bet patirtis ir ismone tai oj oj, naktis bemiege, o ir vyresnes moteris eina geriau suprast, jos ne 16likines manikenes kurios nezino ko nori.. ti vat toke mano nuoone, uz klaidas sorry, tingejau paprasciausiai taisiklingai rasyt..

  Reply
 63. 18-metis vaikinas susipažintų su vyresnia moterimi šiltam bendravimui ir maloniai pažinčiai.
  Atsiprašau, žinau, kad čia ne skelbimų portalas. Tačiau… Nesusilaikiau nuo komentarų ir pats ko nors nepridūręs.
  Taip, čia yra absoliučiai skonio reikalas, tačiau manau, kad gyvenimui idealiausias variantas – jaunesnis vyras ir brandi moteris. Mane brandi moteris tiesiog varo iš proto. Visomis prasmėmis.
  Tiesiog… Labai tikiuosi, jog svetainės sargai neištrins mano komentaro – paliksiu savo kontaktus. Gal leisimės į malonią pažintį kartu ?
  8-62148484.
  darnipora.lt – koks prasmingas svetainės pavadinimas…

  Reply
 64. Sveiki,

  kai zmonems 20-30, gal ir nera gerai, jei moteris vyresne >3 metu….bet kai moteris 40-ties, situacija keiciasi, nes aktyvios moterys tada prazysta visom prasmem, o vyrai….taip, kad 40- meciams reikia jaunesniu moteru, kad bent kiek judet i prieki:), o 40-ems reikia jaunesniu vyru, nes ju vienmeciai nespeja paskui jas. Nesuabsoliutinkim, bet tai tiesa.

  Reply
 65. Sveiki,visų komentarai išsakyti turi kažkokią prasmę,bet….
  malonu,kad diskutuojate šia tema,joje gimsta labai daug įvairių minčių,kuriais galima ir toliau diskutuoti,pasidalinti patirtomis maloniomis akimirkomis,o gal net išgyvenimais,kurie nebuvo labai malonūs,bet davė teigiamų apsisprendimų,gal jaunuoliai daugiau pamąstė,gal vyresni žmonės taip pat daug ką suprato,gal mums visiems skaitytojams paliko įdomių minčių,gal net susirūpinimą,savomis problemomis,tai yra mano nuomone labai gera diskusija,ir kritika čia mažiausiai reikalinga,nes kiek žmonių,tiek nuomonių,linkiu visiems sekmės savose gyvenimuose,atleiskite jei būtų klaidų.Geros dienos.

  Reply
 66. sveikuciai
  na ydomiu sneku cia prisiklausiau, bet as vyresne uz savo drauga 11 metu, patikekit,kiek galvojau, kiek svarsciau, ar man reikia, ka pagalvos aplinkiniai, na jaunas kvailas, o as apsirupinusi moteris, na tipo zaisliuka isitaise, bet ne, esu patraukli, nes kasdien gaunu komplimentu, ir vyrisko demesio, ir zvilgsniu,na rodos su manim viskas gerai. stebejau jauna bendradarbi, velniskai patrauklus, atrode siek tiek pasikeles, nuzvelgdavo nuo ausu iki koju, tuo ir pasibaigdavo, kol viena diena neuzkalbino, na galvoju rodo demesi ir tiek,bet ne tuo neuzsibaige, na apie dabarti, aistros liejasi per krastus, angeliukai su strelytem laksto, na rodos nuostabesnio partnerio sau nerasciau, patinka jo uzsispyrimas, jo lekimas, rimtumas, na galeciau vardint ir vardint, nemanau , kad metai turi reiksmes, tai jug tik skaicius!!!!!!!!

  Reply
 67. Manau, kad tarpusavio santykiu problemos dazniausiai kyla ne del amziaus, nors, zinoma, gali kilti ir del sio veiksnio. Daugybe poru, kuriose vyresne moteris, susiduria su labai panasiomis, kurias sprendzia poros, kuriose jaunesne moteris. As pati esu visa gyvenima draugavusi tik su vyresniais vaikinais, is kuriu vyriausias buvo net 13 metu uz mane vyresnis partneris. Ir ka gi, gyvenimas pasisuko taip, kad istekejau uz 9-erais metais jaunesnio zmogaus. Kartu esame jau desimt metu, auginame du vaikucius. Zinoma, problemu buityje neisvengsi, bet niekada nekompleksavau del to, kad jis gali susirasti jaunesne. Aisku, niekada nesakyk niekada, bet sitie 10 vedybinio gyvenimo metu buvo laimingi.

