Kaip sužinoti, ar vaikinui esu tik laikinas, smagus laiko leidimo būdas, ar kažkas daugiau?

Įsivaizduokit, kad atlikot testą ir sužinojot – savo draugui esat smagus, laikinas laiko leidimas artimiausiems 10 metų. Ką darysit? Ir taip pat paklauskit savęs, ar įmanoma santykių garantija 100 metų.

24 thoughts on “Kaip sužinoti, ar vaikinui esu tik laikinas, smagus laiko leidimo būdas, ar kažkas daugiau?”

 1. Eva as taip ir dariau man siule draugauti, bet kokia ten draugyste jai tik jam seksas galvoje, pasiekia savo, kuri laika viskas ok, o poto neimanoma su juo susisneketi, nori nenori tenka skirtis.

  Reply
 2. Pradžioj visiems būna smagus laiko leidimas. Po to ateina santykių išbandymai, krizės, taikymasis vienam prie kito. Tada turbūt jau galima tiesiog šnekėti apie ateitį ir sužinote, kas esate vienas kitam.

  Reply
 3. tikrai būna visokių situacijų.Vieną kart norisi pašėlti, kur jokie įsipareigojimai nereikalingi, kitą kartą – esi ori ir išdidi, vertini švarius jausmus. Taip, manau, būna ir vaikinams, vyrams. Iš patirties galiu pasakyti, jog jei jau bendrauji ilgesnį laiką su vyru, tai turi susivokti pati ar tas žmogus bus iki senatvės, ar tau tiks, ar pati to nori. Aš jau 11 metų myliu vyrą, kuris turi šeimą. Man nekilo klausimų ar jis man jaučia tą patį. Mums smagu kartais susitikti, bendrauti, mylėtis. Manau Dievas supras, kad mūsų jausmai negali būti kitokie.Aš gerbiu jo šeimą, žaviuosi jo vaikais, balsuoju už jo žmoną per rinkimus. Ne, tai ne swingerių gauja… Yra, kaip yra. Aš laiminga, nes žinau ką reiškia mylėti. Be pykčio, pavydo, laukimo.Man taip tinka…

  Reply
 4. na dėl smagaus laiko praleidimo būdo, tai manyčiau kad šis jausmas abipusis, nes ir mes jums ta pati klausimą galėtume užduoti, ir dar pridėti norėčiau-kodėl dauguma merginų būdamos tokios materialistės apie jausmus prabyla tik po “visko”, o iki “to”, apie jausmus bei meilę(su gėlėmis,dovanomis ir t.t) kalba vaikinai???

  Reply
 5. Jonai, kaip man nusibodo tos kalbos apie materializmą… Jeigu man vaikinas pažinties pradžioje nebūtų smagus laiko leidimas, tai apskritai tų santykių netęsčiau. Juk jei nesmagu jau pradžioje, kas bus vėliau..? Manau vyrai mąsto ir elgiasi lygiai taip pat.

  Reply
 6. Agne, dėkui kad nuoširdžiai pasakei-Jeigu man vaikinas pažinties pradžioje nebūtų smagus laiko leidimas, tai apskritai tų santykių netęsčiau.Tiesa, kad ir vaikinai masto bei daro taip pat.Mančiau jam(ai) kam šis klausimas buvo aktualus atsakyta pakankamai išsamiai, beje ir pačiam buvo įdomu išgirsti kitos pusės nuomonę,Agne dar kartą dėkui;)).

  Reply
 7. Isties vyrams seksas reiskia kai ka daugiau , nei vien tik seksa, aisku ne visiems.Moterys linke issakyti savo jausmus zodziais , o vyrai elgesiu.Seksas jiems suteikia pasitikejimo , supratimo gal net paguodos jausma.Sekso metu jie visiskai atsiveria ,ne taip kaip kai kurios moterys imituodamos orgazma.
  As manau , net is sekso su partneriu galima suprasti ar jis kazka jaucia , ar esi jam tik pasitenkinimo objektas.Ir jei partneris mylisi su tavim ,nuolat taves geidzia .., manau tai puikus startas gilesniems jausmams.

