Mama, aš išteku už užsieniečio…

Šįkart nusprendžiau pasigilinti į mūsų tinklapyje dar mažai analizuotą temą, kuri greitai taps labai aktuali, nes visai netrukus startuos tarptautinė DarniPora.lt versija. Šio straipsnio tikslas – padėti Jums įvertinti šeimos kūrimo su kitos kultūros žmogumi privalumus, iššūkius ir pavojus. Ieškodama informacijos interneto platybėse, buvau nustebusi, kiek daug egzistuoja tinklapių, siūlančių nuotakas iš skurdesnių pasaulio šalių prakutusiems europiečiams ar amerikiečiams. Bet apie viską iš pradžių.

Pradžia kaip pasakoj

Kaip prasideda tarptautiniai meilės romanai? Netikėtai, aistringai ir užburiančiai – kelionės, nuotykiai, dovanos – Jums gali atrodyti, kad susitikinėjate su geriausiu iš visų užsienio šalies tobulų vyrų/moterų įsikūnijimu. Čia slypi didelis pavojus, nes svarbu, kad konkrečiai giliai pažintumėte būtent tą žmogų, su kuriuo bendraujate, o ne tik automatiškai priskirtumėte jam stereotipines tam tikros kultūros vyrų/moterų savybes. Taip pat įvertinkite aplinkybes, kuriomis susipažinote, – jei tai buvo atostogų romanas, jis gali tiesiog išblėsti.

Kitas būdas susipažinti, žinoma, – internetas. Bet nepakanka laiškų ir skambučių – prieš prisiimdami rimtesnius įsipareigojimas būtinai pasistenkite žmogų, jo šeimą ir kultūrą kuo labiau pažinti asmeniškai.

Einant drauge, visos kliūtys įveikiamos

Kiekvienuose san ntykiuose, nesvarbu, ar kalbama apie tos pačios, ar apie skirtingų šalių gyventojus, svarbiausia yra bendravimas. Tai raktas į tarpusavio supratimą, todėl iš tiesų sunku įsivaizduoti darną, pavyzdžiui, amerikiečio ir angliškai vos kelias frazes mokančios rusės poroje.

Kitas kritinis veiksnys yra kultūrų papročiai, gyv

venimo būdas, socialinių vaidmenų skirtumai. Prieš tuokiantis svarbu iki galo išsiaiškinti, ko tikitės vienas iš kito, nes kai kuriose šalyse savaime suprantami dalykai kitose gali atrodyti nepriimtini. Pavyzdžiui, ne visur normalu, kad moteris siektų karjeros, todėl po vedybų galite atsidurti uždaryta virtuvėje. Taip pat labai skiriasi bendravimas tarp giminių: Jums gal užtenka porą kartų metuose aplankyti močiutę, o sutuoktinio šeimoje vaikai nuolat rūpinasi pagyvenusiais tėvais. Dar teks užsitarnauti abiejų pusių artimųjų pritarimą, ištverti apkalbas, kurios neišvengiamai kils, bei peršokti kitas kliūtis. Visa tai galima įveikti tik pasitelkiant tarpusavio pasitikėjimą, pagarbą ir supratimą. Poros dalinimasis sunkumais bei baimėmis, susijusiais su kuriama šeima, padės nesijausti izoliuotais svetimoje vietoje.

Kai prasideda praktinės problemos.

Kurioje šalyje gyventi? Paprastai dėl profesinių galimybių įsikuriama vyro šalyje, tačiau būtų lab bai gerai kurį laiką pagyventi ir žmonos gimtinėje, kad jis geriau pažintų partnerės tautos kultūrą ir visuomenę.

Susilaukus vaikų iškyla nauji klausimai. Kokia kalba jie kalbės, kokie bus jų tikėjimas, tautybė? Kaip šeimoje bus švenčiamos religinės šventės, jei tėvų tikėjimas skiriasi? Čia teks pasitelkti kūrybingumą ir atrasti unikalų būdą paminėti tiek vienas, tiek kitas šventes arba ieškoti kompromisų ir vienais metais švęsti vienaip, kitais – kitaip. Svarbiausia pagarba sutuoktinio tikėjimui bei geranoriškumas stengiantis pažinti jo religiją.