  Reply
 68. VISEIMS IR VISOMS. MAN KITA MENESI BUS 37 M, MANO DRAUGUI TIK SUEJO 25M. MANO GYVENIMAS DZIAUGSMO KUPINAS. BUNA VISKO KAIP IR PAS VISUS NORMALIUS ZMONES SEIMOSE, BET KUO TOLIAU TUO LABIAU SUPRANTU – TAI SIS , TIKRAI MANO VYRAS.PO JO AS TIKRAI NIEKAD NETURESIU KITO VYRO.SIS PATENKINS VISU MAN GYVENIME SKIRTU VYRO VAIDMENU VIETAS.
  BUVAU ISTEKEJUS UZ 3 M VYRESNIO.DABAR,PRAEJUS 7 M.PO SKIRYBU GALIU BLAIVIAI VERTINT SITUACIJA,GALIU PASAKYT ,KAD TA SANTUOKA BUVO MANO GYVENIMO KATASTROFA. TIESIOG UZTEKO NEPAGYDOMOS LIGOS PAS MANE ATSIRADIMO, KAIP JIS PABRUKES UODEGA PABEGO PAS SAVO MAMA IR VYRESNE SESERI. TAI BUVO PO 8 METU SANTUOKOS, VAIKO GIMIMO IR DAUG JO PAZADU.
  O SIS GVYRAS ATSIRADES NETIKETAI MANO GYVENIME PRIEME MANE TOKIA KOKIA AS BUVAU IR LIKO SALIA ,SUTEIKDAMAS RAMYBE, RUPESTI MANIMI IR MANO VAIKU,MYLEDAMAS MUS TAIP KAIP DAR GYVENIME NEMYLEJO NIEKAS.
  JIS, JAI REIKIA NESA MANE ANT RANKU, VERKIA KARTU SU MANIMI IR SVARBIAUSIA GERBIA MANE.
  O KAIP VYRAS,JIS PATS GERIAUSIAS MEILUZIS. LOVOJE IR NE TIK BUNU DEVINTAM DANGUJE. JIS GRAZUS, JO STANGRUS, NESUSIRAUKSLEJES KUNAS, JO JEGA VISOM PRASMEM MANE SVAIGINA IKI SAMONES PRARADIMO.
  LINKIU VISOMS SUTIKT JAUNESNI IR NEKOMPLEKSUOT DEL AMZIAUS SKIRTUMO. TIK KVAILI NEGALI SUPRASTI, O PROTINGAS SAVO GYVENIMA GYVENS IR NEKREIPS DEMESIO NET JAI BUTU AKIVAIZDUS AMZIAUS SKIRTUMAS. TIESIOG MYLEKIT IR I NIEKA NEKREIPKIT DEMESIO.

  Reply
 69. Sveiki visi,labai geras idomus straipsnis kaip tik tiko musu dilemai,bet labai noriu parasyti Zihfridui,nes manau na visai su tokia nuomone tai visiskai nevertina moteru ir tai,kad Lietuves yra pacos graziausios moteris,bent tai man ir daugelui atrodo,nes apkeleves esu kelias salis ir tikrai maciau nevalas tarkim Anglija ka kalbeti apie jaunima ten…moterys jau 30-40 metu tai visai atrodo nekaip.
  Lietuvoje moterys net i parduotuve neina neisidaziusios visada prisiziurejusios ir tvarkingos….Man labai keista,kad Lietuvoje gyvenantis vyriskis gali tai sakyti.
  Ir man labai patinka apsirengimo stilius manieros ir mastymas.Lietuves daug protingesnes ir isvaizdesnes nei daugelis europieciu moteru.

  O kitas labai noreciau,kad patartumet nes man 22 o mano draugiai(labai gerai)35 sueinam jau keli menesiai ir manau is mano puses yra simpatija o is jos tik draugiski silti rysiai…Na pamanytu daug kas o ko man dar reikia…bet is ties kodel negali zmones buti kartu jei jiems gerai dviese,beje jai 35 ir cia i zihfrido tema ji labai prisiziurejusi tvarkinga ir puikiai atrodanti LIETUVE! Bet as visai nekalbu apie sexa nors as nesakau,kad ji netraukia manes,bet as katalikas ir manau sexas iki vestuviu ne man…Tai reiskia,kad tai tyras jausmas…Juk manau viskas ymanoma ir koks kieno reikalas kiek tau ar jam metu as manau ,kaip as kartu su ja niekas nepasakytu,kad jei tiek o man tiek…Is ties as atrodau dar jausnesnis…tai labai noreciau jusu komentaru ir patarimu ir nuomones.Is ties meilei nera ribu ir viskas ymanoma!
  Ps.: perskaites si komentara savo draugei ji pasake,kad pridurciau jog as ja Myliu…Tai dabar nuo jusu viskas priklauso:)
  O Zihfridai baik izeidineti musu Lietuvos Moteris.Nes mes kaip salis ir musu moterys yra puikios.

  Reply
 70. Labukas. Pas mane tokia situacija: esu istekejusi 5 metus. Mano vyras jaunesnis uz mane 3 metais, turim vaikiuka 4 metu. Kazkada labai ji mylejau, kol nepasibelde i mano sirdi 10 metu jaunesnis vaikinas. Man 29, o jam 19. Myliu ji labai ir jis taip pat. Tiesiog meile ir aistra kai vienas kita pamatom liejasi per krastus. Tiesiog negalim vienas be kito. Bet problema tame, kad jis dar mokinasi ir dar viena problema – mano vyras. Vyrui tik jauciu prisirisima, ir daugiau nieko. Kai reikia su juo myletis, tai net bloga pasidaro, nieko nebejauciu ir net skauda. O kai myliuosi su tuo vaikinu – tiesiog nezinau kaip apsakyti, as skraidau debesyse, ko niekados nejauciau su vyru, nors ir kazkada ji mylejau. Vyras yra pasakes, jeigu kada suzinosiu kad turi kita tai uzmusiu ir ji ir tave kartu, nesvarbu kad i kalejima papulsiu. Tikrai neesu laiminga su juo, nera jis geras vyras, as jam tik ziurke, durne ir t.t. Bet tas prisirisimas ziauriai trukdo. Net neisivaizduoju kas bus jei teks ji kada palikti. Ir dar: bijau nuo vilko papulti ant meskos, nors tas vaikinukas tikrai stipriai mane myli, bet vistiek kazkaip sirdele bijo. Ka daryti, net neisivaizduoju.

