UAB “Evekas”

Turinys

Transporto firmos 3
Evekas 3
Pastarųjų metų Iveco automobilių pirkimo statistika 5
Statistika 5
ES suteiktos išlygos 5
Rinkos lyderis 6
Literatūra 3Transporto firmos
Visame pasaulyje yra begalė įvairiausių transporto firmų, kurios atlieka daug pervežimų ir daugelį kitų darbų. EVEKAS – viena iš firmų atliekanti visus darbus kelyje ir tarptautiniuose pervežimuose.Evekas
Tai viena iš didžiausių tarptautinių transporto ir logistikos kompanijų Lietuvoje, gabenančių krovinius po Europos Sąjungą ir NVS šalis.

Bendrovė yra nacionalinės vežejų asociacijos LINAVA tikroji narė. Gabenami ir pilni, ir daliniai kroviniai. Taip pat kroviniai, reikalaujantys ADR (pavojingi kroviniai).

Transporto sistemos plėtra – dabarties ir ateities kartų gerovės užžtikrinimas, turintis įtakos ne tik laisvam prekių judėjimui, energijos vartojimui, bet ir aplinkai, žmonių sveikatai, saugai ir komfortui. Todėl plėtojant transportą kartu turi būti sprendžiamos ir neigiamo poveikio aplinkai mažinimo problemos.

Viena iš sričių, galinčių neigiamai įtakoti aplinką, žmonių sveikatą bei saugą yra pavojingų krovinų vežimas. Atsižvelgdama į vis didėjančias pavojingų vežimo apimtis ir siekdama užtikrinti šios rūšies krovinių vežimo saugą, Lietuvos Respublika prisijungė prie visų transporto rūšių, išskyrus vidaus vandenų, konvencijų, reglamentuojančių pavojingų krovinių vežimą.

,, EVEKAS ’’ siūlo krovininio transporto remonto paslaugas Kaune. Trransportą remontuoja patyrę darbuotojai, kurie rūpinasi mūsų nuosavu 80 krovininių automobilių parku bei jį tvarko. Aukštos kokybės paslaugas teikiame palankiausiomis kainomis ir terminais.

Bendrovėje dirba patyrę vadybininkai bei vairuotojai, gebantys pasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas greičiaisiais terminais ir palankiausiomis sąlygomis.

Evekas teikia kompleksines pa

aslaugas, kurių pagringinė dalis – smulkių bei komplektinių krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais. Klientams taip pat siūlomos muitinės tarpininkavimo paslaugos, sandėliavimo bei vietinių pervežimų paslaugos.

Kompanija orientuojasi į stabilius klientus, kuriems svarbu tiek kokybiškas bei kvalifikuotas servisas, tiek didelės galimybės gabenant krovinius.Pastarųjų metų Iveco automobilių pirkimo statistika
200

150
100
50
0

11.08 11.09 11.10 11.11 11.12 11.13 11.14 11.15 11.16 11.17 11.18 11.19 11.20 11.21 11.22Statistika
Pavojingų krovinių vežimas – viena sudėtingiausių bendros krovinių vežimo sistemos sričių, kuriai keliama bene daugiausiai saugos reikalavimų ir ši sritis yra gana plati. Statistika rodo, kad apie 50% visų Lietuvoje vežamų krovinių sudaro pavojingi kroviniai, apie 70% visų vežtų pavojingų krovinių sudaro tranzitiniai kroviniai. Didžioji pavojingų krovinių dalis- apie 54 % – Lietuvoje vežama geležinkeliais, apie 25% vežama automobilių transportu ir apie 1% – oro transportu.ES suteiktos išlygos
Lietuvai tapus ES nare, pagal galiojančius reikalavimus pavojingų krovinių vidaus vežimas kelių transportu pradėtos taikyti visos Europos sutarties dėl taarptautinių pavojingų krovinių vežimų keliais (ADR) nuostatos. Visiškas šių reikalavimų taikymas stipriausiai paveiktų smulkiuosius ir vidutinius Lietuvos pavojingų krovinių vežėjus, kadangi tai susiję su didelėmis finansinėmis investicijomis transporto priemonių ir mobiliųjų cisternų atžvilgiu.Rinkos lyderis
Pasitvirtino sunkvežimių prekybos ekspertų prognozės, išsakytos dar prieš trejus metus. Tuomet “Linavos” asociacijos vadovybė tvirtino, kad 2000 metais šalies rinka atsigaus nuo 1998 metų Rusijos krizės padarinių, o vėliau rinka turėtų gerokai išsiplėsti. Tačiau nė vienas specialistas nemanė, kad ji padidės net dvigubai. Prekybos karštligė prasidėjo antroje metų pusėje, ru

ugpjūčio mėnesį, nes pirmąjį pusmetį parduota tik 370 sunkvežimių. Metų antrojoje pusėje kiekvieną ketvirtį per mėnesį parduota po 180–280 naujų mašinų, nors specialių sąlygų tokiai prekybai ir nebuvo sudaryta.

Aktyvesnės prekybos svarbiausios priežastys – gerėjanti šalies ir rytinių kaimynų ekonomika – kur kas daugiau užsakymų į Rytus pradėjo gauti šalies vežėjai. Kadangi tai būdavo dažniausiai krovinius gabenti iš Vakarų Europos į Rusiją, mūsų vežėjams prireikė vis daugiau naujų vilkikų.

Prekybą skatino nauja mokesčių politika. Be to, pardavėjai teigia, kad prekiavo vienomis iš mažiausių kainų, siūlė geras įsigijimo bei lizingavimo sąlygas.

Lietuvos vežėjai pirmenybę dažniausiai teikė mašinos kainai bei įsigijimo finansavimo sąlygoms, trumpiau tarianat lizingavimo sąlygoms. Labai mažai kuri vežėjų firma sunkvežimius pirko, iš karto sumokėdama visą kainą. Pavyzdžiui, todėl “Iveco” atstovai – “Tarnsmitto” bei “Ivetra” prekiavo labai sėkmingai dėl šio tarpuatinio koncerno vadovybės itin lanksčios finansavimo politikos. Šis koncernas, pasirinkęs išperkamosios nuomos tarptautinę bendrovę ir siūlęs sunkvežimius sumokėjus tik 5 proc. avanso, o metinių palūkanų normą – 6, 9 proc., tapo vienu iš rinkos lyderių. Pernai šalyje parduota 400 naujų Iveco .

G
Gabenami • 3
greičiaisiais • 3
I
įtakoti • 3
K
Klientams • 4
L
LINAVA • 3
S
sudėtingiausių • 5
V
vežėjus • 5Literatūra
1. Internetas.
2. Laikraštis ,,Lietuvos rytas”.
3. Žurnalas ,,Kelionė“.
4. Lankstinukas apie ,,Iveco“ firmą.

Leave a Comment