Kas skyrybų atveju bus su vaikais? Žmona, gyv

venanti vyro šalyje ir nesusipažinusi su tos šalies teisine sistema, gali būti priversta vaikus atiduoti auginti tėvui. Tokie atvejai pastaruoju metu garsiai nuskambėjo ir Lietuvos žiniasklaidoje.

Nesitikėkite, kad bus lengva.

Jei vis tik nusprendėte tekėti/vesti už užsieniečio/užsienietę ir persikelti gyventi į kitą šalį, būkite pirmiausiai patys sau atviri realistai. Ar esate tvirtai pasiryžę atsisakyti karjeros ir pradėti siekti profesinio pripažinimo kitoje šalyje nuo pat pradžių? Ar tikrai norite keisti gyvenamąją vietą? Ar esate pasiryžę savo gimines ir draugus lankyti tik kartais per atostogas bei šventes? Ar nuo santuokos su užsieniečiu neatbaidys daugybė oficialių procedūrų ir popierių tvarkymų?

Žmonės yra taip sutverti, kad pastovūs įpročiai tampa jų gyvenimo ašimi, o tokie staigūs sukrėtimai, kaip išvykimas gyventi naujoje šeimoje kitoje kultūroje, tampa sunkiu, ne kiekvienam pakeliamu išbandymu. Prisitaikyti bus lengviau, jei turėsite kažką savo, pavyzdžiui, hobį, kurio neatsisakysite net vykstant tokiems dideliems gyvenimo pasikeitimas. Nepamirškite, kad esate tik žmonės: leiskite sau išsigąsti ir ilgėtis namų, nusiteikite ilgam streso laikotarpiui, – nes kad ir kokie stiprūs bebūtumėt, santuoka su užsieniečiu privers Jus dvejoti. Praeis ne vieneri metai, kol susirasite naujų draugų ir galėsite šalį, į kurią persikelsite, vadinti namais.

Stereotipai: jauna ilgakojė rusė ir aptukęs pinigingas amerikietis

Grįžtant prie to, nuo ko pradėjau, naršant internete susidarė įspūdis, kad vienas aktualiausių tarptautinių paž

žinčių klausimų šiuo metu yra santuokos tarp merginų iš Rytų Europos ar Rusijos ir turtingųjų pasaulio šalių piliečių. Į tokias poras paprastai žiūrima neigiamai ir ne be priežasčių: ištekėti už pasiturinčio užsieniečio dažniausiai veržiasi moterys, turinčios psichologinių problemų, užaugusios problematiškose šeimose, nusivylusios santykiais su bendrataučiais vyrais, turinčios finansinių sunkumų bei nebesitikinčios rasti tinkamo vyro tėvynėje. Tačiau šių merginų viltys dažnai pasmerktos žlugti. Kodėl normalus vyras ieško žmonos iš skurdžios šalies? Gal jam tereikia sekso vergės ir tarnaitės. Gal jis nesugeba užmegzti santykių su lygiavertėmis tautietėmis. Gal todėl tarptautinės santuokos išyra dažniau už kitas.

Pabaigai linkėčiau nepamiršti, kad vis tik tuokiasi ne du skirtingų šalių piliečiai, o du ŽMONĖS. Todėl svarbiau už visus išvardintus dalykus yra jų asmeninės savybės. Sėkmės ieškant poros po visą pasaulį!

0 thoughts on “Mama, aš išteku už užsieniečio…”

 1. 🙂

  Šaunuolė straipsnio autorė – tokių žinių reikia taipogi 😉 🙂

  Kai skiriasi žmonių temperamentas – visada lengviau tam, kurio aukštesnis.

  SNOBIŠKAS POŽIŪRIS
  Vakarietis ieško ramios, mažai kaprizingos, akių nedrąskančios gražuolės, kurią galėtų mylėti kaip lėlę barbę… žinoma ir ja puikuotis 🙂
  Rytietė ieško savojo princo, kuris yra pasiturintis, su kuriuo saugu finansiniu požiūriu (ir, žinoma, vyro “badas” bet kuriuo atveju bus ne toks didelis vakaruose, kaip merginos – rytuose..) – ir dar jeigu jis tvarkingas, be psichologinių traumų ir panašiai – tai išvis puiku.

  Sunku man rasti ROMATIŠKĄ ar kokį kitokį… Gal kas padėsite?