  Reply
 71. Norėčiau papasakoti savo istoriją, Kai man buvo 21 susipažinau su 29 metu mergina (tarkim Vilija), jinai man pasirodė tokia nuostabi, na meilė buvo iš pirmo žvilgsnio, kurį laika bendarvome telefonu, pradėjome susitikinėti, supratau kad ir aš jei ne ką mažiau patinku… pradėjome draugauti.. Tuo metu labai daug kalbėjomes apie amžiaus skirtumą , tačiau nei man nei jei tai didėlių kėblumų nesudarė…. Praėjus pusei musų draugystės metų pajutau kad kuo toliau tuo labiau aš myliu tą žmogų… tačiau labai pradėjo kištis mano tėvai iš pradžių gražiai atkalbinėdami, vėliau grasindami man, jog nebesuteiks jokios finansinės paramos, nes buvau studentas ir buvau visiškai nuo jų priklausomas… Neatlaikęs tėvų spaudimo išsiskyriau su ja, tikėdamas kad iš tikro susirasiu savo amžiaus merginą, ją taip pat pamilsiu ir viskas bus gerai, čia bus lyg koks kvailas mano poelgis ir tiek……
  Praėjo keletą metų, per šį laikotarpį sutikau nemažai nuostabių merginų, turėjau dar vieną rimtą draugystę su savo amžiaus mergina, tačiau galiu pasakyti kad Vilijos aš niekad nepamiršau, ir nepavyksta man pajusti kam nors to ką jutau jai, net ir tiek laiko praėjus galiu drąsiai pasakyti kad ją aš vis dar labai labai karštai myliu ir bet ką galėčiau padaryti jei kas man tik leistų gryšti į tą dieną kai palikau ją, bet su ja man jau būti yra per vėlu nes jinai jau pradėjo kurti šeimą, kurios ardyti tikrai nežadu…. Tad norėjau pasakyti, jei sutiksite tokį žmogų kurį labai labai karštai pamilsite, nedarykite mano klaidos ir neklausykite aplinkinių, o vadovaukitės savo širdimi, nes dėl prarastos progos galite gailėtis ir graužtis ilgą laiką, galbūt netgi visą savo gyvenimą……..

  Reply
 72. labai graziai Tomai parasei, cia lyg ir padrasinimas visiems. Galiu pasakyti kad daug kas zmones isskiria: tevai, tradicijos, religija, geografinis atstumas, ir ne visiems uztenka jegu ir drasos tam pasipriesinti…

  Reply
 73. man dabar 18 metu ir man labai patinka vyresnes moterys, as esu ysimylejas 11 metu vyresne sesers drauge, bet neysivaizduoju ka daryt?

  Reply
 74. Sveiki, idomiu komentaru prisiskaiciau, tad noreciau pasakyti ir savaja. Esu 22 metu vaikinas ir mane labai traukia vyresnes moterys, mazdaug 30 metu ir panasiai. Kodel?Ogi todel, kad jos visada zino ko nori, jos patyrusios, protingos, gudrios ir aisku nekalbu apie sugebejimus lovoje. Patinka siuo metu kolega darbe, tokia jaunatviska, patraukli, su jaunatvisku polekiu moteris. Bet juk cia Lietuva, nedristu jos pakalbinti ar siaip kur pakviesti, visi pirstais subadys, o ir atstumimo bijau… Taip ir zvalgausi i tokias kaip ji, jaunesnes ar bendraamzes nedomina 😉

  Reply
 75. na ka ir as savo patirtim pasidalinsiu buvau istekejus uz 2 m vyresnio vyro.kai man buvo 23m susizavejau 16 m vaikinuku nieko rimta pas mus nebuvo tik buciniai taip pasisedejimai jis isvaziavo gyvent i uzsieni ir gryzdavo vasara ir mes visada su juo susitikdavom taip kaip draugai dabar man 26 esu jau pusantru metu isiskyrus(skyriausi del to kad nesutiko musu charakteriai) ir kaip kiekviena vasara taip ir sia jis gryzo as buvau laisva mes permiegojom ir pradejom bendraut nepasakyciau kad draugavom bet beveik kiekviena diena matydavomes pasijutau kaip devintam danguj aistra jausmai per krastus liejosi buvom sutare kad busim tik meiluzei bet ivyko taip kad as ji isimylejau taip pabendrave virs 2 menesiu as isvykau i uzsieni i ta pacia sali kaip ir jisai mus skiria 100k
  m atstumas bet jauciu is jo saltuma nesimatem 3 savaites as daznai apie ji galvoju.zinau kad jis jaunas dar jam tik gyvenimas prasideda,kiekviena diena sau kartoju kad pasistengsiu jam nerasyt bet vis neiseina daba bendraujam kaip draugai,kaip sunku ismesti is sirdies su kuo ji susigyveno….

