Kaip pakabinti merginą?

Išsiaiškinkim vieną dalyką. Nors straipsnio pavadinime ir nurodėme žodį „mergina“ (angl. girl) – ji nenori būti šitaip vadinama, tuo labiau „merga“ ar „boba“. Ji mieliau būtų vadinama „moterimi“ (angl. woman).

Merginos mokosi nešioti liemenėle, neapmoka savo mobiliojo ryšio sąskaitų ir vogia alkoholį iš savo tėvų. Jeigu ruošiatės pakabinti 22+ metų merginą, ji ne mergina, ji – moteris. Savo draugų tarpe gali „merginas“ vadinti ir „bobomis“, jei tik nori.

Dabar pereikime prie rimtesnių dalykų, t.y. moterų žavėjimo pagrindinių principų, kurių privalote laikytis.

Ženk pirmą žingsnį

Pasaulyje, kuriame iniciatyvą vis labiau perima moterys, drąsus pirmasis žingsnis moteris užveda. Jei ko nors nori moteris, šiais laikais ji tą padaro pati.

Knygos „Kaip moterų iškilimas vyrus pavertė berniukais” autorius Kėjus Hymovitzas (Kay Hymowitz) teigia tą patį. Anot jo, vyrai dar niekada nebuvo taip „žemai smukę”. Valdžia ir įtaka pereina į moterų rankas.

Analizė yra karalius

Prieš einant į darbo pokalbį, juk šiek tiek pasidomite potencialia darbdave, ar ne? Tą paprasčiausiai teigia sveikas protas. Nesakau, kad pakabinti moterį reikia taip pat kaip gauti darbą, tačiau atlikti nediduką tyrimą būtina. Neikite prie jos tiesmukai ir spoksodami į ją kaip koks iškrypėlis.

Panagrinėk, kaip ji bendrauja su savo draugais, kokia jos kūno kalba. Ar ji visiškai įsitraukusi į pokalbį su savo draugais ar šnairuoja po patalpą ir ieško potencialaus kontakto? Ji atrodo laiminga ar pikta?

Skirkite šiek tiek laiko jos pažinimui. Galbūt ji tiesiog jums netinka. Jeigu mergina daug juokiasi būdama su savo kompanija, tikriausiai šiuo metu jos nejaudina pokalbis su jumis. Palaukit kol jūsų akys susitiks.

Pirmasis pokalbis

Pats blogiausias dalykas per pirmąjį pokalbį yra apsimetinėti. Žinau, kad “Žaidime” mokoma manipuliacijos, puikavimosi ir klastos (skaičiau), tačiau iš tiesų moteris nori bendrauti su tavimi. Todėl ir būk savimi.

Žinau, žinau. Kalbu visai kaip mama, bet ši taisyklė yra auksinė. Prieikite prie merginos ir paklauskite apie keletą dalykų, kuriais ji arba susidomės, arba ne. Paklausk jos ko nors apie ją pačią. Įsitrauk į pokalbį. Tai auksinės bendravimo ir net flirto taisyklės, tačiau labai dažnai mes jas tiesiog pamirštame.

Marko Džakobso taisyklė

Tačiau pačią svarbiausią taisyklę įvardijo mados dizaineris Markas Džakobsas (Marc Jacobs): „Šaunus krepšys ant kvailos merginos rankos yra niekam tikęs krepšys, ir niekam tikęs krepšys, ant protingos merginos rankos yra šaunus krepšys.”

Lygiai tokį patį dėsnį galime taikyti ir kalbant apie vaikinus. Svarbiau tai, kas eina iš jūsų vidaus, o ne tai, kaip atrodote iš išorės. Pasimatymų “rinkoje” kai kurie žmonės tiesiog kvepia puikiai, jaučiasi puikiai – tai matyti ir iš tolo.

Jūs galite perprasti visas merginų „kabinimo“ taisykles, tačiau vistiek stigsite pasitikėjimo savimi, kylančio iš jūsų vidaus. Šaunus krepšys situacijos nepagerins. Greičiausiai, tik pablogins. Pagavot mintį?

Comments are closed.