  Ačiū 🙂

  Reply
 2. Is viso straipsnio labiausiai pritariu paskutinei pastraipai. Manau, jeigu du zmones nusprendzia susieti savo gyvenimus, pirmiausia jie turi pagalvoti apie tai, kad tures pratintis buti vienas su kitu, ir kad vien meiles be pastangu neuzteks…

  Reply
 3. Pritariu Monikai. Seimos kurimas – tai didelis darbas, ir jei reikia iveikti ne tik asmenybiu skirtumus, bet ir kulturinius, ir socialinio gyvenimo, dar ir sunkus. Senais laikais (mano promociute) sakydavo – oi, vaikeli, sunkus gyvenimas, jei jaunoji toli nuteka, pvz, is aukstaiciu i Zemaitija :-). Gyvenimas ir supratimas kitoks ten… 🙂 Zinoma, mylint viskas i manoma, jei to nori ir siekia abu.

  Reply
 4. Remigijau, temperamentai nebūna aukštesni ir žemesni, tik ugningesni ir ramesni 😉

  O tas snobiškas požiūris ne iš piršto laužtas. Bet kiekvienoje tendencijoje būna išimčių. Romantiškos tarptautinės meilės juk irgi nutinka, tiesiog joms tenka daugiau išbandymų nei kitoms.

  Reply
 5. Monika, Vilma, matyt ruošiantis santuokai, kai žmonės skirtingų tautybių, jų meilė karščiau liepsnoja, jei įveikia daugiau išbandymų nei kitos sužadėtuvės 😉 Čia, žinoma, kalbant ne apie santuokas iš išskaičiavimo.

  Reply
 6. Tokio niekalo senai neskaičiau. :):) Ir tas straipsinis parašytas 2008 metais??? Autore, galiu argumentuotai sukritikuoti vos ne 70 proc.jūsų teiginių -komentaras bus per ilgas, o už jį autorinių nemoka. Tik rekomenduoju -žvelkit plačiau ir jeigu jau paliečiat šitą temą – bent jau pasidomėkit giliau apie ką rašot. Dešimtys (jau net nebesuskaičuoju kiek asnemiškai pažįstu arba žinau) jeigu jau ne šimtai ar daugiau merginų, ištekėjusių už užsieniečių yra super laimingos. Tik bėda, kad tie šimtai laimingų istorijų yra visiškai žiauriai nuobodžios žurnalistams, užtant kokia viena nelaiminga istorija nuskamba kaip kažkas tokio:)/

  Reply
 7. Buvau ir oficialiai dar esu (issiskirt dar sudetingiau nei susituokt) istekejusi uz uzsieniecio.
  Galiu pasakyti is savo ir pazistamu patirties, merginos beveik visada teka uz uzsieniecio del kazkokio isskaiciavimo-pinigu .. , uzsienieciai vyrai – kad turetu salia saves zmona miela gera paklusnia.
  Ju moterys dazniausiai gyvena vienos ,yra finansiskai nepriklausomos , siekiancios karjeros ,ir tuokiasi tikrai retai.
  Trumpai tariant , teketi uz uzsieniecio nepatarciau net savo priesei..Skiriasi absoliuciai viskas ..po keliu men. norisi begt .. Teko pazinti ir keleta seimu tarptautiniu mazai ju islieka kartu ilgesni laika.Ir kvailai masto merginos galvodamos , kad susituoke susikraus turtus ..uzsienieciai apsidraudzia ..jei nori turtingo geriau ieskokis savo saly.

  Reply
 8. Tik dabar perskaiciau pries mane rasiusios Vaidos komentara.
  Isties visos jos sako , jog yra super laimingos, apie mane taip pat taip galvojo , deja is tikruju tai retas atvejis .. Skiriasi mentalitetas , poziuriai , psichologiskai yra sunkiau pazinti uzsienieti ,todel jaustis ,, super laimingai” praktiskai neimanoma , nebent trumpai …, nors kitiems atrodai tikrai laiminga.

  Reply
 9. Vaida, o man būtų įdomu išgirsti Jūsų kritiką išsamiau. Žinau, kad yra daug laimingų porų, pati pažįstų į Skandinaviją sėkmingai nutekėjusių lietuvaičių, kurios ten ir gražiomis laikomos (ne taip kaip Lietuvoj), ir tie vyrai jų vaikus kaip savus myli ir augina. Bet straipsnio tikslas – įspėti apie pavojus ir aplinkybes, į kurias reiktų atsižvelgti kiriant šeimą būtent su užsieniečiu.