  Reply
 76. vida

  labai idomiu istoriju cia perskaiciau

  ir as pazistu viena pora, kur jis uz ja jaunesnis 17 metu, o puikiai sutaria jau 14 metu

  Reply
 77. Na, kazkaip sugalvojau panarsyti sita tema ir uzsikabinau… Visada maniau kad vyras turi buti maziausiai 5 metais vyresnis uz moteri, visi vyrai pries tai mano gyvenime buvo vyresni. O dabar negaliu atsiginti nuo 8 metais jaunesnio vaikino demesio. Jis zino kad ji laikau man per jaunu ir ziuriu kaip i drauga, bet tiesa sakant tiek demesio ir rupescio as nesulaukiau anksciau nei is vieno is savo vaikinu. nors negaliu pasakyti kad kadanors to demesio buvo mazai, bet sitas kazkoks kitoks. Na kaip as nuo to besistengciau pabegti tai paperka, bet perspektyva prasideti su tiek jaunesniu vaikinu mane gasdina… man 27 jam 19… nezinau, bet pastarosiomis dienomis jauciuosi kazkokia pasimetusi, pagaunu save vis dazniau apie ji galvojant ir pradedu bijoti saves…

  Reply
 78. pries tris metus turejau keistoka toki romana su 18kos metu vaikinuku. zinojo jis kiek man metu, jo mama zinojo taip pat. as jai patikau. veziodavo ji pas mane. vakare atveza, ryte parsiveza pries darba. mokyklos baigimo egzaminams paruosiau pati. skamba neitiketinai, zinau. paskui as begau nuo jo, paleidau visiskai, tegul gyvena savo gyvenima, as jo nebandysiu priristi maniau. kur ten. aisku, nemokejo jis tada elgtis, nezinodavo ka sakyt ir kaip i visokias situacijas reaguot, bet nekritikavau niekada…
  romanas truko keleta menesiu, paskui, kaip sakiau, atsitraukiau. bet jis vistiek mane susirasdavo karts nuo karto ir paskambindavo, kalbedavom po dvi valandas. suaugo per ta laika, subrendo… ir saunus vyras isaugo 🙂 daug saunesnis, mandagesnis, supratingesnis, ismintingesnis uz daugeli vyresniu, su kuriais bandziau vaikscioti i pasimatymus ir atlaidziai galvodavau, kad “tai juk vyras, ko is jo noret…”. dabar mes vel susitikinejame. aistra niekur nedingo. ja papilde draugyste.
  jau vien tokia situacija: mano vaikas serga karsciuoja, o man skambineja 33ju metu vyras (na, daugmaz mano amziaus gi) ir ikalbineja eiti su juo kazkur paselti, pyksta, kad as nenoriu ir nesupranta kodel. o sitas 21neriu metu berniukas iskart klausia, ka jis galetu padaryti, kad man butu lengviau su vaiku ir ko noretu mano vaikas. tai kuris is ju brandesnis… turbut visiskai ne metuose esme. kita vertus, jauciuosi vos ne “uzsiauginusi” sau vyra 🙂

  Reply
 79. sveiki,
  susipazinau su mergina jai jai 25,o man 22 metai,jinai man labai patinka susiskambinam susirasome. ir mes ju gerai sutariame.bet as bijau jai prisipazinti kad isimylejau ja. bet ka padaryciau del jos kad tik zinotu kad as ja myliu. bet nezinau ar as jai patinku…ach gal as per greit pasiduodu?

  Reply
 80. Perskaiciau cia daugybe istoriju ir jos mane tiesiog suzavejo. Visa gyvenima mane trauke tik vyresnes moterys ir turejau santykiu tik su vyresnemis, su jaunesne saves neisivaizduociau, gal skamba ir keistokai, man 23 metai, siuo metu merginos neturiu, pries tai buvusios draugystes nutruko tikrai ne del amziaus skirtumo, tiesiog aplinkybes buvo nepalankios santykiams testi, beje turejau tik dvi rimtas draugystes su 29 ir 27 metu moterimis, bet nejauciau tu metu skirtumo. Nezinau ar cia dar lankosi moterys, kiek pastebejau diskusijos apmirusios, bet noreciau is jusu sulaukti patarimo, kaip uzkalbinti vyresne moteri, tiesiog jauciu baime, nors man tai ir nenauja, taciau vistiek baisu, kaip reaguos moteris, kai jos demesio siekia jaunesnis vaikinas..

  Reply
 81. Lietuva per daug konservatyvi salis, ir manau dar ilgai tokia bus, kad normaliai ziuretu i poras kur moteris draugauja ar gyvena su jaunesniu vyru, as turejau tokius santykius, ir del aplinkiniu reakcijos juos nutraukiau pati.