  Reply
 8. ta suzinoti sunku, zinau is savo karcios patirties, deja. As turejau drauga, vaikna, Is pat pradziu viskas buvo labai grazu, buvom isimyleje, pradejom kalbeti apie musu ateiti. Tiesa sakant, jis pirmas apie tai pradejo kalbet, kaip butu gerai gyventi kartu, susituokti, vaikai ir tt. O pasirodo, tuo tarpu jis jau turejo kita, kuriai galbut irgi kalbejo ta pati, nezinau. Taigi, kaip suprasti tokius vaikinus? Mes dabar nekartu, kaip supratote

  Reply
 9. Dabar, kaip suprantu, vienas mane vedžioja už nosies…
  Argi tai nors kada baigsis? Ar aš sužinosiu teisybę?
  Jis rašo, kad baisiausiai įsimylėjęs, siuntė jau savo foto, bet nei kviečia pas save, nei aš turiu noro su juo būti… Argi tai meilė per atstumą?

  Reply
 10. Nereikia pykti,jei atsižvelgia į,kaip sakot,piniginės turinį.Kaip žinote,dabar pilna vyrų,neišsilaikančių net savęs.Ar tokį bruožą siūlote laikyti normaliu?Kiekviena ieško sau lygaus.

  Reply
 11. Teisingai,kiekviena ieško sau lygaus,bet dabar dažnai moterys pinigais,gerbuviu ,savo sukurtu, stengiasi prisivilioti ir išlaikyti ,kad ir nelabai savęs verto vyruko ,nes atsibosta vienatvė…

  Reply
 12. Seis laikais,kai visur pilna ekstrasensu,raganu,visokiu burtininku-suzinoti kas ir kaip labai paprasta… 🙂 o jei visiskai rimtai,tai nera cia ko nezinoti.Kaip sakoma:geriau viena karta pamatyti,nei simta kartu isgirsti ir kai lopsyje pravirks bamblys,o jis tau i lova atnes pusrycius,tada pamatysi ir suprasi…rimtai prasideda po vestuviu… 🙂

  Reply
 13. turiu viena mane kankinanty klausima ir nezinau ka daryti, man vienas vaikinas siulo darugyste nors mes dar net nesimateme, tik per internetine kamera ir nuotraukose, jis uz mane vyresnis 10 metu. ir siulo man mesti darba, draugus cia ir vaziuoti gyventi pas jy. as pasimetus nezinau ka atsakyt, beje iskart nesiulo kraustytis pirmiausia seip i svecius kviecia, nezinau ka galvot gal kas ka galit patart 🙁

  Reply
 14. Laurute, sakyčiau ateis laikas ir vis tiek turėsite susitikti ir nuvažiuoti į svečius kažkuris pirmas.
  Bet dabar prisiklausius tiek istorijų apie sekso vergiją,patarčiau pagalvoti ir kažkaip imtis atsargumo priemonių,pasitarti su šiuos dalykus išmanančiais. Ypač
  jeigu išvyksti į kitą šalį,ir esi jauna mergaitė.Bet
  pasiduoti vien baimėms ir nuleisti rankas, gali prarasti ir tau skirtą žmogutį.
  Užduok klausimą gerb. Gediminui Navaičiui , jo patarimai tikrai protingi.

  Reply
 15. as pavizdziui dar su savo draugu nesimylejau mes kartu jau 4 metai,ir jis dar manes to neprase ir net neusimine apie tai,jis manes klausosi mes kartu visa laika,jam nusispjaut ka galvoja draugai kad mes kartu,ir jis man jis kartoja kad mane myli;]

  Reply
 16. Na aš tai ruošiuosi jo paklausti ar aš jam patinku ir pan. Bet bijau, kad jis atsakys ne… nors atrodo, kad jam patinku, net nežinau ką sakyti, kaip sakyti ir ką galvoti….

  Reply

Leave a Comment