  Reply
 10. Audra, manau nereikia pulti į kraštutinumus, ginčijantis laimingos ar nelaimingos 😉 Kiekviena šeima skirtinga, visaip būna. Gaila, kad Jums nesusiklostė…

  O Jūsų mintys apie materialinį išskaičiavimą ir vyro norą turėti paklusnią žmoną, manau, atspindi didesnę dalį santuokų realybės. Aš tikrai pakraupau, kai pamačiau, kokiais mastais veikia tinklapiai, siūlantys žmonas iš Rusijos ir kitų skurdesnių šalių…

  Audra, gal galėtumėte papasakoti daugiau, kodėl ištekėjote už užsieniečio, kaip prasidėjo Jūsų draugystė?

  Reply
 11. O aš turbūt niekada netekėčiau už užsieniečio. Gal tai mano asmeninės problemos, bet bendravimas su kitataučiu ne mano gimtąja kalba ir kai jaučiasi, kad jo kitoks pasaulio suvokimas, manęs per daug nežavi.

  Reply
 12. Mano draugas išvažiavo dirbti į Angliją, sutiko ten juodaodę merginą, kilusią iš Afrikos, ir sukūrė šeima. Labai laimingi, augina gražų vaikutį. Jų tarptautinė santuoka tikrai pasisekė.

  Reply
 13. Nenoreciau placiai apie tai pasakoti , man tai liko skaudziausias gyvenimo patyrimas.
  Prasidejo viskas nuostabiai graziai man viesint toje salyje .Viskas vyko spontaniskai .., atrode , jog isimylejau ,atradau aukso gabala ir skrajojau padebesiais..Susituokiau po keliu savaiciu..Po to praregejau ir issigandau..
  Istekejau del geresnio gyvenimo , pinigu ..Viska ir gavau , bet laimingesne del to nepasijutau.., bent psichologiskai dabar jauciuos visai suzlugdyta.
  Uzsienieciai galbut nelinke taip greitai atsisakyti to ka gavo ..
  Tikrai patarciau kiekvienai merginai gerai pamastyti pries istekant uz uzsieniecio. Nors jie ir europieciai -jie kitokie ..Ju kitoks poziuris i daugeli dalyku..Mes daugeliui ju esame prekes , kurias jie nusiperka pigiau ar brangiau .., ir po to taip lengvai nepaleidzia.

  Reply
 14. Audra, man asmeniškai sunku įsivaizduoti, kaip gali taip galva apsisukti, kad po kelių savaičių ištekėčiau…

  Reply
 15. As manau ,kad gali galva apsisukti, man panasiai buvo tik ne su uzsienieciu. Susituokem po 5 dienu , po 4 men. issiskyrem:) Dabar net juokinga prisiminti, ir pati nesuprantu, kodel tai dariau. Tai galbut nutinka spontaniskiems zmonems per daug negalvojantiems apie pasekmes.

  Reply
 16. O_O Gretut – normaliai. Aš vyras kaltinamas dėl “skubėjimo” tačiau, iki tokio lygio man dar koks du šimtai metų darbo 😀

  Reply
 17. Skaitant jusu laiskus ir juokas ima, ir verkti norisi. Zinoma jei jus is isskaiciavimo vyro uzsieniecio ieskosit ir galvosit, kad jis turtus sukraus, tai neverskit bedos ant kito mastymo, tautybes ar dar ko nors. As pati dievagojausi niekada gyvenime nevaziuoti uzdarbiauti i uzsieni, isvaziavau ir gyvenu jau astunti metai. Todel galiu pasakyti pinigai uzsienyje neauga ant medziu, lobiu issikasti negali, todel jei ieskosit rimto partnerio, tai ir rasit. Jei ieskosit rojaus ir pinigu maiso, irgi gausit, bet paskui neverkit, kad jus isnaudoja. Pagyvenkit uzsienyje ant savo uzpakalio, tai ir zinosit, kad tie vyrai, kurie isnaudoja turtu ieskotoju, gerai daro.
  Vyrai uzsienyje irgi turi jausmus, jie irgi nori silumos, supratimo. Taigi ka duosi, ta ir gausi. Nors zinoma visokiu yra, kaip ir Lietuvoje.

