Kas gali padėti atgaivinti santykius?

Santykius “atgaivina” romantika – vakarienė prie žvakių, netikėtos dovanos ir panašiai. Bet Jūsų draugė jau gali norėti ne būtinai romantikos. Jai gali trūkti visai ko kito. Todėl tiktų su ja aptarti jūsų santykių perspektyvas.

8 thoughts on “Kas gali padėti atgaivinti santykius?”

 1. deimantai atgaivina draugyste,ypac jai merginai dovanoji! kuo didesnis brilijantas tuo didesne tikimybe kad ji bus su tavim. juk jos visos isalkusios barakudos. juk vyrams grazios moters reike! o joms turtu ir garbes.

  Reply
 2. Moteris šalia vyro turi jaustis pati geriausia ir gražiausia, o šiaip manau, kad jei vyras nori gali suvylioti bet kurią moterį

  Reply
 3. neaiski situacija,kaip ,kas,kame.Ir patarti sunku kai nezinai tikros priezasties,kaip paslijo tie santikiai jusu.jei ji skirta tau tai visks turetu po tavo pokalbio aisku su ja pasikeisti arba i gera puse arba,teks…Daug priklauso nuo zmoniu isprusimo,supratingumo vienas kito,ir svarbu kuom taip ar iskaudinai ar izeidei kad jusu santikiai paslijo.jei lanai brangus zmogus tai reikia kiekviena smulkmena gerai apgalvoti kaip reiketu siuo atveju pasielgti.Ir cia tikrai jokiu patarimu nereikia ieskoti darykite taip ka jaucia ir sako sirdis.Sekmes!

  Reply
 4. Jei tai tik dėmesio stoka, viską paprastą išspręst: gėlės, šokoladas, masažas, išplautos lėkštės, ilgi pasivaikščiojimai parke, paroda ar teatras, pokalbiai neutralioj aplinkoj prie kavos ar arbatos puodelio. Tačiau, jei tai ne tik dėl dėmesio stokos, o kaltas ir noras “rimtesnio” santykio su žmogumi – įkliuvai! Teks susivokti ar tai tikrai ta moteris, su kuria nori būti, nori turėti atžalų ir baltą senatvę, jei abejoji, matyt ne šiaip tie nesutarimai.

  Reply

Leave a Comment