Kai nepakanka to, ką turi

Dažniausiai mes užkariaujame trokštamą vaikiną ar merginą, tačiau visuomet dairomės į šalis, tikėdamiesi, jog iš už kampo išnirs princas ant balto žirgo arba sutiksime Paris Hilton ar Britni Spirs. Nereikia to neigti, mes niekuomet nepasitenkiname tuo, ką pasiekiame.

Darbe pasiekiame trokštamas aukštumas ir vis tiek stengiamės parodyti geriausias savo savybes, kad tik gautume aukštesnes pareigas ar užimtume aukštesnę padėtį visuomenėje.

Yra daugybė žmonių, kurie negali pakęsti vienatvės, kuriems nuolatos reikia vaikino ar merginos, mylimojo ar bent jau simpatiško žmogaus. Kodėl gi dauguma negali praleisti nė vienos dienos vienatvėje? Pradeda naujus santykius, nesusivokę savyje, buvusiuose santykiuose, negavę atsakymų į klausimus, kurie liko praeityje.

Nėra laiko analizuoti savo ir buvusių mylimųjų poelgius. Kam gaišti laiką kvailiems aptarinėjimams, juk diskotekoje galima susirasti naują gyvenimo partnerį. Praleisti su juo laisvalaikį ir patirti didžiulį malonumą. Visas malonumas tame, kad mes vaikomės naujų santykių, ne meilės, o pramogų.

Kokia gali būti meilė, jei naujo žmogaus griebiamės lyg šiaudo. Stengiamės mesti viską, ką turėjome, pamiršti senus santykius, palikti visą bagažą, kurį sukaupėme praeitame gyvenime. Šokame į išvažiuojantį traukinį ir tikimės, jog jis atveš mus į naują ir šviesų gyvenimą.

Dauguma jaunų vaikinų per daug lengvabūdiškai žiūri į rimtus santykius. Juos užmegzdami jie galvoja apie tai, jog visuomet galima išsiskirti ir susirasti naują mylimąją. Kuo blogas toks požiūris į “meilės žaidimus?” Gali būti, jog dauguma vaikinų tokiu būdu renkasi būsimą antrąją pusę. Arba bando suspėti visur ir sužinoti, kurios pasaulyje geriausios: blondinės, brunetės, Mergelės, Žuvys ar Svarstyklės. Variantų daug ir reikia pasirinkti įdomiausią ir tinkamiausią.

Merginos “meilės labirintuose” dar klastingesnės ir gudresnės, nors pačios juose pasiklysta ir negali pasirinkti tarp savo Tomų, Linų, Antanų. Šiandien daugybė merginų turi ne vieną, ne du, o tris ir daugiau vaikinų. Jei paklaustume, kam jai tiek vaikinų, ji pažiūrėtų į jus kaip į visišką neišmanėlį. Tomas vedasi į kiną, Linas nešioja ant rankų, o Antanas padovanojo didžiulį pliušinį meškiną. Kaipgi pasirinkti tarp jų? “Aš negaliu šiandien nuspręsti, ką man daryti. Pagalvosiu apie tai rytoj”, – tipiškas jaunos nerūpestingos merginos mąstymas. Kaip galima pasirinkti, jei jie visi simpatiški vaikinai ir skiria daug dėmesio.

Dauguma išauga iš tokių santykių, tačiau yra ir liūdnų pavyzdžių, kai aplink daugybė gerbėjų ar potencialių nuotakų, bet mes negalime rasti to vienintelio ir nepakartojamo mylimojo.

Kodėl dauguma nutrūkus rimtiems ryšiams pataria viską išnarstyti po kruopelę, o po to sudėti į vieną paveikslą? Tik tam, kad pažiūrėtume į viską iš šalies, padarytume tinkamas išvadas, suprastume, ką padarėme neteisingai. Suprastume, jog buvome neteisūs konkrečiose situacijose, pabandytume pasikeisti ir pradėtume naujus santykius būdami labiau patyrę, kad puoselėtume šiuos santykius ir vystytume juos taip, kaip norime.