Ar mėnulio fazė turi įtaką seksualiniam gyvenimui?

Seksualiniam gyvenimui didelę įtaką turi: jausmai, fizinė būklė, sąlygos, kuriose intymiai bendraujama. Mėnulio fazės galbūt irgi turi. Bet labai nežymią.

7 thoughts on “Ar mėnulio fazė turi įtaką seksualiniam gyvenimui?”

 1. Menulio fazes turi itakos viskam.Dar senoves Egipte buvo pastebeta,kad tam tikra menulio faze itakaja upes Nilas potvinius ir atoslugius.Kas link seksualinio gyvenimo,tai tos menulio fazes tam itakos taip pat turi pvz.,asmeniskai esu patyres,kad esant jaunatei mano pimpis susitraukia,o esant pilnaciai atvirksciai…cia neprikolas,bet rimtai.

  Reply
 2. `Mes susirinkę čia darome išvadas,tai kodėl negali daryti astrologai išvadų.Manau kiekvienas galime pateikti tokias nuomones kaip atrodo yra teisinga,na mėnulio fazės manau taip pat turi įtakos daugeliu atžvilgiu,bet jau čia ne mums diskutuoti,tą paliksime astrologams,o seksualinis gyvenimas,vėlgi, priklauso nuo mūsų.Ir nereikėtų tapatinti,daryti kažkokias išvadas,palikime tai TABU.Norėčiau tik palinkėti gero ir malonaus seksualinio gyvenimo.

  Reply
 3. Nezinau, kaip ten su seksualumu, bet kad vyrai per jaunati ir – ypac – per pilnati aktyviau jiesko pazinciu – statistiskai patikimas faktas 😀

  Reply
 4. mano nuomone visiska nesamone tai yra nebent jai zmogus nusiteikia tam ir taip buna o jai pamirst visas tas nesamones viskas ciki 🙂

  Reply

Leave a Comment