Intymios pamokos: kaip bučiuoti vyrą?

Kas gi nemėgsta bučiuotis? Tikriausiai sutiksite, kad tai vienas maloniausių būdų parodyti meilę antrajai pusei. Tiesa, bučinių gali būti pačių įvairiausių. Kaip manote, kokie bučiniai labiausiai patinka vyrams?

Nėra abejonės, kad saldžius bučinius dievina ne tik moterys, bet ir vyrai. Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pataria, į ką atkreipti dėmesį bučiuojant mylimąjį, kad šis jus įsimylėtų iš naujo…

Atsipalaiduokite. Net mažiausia įtampa gali sugadinti bet kokį bučinį, todėl labai svarbu mokėti atsipalaiduoti. Neskubėkite, lūpomis švelniai palieskite jo lūpas, skruostą, kaklą… Stebėkite partnerio reakciją. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis elgiasi – mėgaujasi jūsų bučiniu ar bando perimti iniciatyvą. Jei jis mėgaujasi bučiniu, tęskite. Jei jis bando perimti iniciatyvą, leiskite jam tai padaryti. Bučinys yra tarsi šokis – vienas partneris turi vesti, o kitas atsakyti į jo judesius. Leiskite mylimajam pasirinkti, kurioje pozicijoje jis norėtų būti.

Stenkitės apie nieką negalvoti. Yra daugybė dalykų, dėl kurių moterys nerimauja tuomet, kai bučiuojasi: burnos kvapas, ar jam patinka šis bučinys, ar ji viską daro teisingai… Dėl vienų iš jų jos nerimauja pagrįstai, dėl kitų – ne. Bet kuriuo atveju jūsų bučinys bus kur kas saldesnis, jei apie nieką negalvosite, o tiesiog mėgausitės. Leiskite sau bent akimirkai pamiršti viską pasaulyje.

Išsiaiškinkite, kas jam patinka. Bučinių gali būti pačių įvairiausių, tad kaip žinoti, kuris labiausiai patiktų jūsų antrajai pusei? Paprasčiausias būdas tai išsiaiškinti yra tiesiog paklausti mylimojo, kokie bučiniai jam patinka labiausiai. Jei jis išsisuks nuo atsakymo arba vis dėlto neišdrįsite jo paklausti, drąsiai galite mėgautis šiais bučiniais – jam tikrai patiks:

Bučinys švelniai kandžiojant lūpas. Neabejotinai šis bučinys užimtų pirmąją vietą daugelio vyrų mėgstamiausių bučinių sąraše. Šis bučinys leidžia vyrams suprasti, kad jūs šįvakar labai aistringai nusiteikusi, ir tai, žinoma, jiems patinka. Vyrus įaudrina mintis, kad jei jau pradėjote meilės žaidimus tokiu karštu bučiniu, tuomet kuo baigsite?

Niekada taip nesibučiavote? Nepanikuokite, tokio bučinio technikos išmokti nėra labai sudėtinga. Tiesiog bučiuokite mylimąjį į lūpas ir tuo pat metu švelniai kandžiokite viršutinę ir apatinę lūpą pakaitomis. Tik per daug neįsiaudrinkite – jei įkasite per stipriai, vargu, ar jis kada nors norės pakartoti šį bučinį. Bet kuriuo atveju pamėginti tikrai verta – galbūt ir jums šis bučinys taps vienu mėgstamiausiu.

Bučinys sekso viduryje. Tai toks bučinys, kai mylėdamiesi netikėtai imate ir pabučiuojate savo partnerį. Šis bučinys gali trukti vos kelias sekundes ar net kelias minutes. Kodėl vyrams tai patinka? Priežastis labai paprasta – šiuo bučiniu paįvairinamas seksas yra kur kas romantiškesnis ir jausmingesnis. Tik nemanykite, kad visiems vyrams nepatinka jausmingas seksas. Daugelis jų šį faktą tiesiog nutyli.

Netikėtas, kuklus bučinys. Tai įprastas bučinys į lūpas, skruostą ar bet kur kitur. Svarbiausia prieiti ir pabučiuoti tuomet, kai jūsų mylimasis mažiausiai to tikisi. Toks bučinys neturi trukti ilgai ir kartotis per dažnai. Kodėl netikėtas, kuklus bučinys patenka į maloniausiųjų sąrašą? Jis nėra per daug jausmingas, tačiau juo moteris parodo švelnumą, o ši moteriška savybė žavi daugelį vyrų. Be to, net ir toks nekaltas bučinys padeda pajausti mylimosios artumą, užuosti jos kūno kvapą, tad bent kartais savo partnerį pamaloninkite tokiu bučiniu.

Prancūziškas bučinys. Tikriausiai puikiai žinote, kaip turi atrodyti toks bučinys. Tai neabejotinai yra vienas populiariausių ir seksualiausių bučinių, žadinančių aistrą. Geras prancūziškas bučinys yra toks pats intymus kaip ir seksas, galbūt todėl jis yra toks saldus. Nėra abejonės, kad šis bučinys nepaprastai aistringas ir tikrai patiks jūsų antrajai pusei.

Comments are closed.