ispudingas yvikis

Įspūdingas įvykis

Saulei šildant žemę prasideda mano vasarą. Šiltas oras ir saules spinduliai padeda pamiršt ta sunkia pamokų naštą. Vasara toks metų laikas kai įvyksta daug smagių ir nelabai jau laimingų istorijų. Viena iš jų atsitiko man, labai saulėta , šiltą vasaros diena.
Kai termometras jau rodė vos ne trisdešimt laipsnių ir nuo karščio rodėsi miražai, aš išsiruošiau su savo tėvais apsilankyti ir pailsėti prie Baltijos jūros. Tai nebuvo lengva kelionė į Girulius ypač tada kai tau akyse raibsta saulės zuikučiai ir sėdėti ant gaalinės sėdynės ne taip jau lengva kai jau nebejauti vėsaus oro ir vėdinimo sistema tikrai nepadeda.
Ir galiausiai už netolimo kelio pasirodė Baltijos jūra visa jūros pakrantė buvo pilna ištroškusių atostogų žmonių. Mes su tėvais sugalvojom apsigyventi kempinge kuriame vos atsirado vietos. Vos ne vos vakare galėjome pasigrožėti jūros bangomis, bet man ne tai rūpėjo aš tik galvojau kaip greičiau atsigaivint toj jūroj. Vos radęs ramesne vietelę šokau i vandenį,iš paskos ir mano sesės kurios neleido man ramiai maudytis. Po liinksmų maudynių jau vėlai vakare ėjome atgal i savo kempingą kuriame jau buvo truputi ramiau. Su tėvais nutarėme išsikepti šašlyku ir eiti miegoti taip ir padarėme. Naktis buvo nuostabi. Miegojau kaip meška žiemą, bet atsibudus ryte manęs laukė netoks geras ry

ytas.
Pabudau vėlai apie vidurdienį . Tėvų nebuvo, sesių taip pat. Mašinos su daiktais taip pat nebuvo . Kempingo savininkė pasakė ,kad jie maždaug prieš puse valandos kažkur paslaptingai išvyko. Kaip paaiškės vėliau jie tiesiog buvo išvažiavę apsipirkti ,man apie tai buvo pranešę vakar , bet man pro vieną ausį įėjo ,o pro kitą išėjo ir aš nieko nežinojau. Susirūpinęs ir sukrapštęs savo pinigus sugalvojau sėsti į pirmą autobusą ir nuvažiuoti pas gimines kurie gyveno visai čia pat. Galbūt ten mano tėvai,-pagalvojau aš. Taigi sulaukus autobuso sėdau į jį ir nulėkiau pas savo gimines. Bent viena laimė, kad giminės buvo namuose .Jie mėlai mane priėmė.Ir paskambino mano tėvams. Tėvai greitai atlėkė čia ir mane mažiausiai 2 valandas barė už nesiklausymą ir panašiai.Bet jie šį įvykį greitai pamiršo .IIr man viskas baigėsi geruoju. Toliau ilsėjimasis tesėsi gerai, bet mano šeima su manim elgėsi kaip su mažu vaiku niekur nepaliko vieną per visas atostogas prie Baltijos. Dabar šiš įvykis man atrodo labai juokingas. Ir jis man tikrai buvo įspūdingiausias vasaros įvykis. Todėl nes buvo daug lengvesnių būdų sužinoti kur mano šeima, o šis būdas tikrai nebuvo pats lengviausias.

Leave a Comment