  Reply
 82. sveiki nesenai susipazinau su labai idomia panle jai yra 26metai, man paciam 18… jau 4kartus susitikes buvau, pasisnekam isgeriam po pora buteliuku alus ir issiskirstom.. per pirma susitikima buciavomes nes buvom padaugine.. dabar nezinau ar galma prisipazinti jai meileje.. nes kita ryta parase atsiprasau uz vakarykste diena.. trbt buciavo nes girta buvo.. o dabar vis daugiau ir daugiau apie ja galvoju :/

  Reply
 83. Labas,
  Noretusi, kad pakomentuotumete ilgalaikes, viso gyvenimo santykiu tarp iki 10 metu jaunesnio vyro ir moters perspektyvas. Labiausiai idomu ne socialiniai klausimai, bet fiziologiniai. Moteris jau turi vaika. Vyro amzius santykiu pradzioje – 30 metu. Aciu uz pasidalinima savo patirtimi ir pamastymais.

  Reply
 84. NU SUDOMINO IR MANE.Skaičiau kaip romaną tuos visus komentarus.Šiuo metu sunkiai skiriuosi su vyru(šnapsas valdo),jau beveik 9mėn.tai trunka.Susipažinau su vaikinu 18(man31),smagu su juo bendraut,bet apie jausmus sunku kalbėt,gal man tiesiog patiko,kad toks jaunuolis parodė šiek tiek dėmesio man.Jis turi protinga,gražią,jauną panelę,bet vistiek žiauriai rizikuoja su manim bendraudamas(bendraujam tik sms,beveik ištisą dieną;).Visa laika maniškis mane kaltindavo kad aš K…A,K..Ė,ir kitokiais gražiais epitetais,o dabar jaučiuosi ištikrųjų geidžiama;)ir man nusišvilpt ka pamanys apie mane kiti.Tikiuosi greitai pasibaigs procesas ir aš galėsiu ramiai gyventi….

  Reply
 85. man 29 metai, o mano vaikinui 20 (beveik 21). skirtumas 9 metai, tai daug jus pasakysite. Bet ka galiu pasakyti, niekada negalvojau gyvenime, kad draugausiu su jaunesniu vaikinu, bet taip atsitiko. Sisipazinome visai neblogai, vaziavome i darba vienu autobusu, ziauriai man patiko, tai galvoju padovanosiu sypsena ir tiek. Bet po menesio vaziavimu, jis padovanojo man sokolada ir uzrase savo numeri. Ilgai negalejau parasyti, bet kas pirmas parasys jei ne as, jis gi neturi mano numerio. Negalejau net pagalvoti kad jam tik 20, atrodo vyresnis. Vienu zodziu po 2 savaiciu trumpu susitikimu, nusprendeme draugauti, nors kalbu apie amziaus skirtuma buvo nemazai, kaip reaguos tevai ir taip toliau. Dabar mes esame kaip rojuje, mes patinkame vienas kitam ir to uztenka. Nezinau kas bus toliau, laikas parodys. Aisq yra savu minusu, bet ir pliusu daug. Viena dalyka pasakysiu visiems cia rasiusiems – meilei ribu nera. Dziaukites vieni kitais, kol yra laikas, nes gyvenimas per trumpas, kad veliau patys sau nepasakytumete, kodel as nepabandziau.
  O gal sis vaikinas yra mano likimas, kas zino. GAL 🙂 del to as nesiparinu, jei Dievas suvede ji su manimi, reiskia taip turi buti, gal ir trumpam. Linkiu visiems stiprybes ir supratimo. buckiss :*

  Reply
 86. Vyresnes moterys yra daug patrauklesnes ir ydomesnes ,moteriskesnes ,svelnesnes ,supratingesnes .Vercia vyra elgtis atsakingiau ir ziureti y viska rimciau .;

  Reply
 87. Spalvingas tas gyvenimas…Procesas pasibaigė.Atsirado ir jausmai…,bet amžiaus skirtumas-žiaurus:(,bijau Jo Tėvų reakcijos,ir šeip jis nežino ko nori šiame gyvenime.Negali Jos palikt…su ja patogu,su manim gera. Realiai suvokiu,kad viską reikia užbaigt… bet… būdama kartu griaunu jam gyvenimą… reiktų pasitraukt,nes jau viskas per toli nuėjo…MYLIU JĮ<3,todėl pasistengsiu kuo greičiau palikt… Negaliu būt savanaudė…

  Reply
 88. Man dabar labai aktualus straipsnis, esu 22 metų vyrukas, įsimylėjau 39 metų moterį,ji turi 10 metų dukrą, sutarėm labai gerai. Nenorėjau nuskriausti jos. Nemeluoju, viską sakau kaip yra, taip aš su ją buvau dėl jos patirties, požiūrio į gyvenimą, kitokių vertybių… Na o ji bijojo, kad pabėgsiu pas jaunesnę, kad į mūsų santykius žiūriu ne atsakingai, kad aplinkiniai palaikys jos sūnumi, sakyčiau abipusė baimė, kad po 3 ar daugiau metų išsiskirsim, mat jai tada būtų dar blogesnis laikotarpis nei man… viskas kaip ir parašyta straipsnyje. Pavargau įrodinėti, kad tikrai myliu ir šeimą planuoju tik su ja. Ji laikėsi pozicijos, kad “stovės ten kur nelaimės atvieju mažiau nudegtų”. Aš galėjau nekreipti į jos baimes demesio ir būti šalia kaip koks vaiduoklis… bet ar ištiesų tokiai sąjungai lemta nepasisekti… į jos grožį ar ne grožį nekreipiau dėmesio, dėl sekso nesiskundžiu, man tai nėra tikslas, būtinybė, aš prieš seksu pagrystus santykius, jai tai labai patiko…Jos žodžiai „ jei bent 10 metų jaunesnė tikrai griebčiau ir prie altoriaus… Mano mama yra tolerantiška, pati draugauja su 13 metų jaunesniu vyru, nors apie mano santykius nieko nežinojo. Moterys viešai deklaruoja, kad nori būti laimingos su jas mylinčiu, gerbiančiu vyru, bet kai pasiūlai tai ko jos nori, amžius tada problema. Skaičiau čia moterų nuomones, kurios tipiškai ciniškos tokiai situacijai. Amžius neturėtų būti prblema, jei susitnka panšūs žmonės. Asmeniškai aš niekada nežiūrėjau į amžių ir man sunku suprasti tai…Būkite laimingos moterys 🙂

