Kaip suprasti, ar vyras turi meilužę?

Pradėjo kitli įtarimai, kad vyras turi meilužę? Neturi konkrečių įrodymų? Mes, moterys, sugebame rasti įrodymų, kad vyras neištikimas net ten, kur niekas negalėtų pagalvoti. Pradedam ieškoti?

Visų pirma, labai svarbu bendrauti su vyru. Tai reikia daryti ne tik iškilus santuokos pavojui, bet ir visada – kiekvieną dieną. Ištikimas vyras nuoširdžiai bendrauja, neslepia jausmų, neaiškina, jog yra nuolat užsiėmęs ir randa laiko išklausyti net ir nenusisekusios istorijos apie batų pirkimą ar draugės gyvenimo peripetijas. Tačiau jei į santykius ateina trečias žmogus, viskas ima keistis. Vyras staiga atšąla, nebepraledžia tiek daug laiko kartu, nesišypso ir vengia bendrauti.

Štai keli patarimai, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį.

Jei jūsų vyras baigia kalbėti telefonu vos tik jums atėjus į kambarį, gali būti, jog jis nenori išsiduoti, jog bendrauja su kita moterimi. Tokiu atveju, nepradėkite rėkti, nesibarkite, o geriau paprašykite vyro, kad šis atneštų iš rūsio bulvių ar uogienės, o jūs, tuo metu, patikrinkite jo mobilųjį. Juk būtų kvaila, jei ištikimas vyras neštųsi telefoną kartu į rūsį, tiesa?

Jei jūsų vyras pakeitė visus socialinių tinklų ar elektroninio pašto slaptažodžius, gali būti, kad jis turi ką slėpti. Gal su nauja meile kaip tik ir susipažino internetu? Prie arbatos puodelio pasikalbėkite su vyru apie tai, tačiau nepamirškite, kad riksmai ir klyksmai gali tik išgąsdinti vyrą ir jis nebenorės nieko pasakoti. Šalti nervai ir pasitikėjimas savimi – tinkamiausias sprendimas.

Jei jūsų vyras nuolat būna irzlus, nebesikalba su jumis, nebepadaro kavos į lovą (nors darydavo tai anksčiau), nebesiūlo eiti kartu į kiną ar įmonės vakarėlius, tai gali būti įspėjamasis ženklas, kad kažkas santykiuose negerai. Kas? Gal atsirado kita moteris? O gal krizė darbe? Sužinosite tik pasikalbėjusi su juo. Atvirai ir nuoširdžiai.

Mielosios mūsų skaitytojos, kiekvienuose santykiuose ateina laikotarpis, kai reikia pradėti iš naujo kurstyti santykių kibirkštėlę, galvoti apie tai, kaip būtų galima viską pakeisti į gerąją pusę ir, svarbiausia, norėti tai padaryti. Juk net ir tobuliausi santykiai vieną dieną gali imti ir atšalti dėl nesėkmių darbuose ar sugedusio automobilio.

Mes, moterys, privalome kiekvieną dieną puoselėti santykius, išklausyti pavargusį vyrą ir atsiradus bent menkiausiai abejonės sėklytei, kalbėtis ir neleisti jai bujoti.

Tiesa, šis sakinukas galioja ir vyrams! Nes tik abipusė meilė gali padaryti mus laimingus.

Comments are closed.