5 asmenys, su kuriais nederėtų aptarinėti meilės problemų

Dažnai problemų meilės fronte išsipasakojimas padeda jaustis geriau. Tačiau yra grupė žmonių, su kuriais neturėtum kalbėti apie savo santykių problemas. Sužinok daugiau apie tuos, kurių patarimų klausyti nereikėtų!

Meilės ekspertai atskleis tau naujausius triukus, kaip pagerinti savo santykius. Įrodysime, kad nėra jokio reikalo mokėti milžiniškus pinigus už laiką, praleistą pas profesionalų psichologą. Vietoje to, paskaityk šį straipsnį, atskleisiantį kitokį problemų sprendimo būdą – apsaugok save nuo erzinančių ir nesmagių situacijų bei sužinok daugiau apie žmones, su kuriais neturėtum dalintis savo santykių problemomis.

1. Vieniša draugė

Vienišos draugės patarimo išklausyti verta, juk tu nori, kad ji tavo gyvenime jaustųsi svarbi. Tačiau tokios merginos negali būti geriausios patarėjos meilės reikalų klausimais ir jų patarimais nederėtų vadovautis prieš tai jų rimtai neapsvarsčius. Jos gali tapti subjektyvios ir pamiršti, kad svarbiausia yra išspręsti atsiradusią problemą, o ne siūlyti tau siekti keršto ar praleisti pašėlusį vakarą su draugėmis.

2. Ištekėjusi draugė

Šiuo atveju reikia pabrėžti, jog nekalbame apie merginas, kurios ištekėjo būdamos tikrai įsimylėjusios ir tikėdamos, kad vestuvės – tai geriausias joms tuo metu galėjęs nutikti dalykas.

Juk taip pat yra merginų, nusprendusių tekėti už vaikino su kuriuo susitikinėjo daugybę metų tiesiog norėdamos savo santykius perkelti į aukštesnį lygį. Tokios draugės sakys, kad tavo problema nėra tokia jau sunki ir kad reiktų palaukti, jei situacija pablogės, tuomet imtis priemonių.

3. „Pasakysiu-tau-tai-ką-norėtum-girdėti“ tipo draugė

Draugės, iš paskutiniųjų norinčios tau įtikti, neabejotinai sakys tai ką tu nori girdėti, bet ne teisybę. Prieš vadovaudamasi jos patarimais, gerai pagalvok, ar tikrai gali pasitikėti tokių draugių nuomone, jei jos negali tau pasakyti savo tikrųjų minčių.

4. Draugė „aukso ieškotoja“

Merginos, kurioms labiau rūpi jų finansinis statusas nei jausmai, garantuotai užima pirmą vietą sąraše tų, su kuriais neturėtum dalintis savo meilės ir kitomis rimtomis problemomis. Mūsų patarimas: neprisileisk tokių žmonių arti savęs ir nepasakok jiems nieko labai asmeniško, ypač apie savo meilės santykius. Draugių „aukso ieškotojų“ reakcija į tavo problemas gali būti abejinga arba net kiek ciniška.

5. „Juk-sakiau-tau“ draugė

Venk būti itin atvira apie savo meilės gyvenimą su žmonėmis, kurie santykių klausimu yra labai kritiški. Padėk sau išvengti „juk-sakiau-tau“ stiliaus diskusijos ir prispyrus reikalui papasakok tik nedidelę savo problemos dalį, o tuomet išklausyk jos patarimo.