  Reply
 18. Asta, manau, kad apie moteris, įsikūrusias užsienyje ir ten dirbančias, gyvenančias jau nelabai galima kalbėti kaip apie besituokiančias su užsieničiais, nes jos ir pačios jau tampa užsienietėmis.

  Reply
 19. pats kvailiausias būdas susikrauti daug pinigėlių-ištekėti dėl pinigų,turtų…ir nesvarbu kas tas piniguočius:lietuvis,rusas,arabas at kitos tautybės vyras.Paskui pačios verkia,bėga pagalbos ieškoti į ambasadas,televizijas ir visas teisėsaugos instancijas…ir visa laimė kad gyvos lieka sugalvojusios skirtis,o kiek tokių jau nebėra…žiauru,bet tokia realybė.

  Reply
 20. nemanau, jog yra blogai tekėti už užsieniečio, be abejo reikia nusiteikti įrodyti visam pasauliui, kad teki ne dėl išskaičiavimų, nusiteikti, kad bus žvelgiama į tave kaip į antrarūšę ( nes kaip bebūtų liūdna, Rytų europos merginos jau stipriai pagarsėję kaip lengvų pinigų medžiotojos)…bet ką daryti, kai nėra kito pasirinkimo ( nors ir labai norisi lietuviškų vaikučių 🙂 )? susirasti Lietuvoje sau lygų vyrą, kai esi nepriklausoma,apsirūpinusi ir neduok die dar turi kažkiek košės galvoje- viena vargo vakarienė.

  Reply
 21. sveiki mano draugas yra kitos tautos kitu paprociu kito tikejimo bet mum tai netrukdo mes mylim vienas kita gerbiam kiekvieno paprocius sventes svenciam ir jo ir mano ir dziaugemes turint vienas kita buvo daug kliuciu musu santykiu pradzioje bet mes abu viska istverem ir esam laimingi

  Reply
 22. Šaunuolė straipsnio autorė – tokių žinių reikia taipogi

  Kai skiriasi žmonių temperamentas – visada lengviau tam, kurio aukštesnis.

  SNOBIŠKAS POŽIŪRIS
  Vakarietis ieško ramios, mažai kaprizingos, akių nedrąskančios gražuolės, kurią galėtų mylėti kaip lėlę barbę… žinoma ir ja puikuotis
  Rytietė ieško savojo princo, kuris yra pasiturintis, su kuriuo saugu finansiniu požiūriu (ir, žinoma, vyro “badas” bet kuriuo atveju bus ne toks didelis vakaruose, kaip merginos – rytuose..) – ir dar jeigu jis tvarkingas, be psichologinių traumų ir panašiai – tai išvis puiku.

  Sunku man rasti ROMATIŠKĄ ar kokį kitokį… Gal kas padėsite?

  Ačiū

  idijotiskas poziuris i skirtingus zmones…kiek tokiu bandymu buvo tik keletas laimingi. o daugu,ma draskosi per tesmus ir televizijas idarbina kol atsikariauja vaikus…kam reikia nuotykiu varykit…. paskui galesit prasikeikti…

  Reply
 23. o koidel isteketi uz uzsieniecio- reiskia isteketi i turtingesne sali?.. 🙂 as Anglijoje susipazinau su ukrainieciu, 3m pagyvene jo noru, mano nelabai (va cia ir paslydau, na, bet buvau silpnavale geltonsnape, pirmakart patyrus meile…) isvaziavome gyventi i Ukraina. dar 2m vazinejau baigti universiteta Lietuvoje, po to jau 2m, grizus nescia, pastoviai ten gyvenau. ir ojojoj, kaip atsiskleide visai kitoks zmogus: savam vandeny zuvis, matyt, tikrai geriausiai jaucias… o gal ir kiti dalykai, kaip sako, po treju metu praeina aklasis isimylejimas, prasideda tikrosios meiles kurimas, kas yra sunkokas darbas. nebuvau aukselis, bet nejaust pakankamai demesio is zmogaus, del kurio viska ir visus palikus, ismokusi ukrainieciu kalba, atvaziavau gyvent i jo sali… mintis, jog reikia meiluzio ieskotis, vare is proto – tai ne man! oi daug visk obuvo mano viduje, ritausi i bedugne, gerai, kad taip susikloste, jog grizus tevu aplankyti i LT jis nevaziavo, o dar kai kurios isaiskejusios aplinkybes del vaiko netikusio Ukrainoj gydymo man padejo priimti tvirta sprendima – negriztu. dar labiau nusivaziavau psichologiskai, per tai ir fiziskai, nes reikejo daug baimiu isgyvent “kad tik nebutu kaip Renau… kad neatimtu mano vaikucio…” pfju, na, ka darysi, cia jau mano artimuju palaikymo stoka.
  betgi turbut ti kdaugiau ir daugiau dabar bus tu santuoku su uzsienieciais. cia kaip kokia mados banga, kad ir kaip kvailai skambetu – uzejo ir nieko nebepadarysi…

