EKSKURSIJA Į VĖŽIAKOJO SODYBĄ

EKSKURSIJA Į VĖŽIAKOJO SODYBĄ

Pirmoji mūsų klasės naujos klases ekskursija buvo tikrai smagi. Kelionė buvo suplanuota į už Trakų esantį kaimelį Vėžiakojį. Daugiau nei puse klasės važiavusių moksleivių gerai pasilinksmino ir pailsėjo: pasikaitino gerai iškūrentoj pirty, pasimaudė ežere (buvo ir lieptelis), taip pat buvo futbolo, tinklinio, krepšinio aikštelės. Visi puikiai praleido laiką.

Kelionės pradžioje, sulipę į autobusą pastebėjome, kad jis per mažas, tad kelionės metu keli moksleiviai sėdėjo ant grindų. Laimė, kad kelionė neprailgo ir į vėžiakojį atvykome po valandos nuo išvykimo.

Vėžiakojis tai 8 ha laukas (turėjome tiikrai nemažai laisvės) palei ežerą ir link kelio, truputi stabėjantis. Prie įvažiavimo pastatyta keletas pastatų (viename iš jų miegojome mes), toliau – pavėsinė, ant kalno –apžvalgos bokštas.

Šioje ekskursijoje taip pat įgavome žinių: su šeimininku apvažiavome tas apylinkes, buvome prie Velnio duobės. Taip pat pastatai, kuriuose gyvenome buvo mediniai – sienos iš rastų, stogas – iš šiaudų. Buvom beveik kaime (nors tiesą sakant tai buvome visiškam kaime).

Ši kelionė padėjo sužinoti daugiau apie klasės draugus įgavom šiek tiek geografinių žinių, bet svarbiausia visi labai gerai prraleido laiką – ir klasės draugai, ir auklėtoja. Nekantriai laukiu kitos ekskursijos.

Pastebėjimai:
1. Nepamirškite, kad buvo rašytą apie pirmąją gimnazijos pirmokų ekskursiją, todėl minima, kad visi dar nepažystami.
2. Jei nusirašote tai rašykite kaip apie išvyką su tėvais. Tada tektų daug ką pakeist.
3. Jei papildote, tai žo

odis KLASIOKAS – NEVARTOTINAS.

Leave a Comment