  Reply
 89. nieko nenoriu pasakyt bet gyvenu su moterimi vyresne uz mane 11 metu ir patikekit manim kitos tikrai nenoriu as ja gerbiu myliu ir tikiuosi taip bus iki mano gyvenimo uzsimerkimo man 34 metai

  Reply
 90. sveiki. O dabar mano situacija. Man 25, jam 18.. Jauciu kad mane myli, kad nori buti su manim, bet as visada statau kazkokia riba. bijau pradeti… nor viduj jau viskas prasidejo. Ka patarsyt? 🙁

  Reply
 91. Kiek grazių istoriju neatsilaikiau neparasiusi:)
  Gera skaityti kai zmones gerbia, nesavanaudiskai myli vienas kita to manau ir reikia tvirtiems santykiams seimai….. Ir kas tas amzius jei zmonės budami kartu to nejaucia, branginkit ir saugokit vieni kitus juk ta antraja pusele taip sunku rasti, o jums pasiseke nors ir su amziaus skirtumu.
  Savo kailiu zinau, kaip yra sunku gyventi be jausmo ir pagarbos. O atrodo viskas buvo gerai ir metu skirtumo nebuvo, buvo patogu, bet kai nera pagarbos tai tokia santuoka nors ir du vaikuciai, bet ji priversta isirti anksciau ar veliau…. Todel ta pagarba santykiuose butina, ir juk su zmogumi gevenate ne su jo amziumi.

  Reply
 92. Tikrai daug istorijų. Noriu pasidalyti ir aš. Mano vyras už mane buvo jaunesnis 4 metais, susituokėm man buvo 22m, jam – 18m,susikūrėm gyvenimą nuo nulio, be niekieno pagalbos,pragyvenom 20 metų, kol jį pasiglemžė klastinga liga. Vienas kitą suprasdavom iš pusės žodžio,beprotiškai vienas kito pasiilgdavom, laukti 3 mėnesius kol jis grįš iš užsienio būdavo kančia abiems, vaikščiodavom ir miegodavom susikibę už rankų. Aišku būdavo problemų ir ginčų, kaip kiekvienoje šeimoje. Bet dažnai pasidžiaugdavom, kad ne visi tiek metų išgyvenę šeimoje gali džiaugtis tokia meile, aistra vienas kitam ir seksu.Beje virš 35 m. aš atrodžiau kur kas jaunesnė už savo vyrą ir daug kas mus laikė gražia pora. Užauginę sūnų, tarsi atjaunėjom – kartu keliavom, daugiau laiko skyrėme sau, su draugais važinėjom į šventes ir klubus.Dažniausiai aš organizuodavau atostogas, išvykas ir neįsivaizduodavau tokio gyvenimo, jei vyras būtų buvęs 10 metų vyresnis bambeklis, namisėda ir t.t. Deja, likimas mums buvo negailestingas…

  Reply
 93. sveiki, tikrai idomu, daug nuomoniu,bet tai normalu, man dabar 33.bet nuo kokiu 18 visad norejau pabandyt su vyresnia,zinoma mane domino sexas, nieko daugiau,gal tai ir banalu, bet is kitos puses jai tai patinka abiem kodel gi ne,esu turejas ne karta santykiu su vyresne, didziausias skirtumas buvo 17 metu, man buvo 31 jai 48.labai sauniai pasi…..,siaip turejau ir kitu vyresniu 10,7,ir dar keletas su mazenius skyrtumu, moteru.galvoju taip jai traukia, tai ir turi tip but, svarbu neprievarta,as galvoju taip vyresnes moterys turi kazka, kas mane traukia, negaliu net pasakyt, gal vien tas zodis vyresnes:)tai vat,net ir dabar vis ieskau,ir neatsisakyciau pabendraut su moterim iki 55 metu,zinoma kad butu sauniai atrodanti, o tokiu tikrai yra:)pats esu ne tesla, uztai ir gal sekas,kad ir vyresnes kartais nori manes :)sekmes visiems kas galvoja apie tokius santykius ,svarbu ne amzius,o isspaust viska, ka duoda mums gyvenymas ir ko mums reikia is jo 🙂

  Reply
 94. beja gal yra norinciu tai pabandyt,galit man parayt i maila nesvarbu@yandex.ru pasikeistumem nuotraukomis ir jai patiktumem vienas kitam , kodel gi ne.nesipersu tik siulau praleist gerai laika:)