  Reply
 24. visos cia pasiskelbusios ir nusivylusios savo santuoka su uzsienieciu, nuotakos, pasakojancios savo istorijas su “blogaisiais uzsienieciais” akivaizdziai ivardija problemas, del ko santuoka nuejo suniui ant uodegos…
  sugalvok tu man isteket po 2 savaiciu.. tai galejo baigtis nuostabiu atostogu romanu, taip turbut ir turejo pasibaigti.. bet cia gi vel pinigu kvapas susuko merguzelei galva :)) (tai ir sakyk, kad ne uzsienietis blogas, o as visiskai kvaila)
  DI pagal mane turbut irgi retai kalbejosi su savo vyru apie tai kas kam patinka ir kas ko nori..
  taigi mano nuomone butu tokia, ne uzsienietis kaltas, o nesugebejimas bendraut, susikalbet, suprast vienas kita, GERBTI.
  as su savo uzsienieciu planuojam vestuves po 6 metu draugystes. pirsos jis man 3 kartus, tol kol nebuvau tam pasiruosus nepuoliau ir nesvaigau.. baigiau 2 universitetus, pagyvenom kartu, issiaiskinom vienas kito prioritetus pomegius..per tuos metus apsitrynem ir del buitiniu dalyku, maciau ji visoki, kaip ir jis mane liudna, pikta, linksma, susirupinusia..oi kiek visko buvo per tuos sesis metus(ir esu tikra, kad dar tiek pat daug visko bus), bet butent tai ir ismoke gerbti zmogu esanti salia, ji suprasti..ir tada jau myleti, nes pirmieji menesiai ir pirmieji isgyvenimai, tai dar ne meile, meile apima kur kas daugiau.. na cia daug galima apie tai kalbeti. esme tame, kad kiekvienas esam savo gyvenimu seimininkai..ir jei noredama gero gyvenimo pasirinksi lengvesni kelia, tai to gero gyvenimo ir nebus..
  o del straipsnio visiskai pritariu Vaidai, teisingai pastebeta!

  Reply
 25. nera ugnies be dumu.toke patarle,jai pradetume klausytis kokios problemos lietuviskose seimuose ju maziau nepasirodytu nei susituokus su uzsienieciu.11 metu givenu uzsienije skirtingoje kulturoje(neistekejus).kad ir ne santuokoje,bet ir pagyventi susimetus pakanka pamatyti ta paty ka ir santuokoje.tai ar tu susituoksi po 2 savaiciu ar po 6 metu tas pats taves laukia.ta pati kelione pazinimo link.kai 2 sielos pajunta kad viena kita traukia tai puiku.na del pinigu ce niekas nepasakys kuris isties nepakliuvo i toke situacija,viena pasakysiu kad ir lietuviai vyrai ziuri ka pana baigus ka turi ka tevai jos duos ,netgi po siai dienai is senoves kiles “kraicio kaupimas” parodo realybe,vat uzsienieciams kraitis ira tai kiti dalykai ne materialus tai-moteriskumas,svelnumas,rupestis ir visos kitos dvasines zmogaus savybes,daugelis pietieciu tiki nuo senoves jog jai neturi pinigu turtu tai negali ispidyti moters svajoniu,pvz.arabu kulturoje jai nepildai kiekvieno zmonos uzgaideles tu ne vyras.jai zmona uzsigeis porche auto jai bus is kart patiekiama ant lekstutes, aaa..o paklausit del tos burkos nu tai as ja mielai pati nesiociau man svarbu tik kad mano mylimasis mane graze matytu o ne peneciau kitu alkanu vyru vaizduote,kad jie paskui pirmai progai nusi…hhhmm.tai va o apie link amerikos ir centrines viskas venuodai reikia geros psichologikos nustatyti koks vyras bus uztenka uzduoti 10 klausimu suktu ir matysi kas per paukstukas,dar pasidometi vaikyste ,tevais ,giminemis ir matai koky gauti,ka ten tasysies 10 metu susimetus,nes kai zine moteru nesantuokinio amziaus daugiau nei vyru,o su kiekvienais metais konkurentes jaunos grazios panos stoja pries viresnes,ce sakau ne del pavydo,bet realybe.pati susikroviau turto dirbdama kaip juodas jautis tikrai nelauksiu kokio lietuvio kuris mane uz tai ves,bet nutekesiu sau lygiu uzsienieciu o gal net ir turtingesnio,juk turtas tai issilavinimo pozymis ir protingu zmoniu bruozas juk kiekviena moteris nori kad jos vaikai paveldetu toky bruoza-nora lavintis,o ne gatvemis slaistytis.ps.sorri uz gramatines klaidas.sekmes tik dvi mylincios sirdys gali nugaleti kulturos, parociu,religijos barjerus.panos paskaitykit knyga “kaip isteketi uz savo svajoniu vyro”

