Santykiai su vyresniu vyru

Didelis amžiaus skirtumas santykiuose jau nieko nebestebina. Ar ir jums patinka vyras, kuris yra daug vyresnis už jus? Iki šiol bendraudavote tik su bendraamžiais, todėl labai jaudinatės dėl jūsų santykių? Pateikiame kelis patarimus, kaip elgtis, jei susitikinėjate su daug vyresniu vyru.

1. Stenkitės nekalbėti apie savo vaikystės prisiminimus. Nepasakokite jam, koks buvo jūsų mėgstamiausias animacinis filmukas, kai jums buvo penkeri. Apie tai nevertėtų kalbėti todėl, kad tuo metu greičiausiai jis jau studijavo universitete. Tokie pokalbiai tik išryškins jūsų amžiaus skirtumą ir gali priversti jūsų simpatiją jaustis nepatogiai. Kalbėkite apie dabar aktualius dalykus, juk dabar jūs abu suaugę.

2. Nesielkite taip, tarsi būtumėte jo dukra. Net jei pagal amžių jis ir tiktų jums į tėvus, vis dėlto jis nėra jūsų tėvas. Jei jūsų simpatija jau turi vaikų, stenkitės elgtis su jais kaip mama, o ne kaip sesuo, net jei jūsų amžius panašus. Taip pat neleiskite jam jums vadovauti, kaip jis tai daro savo vaikams, juk jūs – suaugusi moteris.

3. Siekite tų pačių tikslų. Įsitikinkite, kad jis nėra iš tų vyrukų, kuriems svarbu susitikinėti su jaunesne nei 30 metų moterimi ir kurie jas keičia kaip kojines. Aptarkite, ko jis tikisi iš jūsų santykių, pasakykite, ko tikitės jūs. Pasikalbėkite apie jūsų ateities planus – ar norite tuoktis, kada norite, jei norite, turėti vaikų, ir panašiai.

4. Būkite savimi, tik šiek tiek brandesnė. Žinoma, kai kalbame apie santykius, geriausias ir vienintelis receptas – būti savimi. Tačiau jūs taip pat turėtumėte suprasti, kad šis vyras yra brandus ir jam greičiausiai nepatiks spontaniški poelgiai ir dažni vakarėliai iki paryčių.