  Reply
 95. Visa laika buvo mano “kavalieriai” vyresni uz mane nuo 1 iki 5 metu ,dabar turiu drauga uz kuri esu 7 metais vyresne .pradzioj persekiojo baime ,kad busiu palikta del jaunesnes ,bet dabar susitaikiau su tuo ,kad nieko amzino nera ,todel gyvenu siandien,cia ir dabar .esu LAIMINGA jau metai .aisku visko buvo ir asaru,ir pykcio ir daug graziu akimirku .Moterys nesukit sau galvos ,vyresnis ,ar jaunesnis ,nekreipkit demesio ka pasakys kaimynai ,GYVENKIT ne kazkam ,GYVENKIT SAU !!!

  Reply
 96. Sveiki, esu istekejusi jau 6metai uz 3 metais vyresnio vyro ,bet paskutini pusmeti man demesi rodo 10metu jaunesnis vaikinas jam 24,man 34metai.Beto vyro draugas 🙂

  Reply
 97. labas graziosios moteris, Esu vaikinas 24m, tvarkingas,linksmas, simpatiskas. Noriu pabendrauti su vyresnia moterimi.:) iki kokiu 35m. Gal atsiras norinti.El pastas mano woltran112gmail.com.

  Reply
 98. Ir man aktuali tema… Iki šiol nesugebu sau atsakyti į daugelį klausimų – pvz., kas išskyrė mane su 4,5 m. jaunesniu vaikinu; arba ar gerai, kad draugavome.

  Susipažinome vasarą, turistaujant; susidurdavo akys, šypsenos; visiškai negalvojau apie jį kaip apie vaikiną, tačiau turbūt jau mezgėsi kažkas bendro, nes tas akis vis sutikdavau ir norėdavau sutikti vėl. Vieną vakarą visi ėjome į barą, netyčia atsisėdau šalia jo, pradėjo kalbinti – taip atvirai, nuoširdžiai; ir tada kažkas apsivertė. Iki tol laikiau jį standartiniu gražuoliu – kokie man net nebūdavo gražūs, nes stereotipiškai atrodydavo paviršutiniški 🙂 Jis taip domėjosi viskuo, ką sakiau, kaip niekada joks vaikinas manimi nesidomėjo (prieš tai buvau draugavusi su vienu vaikinu, jaunesniu už mane 1,5 m.). Drąsiai gurkšnojau sidrą, nors alkoholį geriu labai retai, ir šiaip jaučiausi tapusi visiškai kita savimi, kokia niekada nebuvau. Bekalbant paaiškėjo, kad jis – ką tik baigęs pirmą bakalauro kursą. Keliais sakiniais pratempiau laiką svarstydama, ar pasakyti, kad po savo bakalauro studijų dariau pertrauką ir kad rudenį pradėsiu pirmą magistro kursą, kol galiausiai tai pasakiau. Jis nustebo, tačiau pokalbio intensyvumas nuo to nė kiek nesumažėjo. Išėjus į lauką dar žaismingai paprašiau jo padėti apsirengti (kas irgi man buvo visiškai nebūdinga; ir apskritai nemokėjau flirtuoti :D).

  Ryte atmosfera buvo pasikeitusi, akys kažkaip nebesusidūrė, o po kelių dienų ir išsiskyrė keliai. Bet nors galvojau, kad tarp mūsų nieko negali būti, niekaip negalėjau pamiršti to fantastiško jausmo, ir paskatinta draugės (kuri labai netikėtai nuoširdžiai pasakė, kad amžius nieko nereiškia) iš bendrų pažįstamų sužinojau jo telefono numerį ir jam parašiau siūlydama susitikti. Neįtikėtina, tačiau jis sutiko, o po to pats ėmė inicijuoti susitikimus, kurių metu sudaužė į šipulius mano susidarytus stereotipus ir atsiskleidė kaip be galo rūpestingas, atsakingas ir įdomus žmogus. Pirmą fizinį žingsnį link jo žengiau aš, tačiau tą pačią akimirką tai pažadino uraganą, ir mūsų fizinis gyvenimas buvo nuostabus; ir labai bijau, kad nuostabesnio jau niekada nebus.

  Esame gana skirtingų charakterių, todėl laikui bėgant ėmė rastis pykčiai ir aiškinimaisi. Ar dėl to kaltas amžius? Sakyčiau, kad ir taip, ir ne. Nesklandumai kildavo dėl didžiulių mūsų išsilavinimo ir auklėjimo skirtumų (pernelyg intensyviai grioviau ribas, kurias jis buvo saugiai aplink save apsibrėžęs), taip pat dėl svyruojančios mano nuotaikų kaitos (dažnai pagalvodavau, kad ši palaima anksčiau ar vėliau nutrūks, nes jis mane paliks, ir kad galbūt geriau išsiskirti anksčiau, kad vėliau būtų mažiau skausmo). Tačiau tuo pačiu metu dievinau jį, ir jei jis būtų turėjęs kokios nors patirties, būtų tai kiaurai permatęs, taip pat pasistengęs tam tikrus nesklandumus išspręsti. Tačiau galvodamas, jog santykiai turi klostytis savaime, kiekvieną menkiausią nesklandumą jis traktavo kaip požymį, jog tarp mūsų didėja praraja, ir nelabai stengdavosi jį spręsti; kad ir kiek vėliau stengiausi aš ir bandžiau kuo labiau prie jo prisitaikyti, jis viduje jau buvo priėmęs sprendimą. Galiausiai po gerų dviejų su puse metų draugystės išsiskyrėme.