  Reply
 26. kas ten rase kad vaikus atema uzsienieciai? jus pasiziurekit kas lietuvoj darosi nereikes nieko..uztenka mano seimoj tevas vaikus dalino,per teisma ir laimejo,likau be seses.lietuvoi ne vienas vyras teisesi vaikus smeize moteri,kad tik elementu nemoketi paskui tuos vaikus savo motinai nutrenke arba pameta atgal vaiku motinai,vos teisesaugai pasidomejus vel pasiglemze vaika.jau kas lietuvoj daros tai jokiok kitoj valstybej nemaciau,va ten tai isskaicevimas…nu virsune kai bernas ziuri ka panele turi,is savo patirties zinau..kadaise kaimo ubagele buvau,vaikinai stumde pirstais bade,spjaudesi ant mane,nes lusnele stovejo,o dabar kai idygo pilis tai atsiginti jaunikiais neimanoma .pfftu pfftu…aciu nereikia man lietuvos bernelio.ko jie skundziasi kad panos uz uzsienieciu teka,juk isteka tos kur milijonu nevarto,jom tokios nereikalingos,kam jiems tos svelnios paklusnios nuosirdzios lietuvaites jai jos be turtu.

  Reply
 27. Aš nematau jokio skirtumo ar lietuvis ar užsienietis, myli ne tautybę, bet patį žmogų. Man pavyzdžiui gražūs kai kurie uzsieniečiai, nes jie daugiau demesio skiria savo isvaizdai, tai jie ir malonesni uz lietuvius, kurie vis dar nepribrendo sakyti tokiu zodžiu kaip ” be taves nebusiu laimingas” arba “man reikia tavęs mieloji” ir isvis visos mes skirtingos …. as pvz niekada netekeciau vien tik del pinigu uz kitataucio nu apsurdas, visu pirma reikia laiko pazinti zmogų pabūti jo aplinkoje, supažindint su savo seima, o ne griuti y lova ir tuoktis uz 2 sav nu baisu ka as zn del to lietuvele musu ir pagarsejusi barakudomis :/ kaip mes dabar peikiame uzsieniecius taip greitai jie musu pasileidusias merguzeles prades peikt 😀

  Reply
 28. Visur yra zmoniu ir kvailiu. Lietuvoje, deja, is tikruju yra didziule beda su vyrais, nemoka jie moteru gerbti ir jomis rupintis, geria lietuviai labai daug ir siaip moteru graziu per daug taip, kad istikimais jie niekada nebuna. As jau 5 metai gyvenu Anglijoje su uzsenieciu ir galiu palinketi kiekvienai tokio gyvenimo! Mane girdi, gerbia, pasitiki, ant ranku nesioja! jis yra mano geriausiais draugas ir partneris visame kame.
  Meile mus uzklumpa keisciausiu metu, tada kai maziausiai to tikiesi, ir koks skirtumas kokia kalba ji kalba ar kokios ji spalvos.

  Reply

Leave a Comment