Mėgstu skaityt, nemėgstu atrašyt

Vakar turėjau ilgą diskusiją su vienu draugu. Apie laiškų rašymą. Geras 3 valandas kalbėjomės, šaunu, ar ne susirašinėti laiškais – nesvarbu, internetiniais, ar popieriniais?

Kaip dažniausiai būna, diskusijoje nepriėjome vienos nuomonės ir vienas kito neperkalbėjome, tačiau viena mintis man užstrigo ir iki šiandien ryto: vyrai mėgsta skaityti laiškus, bet.. nemėgsta atrašyti!

Gerai, gal tai per daug apibendrinantis teiginys, BET. Tada pradėjau košti per mintis visus savo turėtus susirašinėjimus su berniukais. Tada – visus draugių pasakotus susirašinėjimus. Na ką gi – niekuo čia vyrų užtarti negaliu. Tikrai jų laiškai statistiškai reikšmingai trumpesni ir laukti jų reikia dvigubai ilgiau.

Ir net nebegaliu daugiau postringauti. O ką čia beprikursi? Stebėjimo rezultatai aiškiai leidžia suprasti, kad vyrai ir laiškai nespindi stipriausia darna. Tai kodėl, kodėl vyrai nemėgsta rašyti laiškų?

8 thoughts on “Mėgstu skaityt, nemėgstu atrašyt”

 1. Būna ir išimčių, kaip visada :). Teko bendrauti internete su vyruku, kuris rašė ilgesnius laiškus net už mane. Manau, kad viena iš priežaščių, jog vyrai nemėgsta smulkmenų aptarinėti, o tuo labiau aprašyti. Jie yra taupūs, todėl trumpai-drūtai išsakė viską greitai ir to turi užtekti. Didesnė nauda iš gyvo bendravimo :). Tai tik dar vienas įrodymas, kodėl mus traukia vyrai dėl pliuso ir minuso :). Tokių klausimų, kodėl vyrai kitokie yra dar ir daugiau …

  Reply
 2. Negaliu visiškai sutikti ir teigti, kad visi “vyrai mėgsta skaityti laiškus, bet.. nemėgsta atrašyti!” ir kad, jų laiškai trumpesni ir tenka jų ilgiau laukti, dėl kelių priežasčių: man pačiai labiau patinka skaityti vyrų laiškus, nei jiems rašyti, be to pažįstu keletą vyriškos rūšies egzempliorių, kurie rašo labai ilgus laiškus ir nors aš stengiuosi nepasiduoti/neatsilikti jie vis vien laimi 🙂 tiesiog pavargstu pasakoti ir dažniausiai pusę ką dar norėčiau pasakyti lieka neparašyta. O dėl dažnumo, tai laiško išsiuntimo ir gavimo intervalai priklauso ir nuo manęs, gaunasi beveik vienodi.

  Reply
 3. Nesutinku su traipsnio autore.Sakyciau, viskas antraip(bent jau mano atveju).”Geriausia” buna tai, kad panos pacios pirmos paraso, tada joms atrasai, o jos isvis nebeatraso.Vat sito tai nesuprantu.Na, turiu viena varianta, kodel taip ivyksta: susidariau nuomone, kad merginoms/moterims negalima rasyti/sakyti visiskos tiesos, nes joms tas gali nepatikti.Bet jei to nepadarai, tada tave isvadina melagiu.Pradoksas… 🙂

  Reply
 4. Ne laiškų ilgyje esmė. Lemia nuotrauka, ypač vyrams. Jei ji nepatraukli – nieko nepakeis nei iškalba, nei nuoširdžiausios pastangos, nors užsimušk 🙂

  Reply
 5. Norėčiau atkreipti dėmesį į taip dažnai daromą klaidą – apibendrinimus, daromus iš kelių konkrečių faktų. Iš rašinėlio akivaizdus tik vienas dalykas – jog autorės patirtis labai ribota (nenoriu tuo jos įžeisti).

  Bet svarbiausia, kad klausimas, kuri lytis rašo ilgesnius laiškus, turi labai mažai praktinės naudos (tad čia sutinku su leagere).

  Reply
 6. O aš pati labai tingiu atrašinėti, ypač jei tie laiškai būna “Labas, kaip gyveni?” arba į tokius “papasakok daugiau apie save”. Neatrašau tada visai, nes tiesiog neįdomu 🙂

  Reply
 7. Ot “sudetinga” klausima iskelet! Laiskai neveda i artimus zemiskus santykius bei seksa. Su ilgais susirasinejimais greiciau isitaisysi internetine susirasinejimu drauge nei realiai nurenginesi gyva moteri! Todel susirasineja tik memes, kuriems moters reikia tik virtualiai. O zinantis ko nori vyras vos keliais laiskais pragmatiskai issniukstines ko moteris iesko/tikisi, gaus telefona ir organziuos realu pasimatyma.

  Reply
 8. O vat jus pagalvokit, kai yra tetis ir mama, tai kas vaikui aiskina, kad reikia sutepti dvirati ir jis gali vazineti (tai yra – reikiamoje vietoje sako reikiamus zodzius, stengias but naudingas ir t.t.), o kas seka pasakas uzduoda misles ir apgaubia svelnia meile?

  O beje, kai suarteji su zmogumi tai tikrai nera sunku prakalbinti vaikina, gali uzduot klausimus, kokius tik nori. Visiems patinka svelnus pokalbiai, zaisti klausimais ir zodeliais, kurti bendras prasmes, tik tai – velesnis santykiu etapas, laiskai internete rasomi kai zmones dar ne taip gerai vienas kita pazista 😉

  Reply

Leave a Comment