  Na ir, viena vertus, dėl to tikrai kalta aš, nes pati buvau nemažo nesusipratimų kiekio iniciatorė, ir amžius čia įtakos neturėjo (kai kuriais atžvilgiais jis buvo daug brandesnis). Kita vertus, tai, kad buvau jam pirma mergina – o ir labai vyriškoje šeimoje jis buvo augęs) – neleido jam manęs suprasti ir jis net nesistengė to daryti (kas būtų labai padėję mūsų sėkmingiems santykiams).

  Jei reikėtų nuspręsti, ar gerai, ar blogai, kad su juo susidraugavau, net nežinau, ką atsakyčiau. Viena vertus, su juo išmokau be galo daug, ir patyriau nuostabių jausmų. man atrodo, buvome sukūrę kažką labai labai gražaus. Kita vertus, iki šiol, nors išsiskyrėme jau prieš du su puse metų (prieš tiek pat laiko, kiek su juo draugavome), praradusi savikontrolę kartais vis dar siuntinėju žinutes, siūlančias pabandyti iš naujo, rašydama, kad myliu.

  Kadangi tai buvo nuostabu, labai sunku tai pamiršti… Beje, tuo laikotarpiu, kai su juo draugavau, sutikau ir kitus nuostabius vaikinus (jokiu kitu gyvenimo laikotarpiu tokių nesutikau), kurie rodė be galo daug dėmesio ir… Manau, kad su jais santykiai būtų buvę susklostę daug sklandžiau, ypač su vienu, su kuriuo atrodėme idealiai tinkantys vienas kitam ir, jei nebūčiau jo atstūmusi, turbūt jau būtumėme sukūrė šeimą. Liūdna tos draugystės išdava ir ta, kad ir dabar, vos pradėjusi bendrauti su vaikinais, lyginu juos su juo – jaunatvišku, veržliu, nuostabiu; nors pati jau seniai nebesu nei jaunatviška, nei nuostabi… Na, vienatvė ir ašaros daro savo 😉

  Gal vėliau atrodys kitaip, bet dabar mūsų draugystę taip ir matau: kaip kažką, kas nuostabu, tačiau visgi pasmerkta nepereiti iki šeimyninio, savitarpio supratimą ir pasitikėjimą kuriančio lygio…

  Turbūt norėčiau nebūti jo sutikusi… Kita vertus, neįsivaizduoju, kokia tada dabar būčiau. Be visos tos laimės, pagarbos, meilės… Gal būčiau papuolusi ant kito vaikino, palikusio daug didesnį liūdesį širdyje, ar gal net likusi viena ir išprotėjusi. Gal net tas kitas nuostabus vaikinas, kuris rodė daug dėmesio (su kuriuo, kaip rašiau, idealiai atitikome), nebūtų jo rodęs, jei nebūčiau visa švytėjusi iš meilės. Kas žino 🙂

  Reply
 99. papasakosiu savo istorija.Man 39metai,susipazinau su 24metu vyruku,na tgarp musu atstumas 50kilometru,jis pas mane atvaziuodavo i savaite karta,bendravome 3menesius ,ir as ji isimylejau,as jam patinku,tik nezinau ar myli,tai dabar jau puse metu bendraujame, jis pradejo vengti manes,mano zinuciu ,skambuciu,nezinau kas nutiko,o visada dievogojosi,kaip as jam reikalingadeja,as maniau,kad jis nuosirdus…,o man skaudu,visa menesi neraso-neskambina,tai supratau,kad jis mane paliko,po gero menesio jis man paskambna,susirupines ir uzklause,gal as jau kita turiu,tikrai jo nesuprantu,dingsta ,po menesio jis vel manes iesko.Nezinau ka daryti,as manau jis su manimi zaidzia,o gal isbandymus kokius daro,mesciau ji,bet negaliu,as ji myliu.Noriu pasakyti,kad mano metu moteriai draugauti su jaunesniu yra ir pliusu ir minusu,sak reikia pasitiketi,kaip reikia pasitiketi,kai jis dingsta ,po laiko vel atsiranda,as ji meciau jau 4kartus,bet jis manes neplieka ramybeje,o man sirdy drasko,tikrai gailiuosi prasidejusi su jaunuoliu.Siaip tai nukentejau nuo jaunesnio vyruko antra syki,nuo pirmo draugo pinigine prasme,na as ji islaikiau,o nuo antro moraline prasme,taigi moterys,pagalvokite pries prasidedamos su jaunesniais.Bet ka daryti,kai esi tiek nukentejusi,o taves ,net netraukia mano amziaus vyrai,ir as vistiek nerimsiu ieskosiu jaunesnio,neziurint i tai ,kad nukentejau,manau yra ir protingu jaunu vyruku

  Reply

Leave a Comment