Vyresnė su jaunesniu

Vyresnė moteris, ištekanti už jaunesnio vyro – vis labiau paplitęs reiškinys. Kaip bebūtų, aplinkiniai dar vis dažnai stebisi išgirdę, kad dailiosios lyties atstovė už partnerį vyresnė 5 ar daugiau metų.

Nesvarbu, rūpi jums kitų nuomonė, ar ne – prieš sujungiant gyvenimą su gerokai jaunesniu vyru reikia viską kruopščiai apmąstyti. Pateikiame 7 svarbiausius dalykus.

1. Visuomenės faktorius

Nesvarbu, kaip stipriai progresuoja visuomenė, kaip beauga jos tolerancija – visada bus grupė tų, kurie nepritars tokiai santuokai. Gali tekti išgirsti dvejonių dėl jaunikio kėslų ir nuotakos jausmų. Jei esate iš tų žmonių, kurių laimei bene svarbiausia yra pritapimas, visuomenės palaikymas – gerai apsvarstykite savo prioritetus.

2. Brandos faktorius

Įrodyta, jog vyrai bręsta kiek lėčiau nei moterys, tad kai dailiosios lyties atstovė poroje yra jaunesnė, šie skirtumai tarsi susilygina. Tuo tarpu kai vyras yra jaunesnis, didelė tikimybė, kad jis gerokai mažiau subrendęs už mylimąją. Jums spręsti.

3. Suderinamumo faktorius

Suderinamumas ir amžius dažniausiai žengia koja kojon – panašaus amžiaus žmones sieja panašūs interesai. Pavyzdžiui, 28 metų vyras gali labai domėtis ekstremaliu sportu, tuo tarpu 35-erių moteriai tokie dalykai gali neberūpėti. Patarimas paprastas: jei draugaujate su jaunesniu vyru, prieš priimdamos rimtus sprendimus apsvarstykite, ar daug yra dalykų, patinkančių jums abiems, t.y. ar daug ką norėsite veikti drauge.

4. Draugų faktorius

Daugeliu atvejų, mūsų draugai yra panašaus amžiaus bei gyvenimo būdo. Draugaudama su jaunesniu vyru, nemažai laiko turėsite praleisti su šio jaunesniais draugais – šiems su vyresne moterimi bendrauti gali pasirodyti ne taip paprasta kaip jūsų mylimajam.

5. Pajamų klausimas

Jūsų, kaip vyresnės partnerės, karjera gali būti kur kas labiau pažengusi, t.y. jūsų pajamos – potencialiai viršijančios vyro. Žinoma, šiandien tai vis rečiau suprantama kaip problema, tačiau prieš priimant rimtus santykių sprendimus turėtumėte tuo įsitikinti.

6. Aplinkybės dėl vaikų

Vyresnės moters pažiūros į vaikus gali gerokai skirtis. Dažniausiai, sulaukę tam tikro amžiaus, dailiosios lyties atstovės nori kuo greičiau susilaukti atžalų, tuo tarpu jauno partnerio poreikiai – neretai kitokie. Moteris, jau turinti vaikų, gali daugiau atžalų nebenorėti, o vyro planai – priešingi. Juk dauguma žmonių anksčiau ar vėliau nori tapti tėvais.

Santuoka su jaunesniu vyru – drąsus ir ryžtingas žingsnis. Toks, kurio nedera žengti paskubomis… Apsvarstykite visus pavojus, pamąstykite, ar jūsų meilė pakankamai stipti visa tai atlaikyti. Jei taip – nepasiduokite aplinkinių įtakai ir mylėkite!

Comments are closed.